За домашно приготвена храна на бебетата или купешките пюрета

  • 4 142
  • 31
  •   1
Отговори
  • Мнения: 20
 FlutterЗдравейте ,споделете Вие какво предпочитате да приготвяте храната на вашите бебета или да давате от купешките пюрета

# 1
  • Мнения: 1 705
Аз съм много за домашната храна, поне за тези продукти, които мога да намеря  Peace

# 2
  • Мнения: 3 869
FlutterЗдравейте ,споделете Вие какво предпочитате да приготвяте храната на вашите бебета или да давате от купешките пюрета

Мини, вкарай една анкета в темата си, ще е много по-лесно обобщима информацията така, иначе ще четеш да припадък Wink

# 3
  • Мнения: 4 070
аз въвеждам всичко с пюрета...поне в началото,че са много хубаво пасирани, домашни правя доста също- но само това, което си имам като продукти-иначе за мен е все едно дали ще е купен с нитрати продукт или пюре в което незнам какво е...

# 4
  • Мнения: 19
Аз съм ЗА домашните пюрета, почти всичко може да направиш вкъщи и няма нищо общо с готовите пюрета, нито на вкус нито на мирис, нито пък по полезни съставки. Според мен, който казва, че купешките са по добри просто го мързи да прави домашни. Нека вярваме, че купешките пюрета са БИО и съдържат само полезни съставки да не говорим,че бъкат от витамини и просто така издържат по 18 месеца...  Naughty Вярно, че и без тях не може (зимата няма всички продукти), но аз използвам много малък процент купешки пюрета!

# 5
  • Мнения: 2 090
Обичам аз да приготвям храната на бебето  chef.

# 6
  • София
  • Мнения: 2 348
Домашна. Чакам анкетата  Simple Smile

# 7
  • На бял кон в Pierrefonds
  • Мнения: 1 451
Смесено. Не винаги имам възможност да готвя. Захраних с домашна храна заради малките количества.

# 8
  • Пловдив
  • Мнения: 3 711
За захранване ползвах купени пюрета, после и готвено, но при нас нещата са трудни ,защото малката е злояда.

# 9
  • Мнения: 1 219
Само и изцяло ДОМАШНИТЕ PeaceСамо че домашни пюрета с домашни продукти,а не с купешки PeaceНе смятам да стимулирам индустрията на бебешките пюрета,та дори и с 1 брой купен от мен Naughty
Иначе и аз се съгласявам с мнението на другите майки-пусни една анкета.И за нас ще бъде много интересно,иначе трябва да се четее..... Tired

# 10
  • Мнения: 3 929
Предимно домашно приготвени пюрета давах на сина ми. Сигурна съм, че нито едно купешко не може да ги замени, особено ако продуктите също са домашни - отглеждани и приготвени. Даже храна от детска кухня не съм му давала.

# 11
  • Мнения: 6 365
Като вляза в магазина, дори не ми се иска да започна да се ориентирам в царството на пюренцата. Много ме дразнят, честно. А и мога да си ги сътворя вкъщи.

Не че се е нахвърлил да яде.

Майка ми има много мерак да купува пюрета- лъскавички са, навеждат на мисълта за ящно бебе. Скоро обаче няма да е- не ми се изхвърлят 99% от бурканчето.

# 12
  • Мнения: 8 242
Домашни Simple Smile
За по-вкусно, по-полезно, по-евтино и по-лесно  Blush
Аз не ям консерви всеки ден.. не виждам защо детето ми да го прави..

# 13
  • В полите на Пирин планина
  • Мнения: 20 426
В 90 % от случаите давах домашно приготвена храна. Рядко се е случавало да купувам и готови пюрета, но детето предпочиташе домашната храна.

# 14
  • всъщност в Габрово, а в сърцето си в Берлин
  • Мнения: 2 975
За захранване и различни вкусове съм ползвала купени пюрета- Сънвал, Бебевита, Алете. Като захраних и въведох повече продукти се захванах с домашното майсторене.  Wink

Общи условия

Активация на акаунт