Fragrancex.com - аромати и доставки- 9 тема

  • 45 328
  • 750
  •   1
Отговори
# 30
  • София
  • Мнения: 651
Blush

Чакам от 18.08,имам ли шанс?!  Thinking
Имааааа - вчера в пощата (София 1505)  беше дошла пратка от  Фрагранса шипната на 21.06  Shocked
ето кой още получава там - освен мен  Hug
Tвоя ли ще се окаже тази добре отлежала пратка? Hug

# 31
  • София-Лагера
  • Мнения: 2 662
Цоп.Чакам 10.10  bouquet

# 32
  • Бургас/Пз
  • Мнения: 8 684
Момичета, знаете ли дали в този сайтове има куфарчета за гримове?

# 33
  • Мнения: 147
Извинявам се, че нахълтвам така в темата, но моля да споделите ако някой е поръчвал от www.aromati-bg.com и www.parfumi-shop.com да изкаже мнение.....оригинални ли са парфюмите?
Предварително ви благодаря!  Hug

# 34
  • Мнения: 1 021
Моля някой спешно някой да каже, как мога да си анулирам поръчката, че забравих да вкапам кода за БД,и ми начисли 16 долара шипинг

# 35
  • Мнения: 1 674
Като им пишеш на съпорт мейла,виж го в контакт ъс в сайта,пиши им бързичко!  Peace


Blush

Чакам от 18.08,имам ли шанс?!  Thinking
Имааааа - вчера в пощата (София 1505)  беше дошла пратка от  Фрагранса шипната на 21.06  Shocked

Ехааа... Mr. Green

# 36
  • Мнения: 1 021
мерси   bouquet

# 37
  • В море от любов
  • Мнения: 519
Аз пуснах на 10.10, но са  я шипнали на 12.10, надявах се както преди да дойде бързо, но уви, явно и аз  ще си попочакам. Mr. Green

# 38
  • Мнения: 4 202
Моля някой спешно някой да каже, как мога да си анулирам поръчката, че забравих да вкапам кода за БД,и ми начисли 16 долара шипинг


Пиши им имейл  Peace

# 39
  • Мнения: 144
Извинявам се, че нахълтвам така в темата, но моля да споделите ако някой е поръчвал от www.aromati-bg.com и www.parfumi-shop.com да изкаже мнение.....оригинални ли са парфюмите?
Предварително ви благодаря!  Hug
ами незнам дали са оригинални , но някъде четох че има опарени
баркода изобщо не се връзвал

# 40
  • Мнения: 1 021
Моля някой спешно някой да каже, как мога да си анулирам поръчката, че забравих да вкапам кода за БД,и ми начисли 16 долара шипинг


Пиши им имейл  Peace
Писах имейл, но още нямам отговор! Rolling Eyes

P.S Лорейн ми я анулира!

# 41
  • Варна
  • Мнения: 1 203
Извинявам се, че нахълтвам така в темата, но моля да споделите ако някой е поръчвал от www.aromati-bg.com и www.parfumi-shop.com да изкаже мнение.....оригинални ли са парфюмите?
Предварително ви благодаря!  Hug
ами незнам дали са оригинални , но някъде четох че има опарени
баркода изобщо не се връзвал
баркода изобщо не е критерий. аз имам дубайско менте за 20 лева и по нищо не можеш го различи, нито по външен вид, нито по баркод, нито по аромат, само трайността му е 3-4 ч., а парфюма иначе е доста траен мис диор шери

# 42
  • Мнения: 197
Скоро не съм поръчвала, нещо се колебая с тези доставки, но няма да изтрая дълго.

# 43
  • Мнения: 5 140
цоп и аз в новата тема, за сега нищо не чакам, но скороооооо ще поръчвам Whistling

# 44
  • Варна
  • Мнения: 1 209
Уж нямаше да поръчвам...,
чакам от 7.10

Общи условия

Активация на акаунт