от какво ви е страх в любовта?

  • 1 900
  • 34
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 721
изпитвате ли страхове спрямо мъжа ви,дори и да нямате основание за тях?притеснявате ли се дали е искрен с вас,дали не ви изневерява,дали няма да се промени къмн лошо с годините,дали е най-подходящия човек за вас?доколко мъжете ви отговарят на изискванията ви?обичате ли ги както преди,или вече ма промяна в чувствата-по-силни ли са или по-слаби?Аз се притеснявам доста за тези неща,въпреки че виждам че едва ли има по-подходящ човек за мен,и незнам дали е нормално винаги да се съмнявам Thinking

изпитвах подобни страхове в началото и под началото имам предвид до 3-тата, че и 5-тата година от връзката ни.но това е нормално.това е период на доопознаване,  напасване на характерите, период на компромисите които сме склонни да направим за да продължим заедно напред, печелене на взаимно доверие, периода в който ставаме родители и всички трудности и отговорности които следват.сега вече знам че това е най-подходящия човек. има взаимно доверие и уважение, разбиране, подкрепа, топлина и това ни дава спокойствие, сигурност и сила.и да, чувствата са по силни.в началото съм харесвала един почти непознат за мен човек, сега го ОБИЧАМ  защото го познавам, защото е това което е със всичките му силни страни и слабости.

# 31
  • Мнения: 60
Страхувам се от бъдещето.Сега са ни обтегнати взаимоотношенията и много го обичам,но се страхувам че той няма да отвърне на мой те.Страхувам се от изневяра, от лъжата,от неизвестното.

# 32
  • Мнения: 4 303
Страх ме е от рутината в чувствата. Надявам се, че ще успеем да се опазим от нея.

# 33
  • Мнения: 90
да не спра да обичам

# 34
  • Linz
  • Мнения: 11 619
Нямам страхове, всичко съм приела. Всяка приказка си има край.

Общи условия

Активация на акаунт