Какъв прах за пране използвате?

  • 119 674
  • 500
  •   1
Отговори
# 420
  • Fort Worth, TX
  • Мнения: 2 119
Повече от година само с Персил.Преди това с Бонукс.Омекотител ползвам най-различни.Скоро взех от Лидл  за проба-не му помня името , но не съм доволна.Предпочитам Семана.

# 421
  • Мнения: 2 172
Похвалвам веднага  розовия Рекс /течен/ за цветно  Heart Eyes

Току що изпра абсолютно изцяло лютеница на 2 дена от машинно плетена жилетка и ръчно плетено пуловерче без предварително търкане,киснене и т.н. Директо в пералнята  Crazy

# 422
  • Мнения: 18 057
От години пера цветното с течните Рексове- много съм доволна, а и така миришат...все ме питат какви прахове ползвам.

За мен прах, които не мирише, просто не ми харесва. Както ампулите Ариел например, никак не съм очарована, по- скоро обратното. Преди години бях много доволна от Тайд, май ще взема пак да го пробвам

# 423
  • Мнения: 2 172
И аз обичам праховете да миришат хубаво.Просто не обичам омекотителите,те пък ми миришат много сладникаво и направо ми се повдига от тях/особено пък сега като съм бременна  Crazy /.А ароматът на самия прах е съвсем различен,някак си на чисто и свежо,а не на парфюм  Peace
И именно заради това предпочитам самият прах да е с някакъв аромат,иначе ако няма,пак не ми харесва ,имам чувството ,че дрехите не са изпрани Thinking
А и като простра на терасата всичко мирише страхотно-особено зеления Первол ми е любим,но и Рексовете са хубави  Heart Eyes

# 424
  • София
  • Мнения: 21
Само Тайд!  Peace
И светлосин Ленор!

# 425
  • София
  • Мнения: 1 426
Пера с Coral и Skip,много съм доволна,особено ми харесва аромата на синия Coral,в съчетание с жълтия Softlan  Peace.

# 426
  • Мнения: 556
Използвам капсулите на Ариел,изпират добре и дрехите ухаят приятно  Peace

# 427
  • Пловдив
  • Мнения: 687
Здравейте ,

Можете ли да ми кажете от къде в Пловдив (по възможност някъде в центъра) мога да си взема прах за пране внесен от Англия или Германия и др.?
Мерси   bouquet

# 428
  • Мнения: 650
Аз пера с Ариел, Персил, Рекс, а сега си купих течен Бонукс, просто гледам който е на промоция и ена изгодна цена, а на малката в момента пера с Тео Бебе  Peace

# 429
  • Мнения: 5 591
Аз пера с Персил, "Е" ,а сега с Бонукс.

elfi4ka , за този Рекс ли става въпрос?

Последна редакция: нд, 20 мар 2011, 14:46 от лава

# 430
  • Мнения: 2 172
Аз пера с Персил, "Е" ,а сега с Бонукс.

elfi4ka , за този Рекс ли става въпрос?



Да,точно този!

# 431
  • Мнения: 1 234
От доста време насам съм с течния Персил за цветно пране. От вчера реших да експериментирам с Perwoll - пак за цветно пране и също съм доволна, вече две перални изпрах. Бях с големи предубеждения за течните препарати, но се опровергаха. Не е по темата, но да добавя, че с цветното пране слагам и цветоулавящи кърпички, и смесвам без проблем с червени и черни дрехи. Ако има още неползвали - горещо препоръчвам.

# 432
  • София
  • Мнения: 6
Какви са тези цветоулавящи кърпички и от къде ги купуваш?

# 433
  • Мнения: 2 172
Мартинче какво точно смесваш?Бяло с черно ли?


# 434
  • Казанлък of all places
  • Мнения: 689
Какви са тези цветоулавящи кърпички и от къде ги купуваш?
Цветоулавящи кърпички има в по-големите вериги - виждала съм в Кауфланд и в Била. Има на Dr.Beckmann и едни италиански, само да има намеря картинка. Хоп, ето картинка :
Предпазват от миграция на цветовете и позволяват при попадането на едно червено коланче от космонавт например  Simple Smile да не се окажеш с цяла пералня розови гащи . Simple Smile

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт