Вярно ли е, че жените мечтаят за сватбата си от деца?

  • 4 048
  • 80
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 9 865
Вълк, това беше дискриминативно.

# 16
  • out of space
  • Мнения: 8 573
Нямам такива спомени, но определено помня, че исках да имам момиче и то да се казва Гергана. Е, точно така и стана  Grinning

# 17
  • Мнения: 5 577
Нямам такива спомени, но определено помня, че исках да имам момиче и то да се казва Гергана. Е, точно така и стана  Grinning

Аз мечтаех сина ми да е Владимир, а дъщеря ми Ина. Нищо не се сбъдна.  Crazy

# 18
  • Мнения: 519
Май да.
Исках да се омъжа за три момченца от блока, и за две от детската градина.
Е, не се получи.
И слава Богу. Laughing

# 19
  • Мнения: 6 993
Майка исках да съм, за булка нямам спомен Thinking
Но и сега много обичам булки, рокли, чаши  Grinning
Общо-взето, като пасинет - приказка си е Grinning

# 20
  • ВАРНА
  • Мнения: 1 842
Не, никога не съм си мечтала за сватби, булки, принцеси и от сорта. Играех с момчетата и недоумявах момичешките занимания и мечти

# 21
  • София
  • Мнения: 1 735
И аз харесвам сватбите и булките,но не ми е било мечта като малка.Имах други мечти Laughing

# 22
  • Мнения: 44
E, чак да съм си представяла свадбата, церемонията и други от този род неща - не. Но според мене всяка суетна и романтична жена й е любопитно как би изглеждала като булка с огромна бяла рокля и щастлива, хванала под ръка любимия и вървящи бавно и тържествено към олтара (това малко прозвуча като в някой филм  Rolling Eyes). И аз като една млада и неомъжена жена, е нормално да съм се замисляла за тези неща. А особено като ти предстои!  Hug

# 23
  • Мнения: 133
Абсолютно клише-рожба на предразсъдъците.
Както и това, че годежният пръстен задълже трябва да е с диамант, който да струва поне три брутни заплати на човечеца, дето го е купил. Това пък е рожба на капитализма.
Промити мозъци, бол.

# 24
  • Мнения: 2 197
Няма такова нещо, което е вярно за всички. Не обичам такива обобщения.
Аз съм от тези момичета, които никога не са си мечтали да бъдат булки. Не признавам брака и никога не бих се омъжила. От тази гледна точка булките за мен предизвикват само съчувствие - заобиколени от безкрайно много хора, дърпани отвсякъде и на всичкото отгоре с безкрайно неудобна (в преобладаващата част от случаите) рокля.

# 25
  • София
  • Мнения: 1 176
Като дете съм си представяла моята сватба, без да съм била обсебена от идеята и без да го мисля всеки ден.
С годините започнах да не мисля за това изобщо. Ще го мисля, когато и ако ми се случи.

# 26
  • Мнения: X
Лъжете като черни циганки, или сте забравили, защото сте стари. Нали гледам Кой е по-по-най?
Всяко трето момиченце мечтае да стане булка, всяко второ - барелина.
Останалите са по-грозничките - полицайка.
Е Вълчо, все някой трябва да въвежда ред като се напият гостите на сватбата.
Не съм очаквала, че можеш да наречеш малко момиченце "грозно", наистина....

# 27
  • Мнения: 13
   Явно съм единствената от целия форум, която си е мечтала да бъде булка, с прекрасна рокля на принцеса, с тържествен камбанен звън и т.н. ...
    Не се срамувам от нито една моя мечта, било то - детска или зряла, звучаща американски или европейски...
 Безкрайно съм щастлива, когато се сбъдват и най-простичките ми, чисто човешки мечти.... Grinning

# 28
  • Мнения: 4 585
Бутински, не измествай темата. Ти имаш ли приятелки от детството, мечтали да станат милиционерки? Как би ги описала? Не съм споменавал за грозно момиченце.
По-грознички е гальовно, умалително.
Ако всички бяха еднакво красиви, нямаше да има конкурси за малки миски.

# 29
  • Мнения: X
Драги ми Вълчо, мечтите на децата по някакъв начин се формират от възпитанието им, от любопитството им и.тн. По мое време малките момиченца мечтаеха по разбираеми прични да станат космонавтки, лекарки, учителки.
Аз поради едни други обстоятелства мечтаех да стана певица. После фигуристка, баЛерина също съм искала да бъда, както и много други неща. В първите класове на училище ни бяха накарали да нарисуваме това, което искаме да бъдем като пораснем. Никъде не видях нарисувани булки. И не помня дете, чиято висша цел да е било това. Просто всеки си знаеше, че някой ден сигурно ще се ожени.
По-късно в училище, някои от тези дето повечко ги домързяваше наистина искаха да стават вече булки Laughing

Общи условия

Активация на акаунт