Fragrancex.com - аромати и доставки- 9 тема

  • 45 329
  • 750
  •   1
Отговори
# 45
  • София
  • Мнения: 255
а пък аз днес си взех от пощата поръчката от 05 октомври.
Продуктите са изпратени от САЩ, а не от Германия.

# 46
  • Варна
  • Мнения: 6 891
Моята е от 30 септември, вчера имах известие и се надявах да е тя ама не... от Англия пристигна друго за 3 дена. Crossing Arms

# 47
  • Варна
  • Мнения: 1 203
Моята е от 30 септември, вчера имах известие и се надявах да е тя ама не... от Англия пристигна друго за 3 дена. Crossing Arms
а пусна ли диспут в пей пал вече?

# 48
  • Мнения: 5 790
Срокът за пускане на диспут е 45 дни от дата на плащането.
Аз бих изчакала поне 30 дни, а преди това бих писала на продавача, че не съм получила нещото.

# 49
  • Варна
  • Мнения: 6 891
О, не, рано е за диспути. Поне още 2 седмици ще чакам. Надявах се да дойде бързо, щото е първия парфюм който купувам за мъжа ми по нета и ако беше дошъл бързо, щеше да мрънка по-малко като му ползвам картата  Mr. Green Ама не е болка за умиране де. Laughing

# 50
  • Мнения: 23
Следя и чакам някой да се похвали,че са оправили проблема с двумесечната доставка Sick
Иначе съм потенциално "изгоряла",парфюма ми е с 80 лв. по-евтин там #Crazy

# 51
  • Мнения: 3 754
Този парфюм http://www.fragrancex.com/products/_cid_Perfume-am-lid_J-am-sid_ … 7U__products.aspx става ли за поръчка на сляпо и има ли шанс да допадне на девойка на 19г ? Някой може ли да го опише?

# 52
  • Мнения: 36 124
Този парфюм http://www.fragrancex.com/products/_cid_Perfume-am-lid_J-am-sid_ … 7U__products.aspx става ли за поръчка на сляпо и има ли шанс да допадне на девойка на 19г ? Някой може ли да го опише?

мирисала съм го, но нямам конкретен спомен, освен, че наистина беше парфюм, който може да хареса на момиче  Peace

# 53
  • Мнения: 8
Здравейте момичета. Аз имам един въпрос. Чудя се на коя банка да се доверя , за да ми издадат карта, с която да плащам при online пазаруване. На ProCredit Bank офертата ми се струва добра, но моля ви кажете дали става плащането с карти от тази банка. Харесала съм си някои неща в fragrancex и преди да пристъпя към поръчка искам да се подсигуря  Simple SmileИзобщо приемам всякакви препоръки и съвети от личен опит. Благодаря ви.   bouquet

# 54
  • Балчик
  • Мнения: 9 219
Днес получих поръчка от 6.10, шипната на 7.10. Имам още една от 3.10- няма я все още.

# 55
  • Мнения: 9
Здравейте момичета. Аз имам един въпрос. Чудя се на коя банка да се доверя , за да ми издадат карта, с която да плащам при online пазаруване. На ProCredit Bank офертата ми се струва добра, но моля ви кажете дали става плащането с карти от тази банка. Харесала съм си някои неща в fragrancex и преди да пристъпя към поръчка искам да се подсигуря  Simple SmileИзобщо приемам всякакви препоръки и съвети от личен опит. Благодаря ви.   bouquet


аз съм с карта на ПИБ и досега съм нямала проблеми с пазаруването в нета + това нямат комисионни и такси  Peace

# 56
  • Варна
  • Мнения: 1 203
Здравейте момичета. Аз имам един въпрос. Чудя се на коя банка да се доверя , за да ми издадат карта, с която да плащам при online пазаруване. На ProCredit Bank офертата ми се струва добра, но моля ви кажете дали става плащането с карти от тази банка. Харесала съм си някои неща в fragrancex и преди да пристъпя към поръчка искам да се подсигуря  Simple SmileИзобщо приемам всякакви препоръки и съвети от личен опит. Благодаря ви.   bouquet

Въпроса ,който задаваш е много интересен и може би наистина трябва да се направи проучване относно банките.Ако картата ти е дебитна по нея нямаш такси,но при покупката на каквото и да било: парфюм, дрехи козметика и др. всяка банка ти превръща левовете в съответната валута/долари, лири/ по курс продава  за деня. Та по мои наблюдения от там може да дойде разликата между отделните банки. просто трябва да се види,коя  има по-нисък курс продава. Аз отдавна си я мисля тази работа, ама все не остава време. Иначе моята карта е на Уникредит булбанк и не съм имала никакви проблеми с плащанията. Смятам обаче,да си направя и още една карта, но когато разбера на коя банка курс продава е най-нисък. Ами това е от мен. Нека и други те посъветват

# 57
  • Мнения: 42
а някой има пробвал ли е този,да сподели мнение,търся нещо свежо  като за работа,поне бутилката изглежда така   http://www.fragrancex.com/products/_lid_B-am-pid_62603W-am-cid_P … html#ReviewHeader

# 58
  • Варна
  • Мнения: 1 203
а някой има пробвал ли е този,да сподели мнение,търся нещо свежо  като за работа,поне бутилката изглежда така   http://www.fragrancex.com/products/_lid_B-am-pid_62603W-am-cid_Perfume-am-sid_BSWGS3__products.html#ReviewHeader
много приятно парфюмче, свежо плодово цветно липа и малко екзотичен плод усетих, май гуава беше. Пробвала съм го на кожа и беше доста трайно.Изобщо чела съм,че парфюмите на Бритни са доста сполучливи, но струва ми се ,че можеш да го намериш и по-изгодно например тук
http://www.fragrancedirect.co.uk/Britney-Spears/Britney-Spears-B … 00ml/invt/0024066

# 59
  • Варна
  • Мнения: 1 203
Здравейте момичета! Утре стават 45 дни откакто съм платила две парфюмчета и май ми е време да повдигна диспут, защото и днес нищо не съм получила.Вчера им пуснах един мейл, но ми отговориха стандартно, че забавянето било от митниците и да съм имала търпение. Моля някой от вас да ми каже как става повдигането на диспут защото ще ми е за първи път. Ако имате линкче с образователни материали по темата ще ви бъда много благодарна.

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт