18 септември 05:00 Пълнолуние

  • 2 595
  • 58
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 8 463
Държа се с последни сили Rolling Eyes.Тая вечер ще лягам рано май-да не мисля за ядене.

# 31
  • вляво от асансьора
  • Мнения: 1 262
Хей, момичета и аз удържам Laughing.Много водица,едно кафенце, а сега и едно фрешче сърбам, че ми прималява вече.И хайде утре на доклад Mr. Green 

# 32
  • Мнения: 202
Аз си лягам, че не издържам.

# 33
  • София
  • Мнения: 2 623
И аз геройски издържах с мнооого вода и един фреш от какво ? - от диняяяяяя. Дано да не съм я прецакала диетата с тази диня ама здраве да е.

# 34
  • Мнения: 5 468
Цял ден издържах на 2 кафета, без захар /ама със сметана Embarassed/ и вечерта се нахвърлях с таратор... много ли е голямо прегрешението?

# 35
  • Мнения: 3 611
Цял ден издържах на 2 кафета, без захар /ама със сметана Embarassed/ и вечерта се нахвърлях с таратор... много ли е голямо прегрешението?

Споко бе, нали не го яде с хляб?  Mr. Green

П.С. Аz пък пих айрян  Wink

# 36
  • Мнения: 5 468
Споко бе, нали не го яде с хляб?  Mr. Green
Какъв хляб бе...аз хляб не ям от сума ти ми време Crazy. Е, хайде да видим утре кантара... сигурно ще е пак същата работа hahaha, ама нейсе Cry...

# 37
  • Мнения: 8 463
Минус 1.200 кг.Малко ми е по-лекичко от преди. bowuu
Ама като знам,колко още имам  да свалям...не ми се мисли. Rolling Eyes

# 38
  • Мнения: 3 461
И аз съм -1кг,но вчера не издържах и хапнах малко салата.От днес съм пак на диета,тъкмо съм набрала инерция. Grinning

# 39
  • Мнения: 3 611
Моят кантар мери доста приблиzително, ама с около половин кило съм надолу.
То аz вчера цял ден спах, тъй че нямаше и как повече да смъкна.  Confused

# 40
  • Мнения: 5 468
Аз съм с 1 кг и половина по-надолу. Но от днес спирам да ям след 17:00 ч., в другата тема пише, че било много ефективно.
Дано не ги кача утре пак.

# 41
  • Мнения: 8 463
Я кажете за електронните кантари.Аз на моя кантар трябва да направя поне 3 премервания,защото понякога дава разлики.Накрая вземем средната стойност.Дали е вярна обаче?

# 42
  • Мнения: 46
И аз сам с едно килце надолу, но  ще имам още доста по едно да смаквам Sad Ще се пробвам и аз да не хапвам след 17ч. , да видим дали ще има ефект Thinking
Айде ще се видим и при следващата фаза, до тогава успех на всички newsm10

# 43
  • София
  • Мнения: 293
От доста време ви чета темичката, но не се включвах и сега чак го правя. И аз гладувах и вчера и предния път, но вчера хапнах ябълка и грепфрут Embarassed А колко съм свалила незнам, защото си нямам кантар. Другата седмица пак ще погладувам с вас.

# 44
  • Мнения: 3 611
Я кажете за електронните кантари.Аз на моя кантар трябва да направя поне 3 премервания,защото понякога дава разлики.Накрая вземем средната стойност.Дали е вярна обаче?

Бях си купила електронен кантар, но останах много раzочарована - в zависимост къде го сложех (кухнята, банята, хола, на ляво, на дясно, на мокет, на балатум...) все даваше раzлики. И то раzлики от по 2 и нагоре кила.  Rolling Eyes
Отидох и го върнах.  Naughty

Сега се тегля на съвсем обикновен. И той не е верен, ама ... на него му е простено  Crazy

Общи условия

Активация на акаунт