Fragrancex.com - аромати и доставки- 9 тема

  • 45 331
  • 750
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 675
 Blush

Чакам от 18.08,имам ли шанс?!  Thinking

# 16
  • Мнения: 4 202
Отдавна не съм поръчвала, но си ви следя  Wink

# 17
  • Мнения: 331
Денси, мерси скъпа   bouquet

Момичета дайте идеи...трябва да взема 3 различни  парфюма на цена под 20 долара/ по възможност/ всеки.Ако се сещате за нещо сполучливо и трайно, моля, споделете!

# 18
  • Мнения: 5 790
Не чакам нищо, отказах се да поръчвам от този сайт, но все пак да следя.
Ако се нормализират поръчките, съм си харесала 2-3 неща.

# 19
  • Мнения: 683
на мен всичко дето съм поръчвала септември-октомври ми дойде бързо,но пък сега нещо от fragransedirect се бавят

# 20
  • Мнения: 4 435
на мен всичко дето съм поръчвала септември-октомври ми дойде бързо,но пък сега нещо от fragransedirect се бавят

В Англия има стачки по региони, и доста пратки се бавят, не се притеснявай.

# 21
  • Мнения: 338
Anetka ta, аз преди няколко месеца поръчах Spiderman за сина ми. Взех 100 мл., а разликата в цената пак беше няколко цента. Парфюмът си е абсолютно нормален, с капачка и кутийка.
Така че не се притеснявай и поръчвай смело hahaha!

# 22
  • Варна
  • Мнения: 1 203
аз чакам от 14 септември и се готвя вече да повдигам диспут. Чакам и от вчера и от 9 октомври, дано дойдат по-скоро. запис

# 23
  • Мнения: 36 127
Денси, мерси скъпа   bouquet

Момичета дайте идеи...трябва да взема 3 различни  парфюма на цена под 20 долара/ по възможност/ всеки.Ако се сещате за нещо сполучливо и трайно, моля, споделете!

първото, което ми идва на ум, са парфюмите на Елизабет Арден, Елизабет Тейлър, Дженифър Лопес, Алфред Сунг ... за трайност и тип - всичко е според зависи  Wink

# 24
  • Мнения: 2 550
Айде и аз темата.
Чакам два парфюма шипнати на 20ти.
Дано дойдат преди да минат 45 дни, че вече ме е срам да повдигам диспути и после да връщам пари  Embarassed

Мнения за това парфюмче - http://www.fragrancex.com/products/_lid_H-am-pid_61214W-am-cid_P … e__products.html?

# 25
  • София
  • Мнения: 651
Blush

Чакам от 18.08,имам ли шанс?!  Thinking
Имааааа - вчера в пощата (София 1505)  беше дошла пратка от  Фрагранса шипната на 21.06  Shocked

# 26
  • виртуално
  • Мнения: 2 873
Blush

Чакам от 18.08,имам ли шанс?!  Thinking
Имааааа - вчера в пощата (София 1505)  беше дошла пратка от  Фрагранса шипната на 21.06  Shocked
ето кой още получава там - освен мен  Hug

# 27
  • София
  • Мнения: 74
Чакам от 09.10, 20.10 и две от 21.10. Има време... Mr. Green Crazy

# 28
  • В La Redoute и по света
  • Мнения: 49
Не чакам нищо, отказах се да поръчвам от този сайт, но все пак да следя.
Ако се нормализират поръчките, съм си харесала 2-3 неща.
Алекс, поръчах на 29-ти септември 2 поръчки - общо 3 парфюма. Едната поръчка (с 2 парфюма) пристигна за 2 седмици, а другата я взех вчера на 21-ви.






____________________________________
Как да пазаруваме от FragranceX.com
Търсиш кодове за Ларедут? Мястото е тук
Търсиш всичко за ЛаРедут? Виж тук
Моето местенце

# 29
  • Мнения: 2 119
Денси, мерси скъпа   bouquet

Момичета дайте идеи...трябва да взема 3 различни  парфюма на цена под 20 долара/ по възможност/ всеки.Ако се сещате за нещо сполучливо и трайно, моля, споделете!
Бритни Спиърсите разгледай

Общи условия

Активация на акаунт