Какъв прах за пране използвате?

  • 118 979
  • 500
  •   1
Отговори
# 450
  • Враца
  • Мнения: 2 667
elfi4ka,
омекотителите на медикс, черният и тъмно червеният ухаят трайно и силно  Peace

# 451
  • Мнения: 2 172
elfi4ka,
омекотителите на медикс, черният и тъмно червеният ухаят трайно и силно  Peace

Благодаря  Hug

Но аз в момента не понасям омекотителите,а те все миришат подобно.Нещо ми стана във 2-рия месец и ме заболява веднага главата ако се излъжа да сложа.

Единствено праховият аромат ми харесва,някак си по-свежо ми ухае и затова си пера с Рекс или Первол Laughing

# 452
  • Враца
  • Мнения: 2 667
Даш съм чувала че мирише много,
течният перилен препарат.
То има доста видове от него.
Но аз не съм доволна от качествата му и не го ползвам,
но мойте приятелки го превъзнасят до немай къде и
казват , че ухае с дни.

# 453
  • София
  • Мнения: 203
Здравейте! Може ли да дадете отзиви за гела за пране Елийс - добре ли изпира (в сравнение с Ариел), слагате ли калгон и омекотител? Сега на промоция в Дойче Маркет, та се чудя  Thinking .

# 454
  • София
  • Мнения: 203
И още един въпрос, понеже за първи път ще пера с течен перилен препарат, а като се разрових нагоре в темичката прочето, че той се слага в барабана, но не разбрах заедно с мерителната чашка ли? Знам, че не ми е много интелигентен въпросът, но досега просто не ми се е случвало да пера с течен перилен препарат  Embarassed.

# 455
  • Мнения: 46 526
Много се учудвам, че хвалите Персила, не знам как, но винаги уцелвам ужасен, вътре стои като влажен, не се рони нормално, не знам как да го обясня точно. И пере не по-различно от Савекс да кажем.

Четох добри отзиви за Гранд Максимо (Кауфланд).
Има страшна промоция в момента 3 л за около 5 лв
и смятам да се презапася  Peace

Хм....тъкмо ми е свършил праха  newsm78

Някой друг има ли впечатления,да не се прецакам нещо?Искам да ухае хубаво като Первол и Рекс  Laughing

Аз не съм доволна. След 2-3 пранета се захабяват ужасно дрехите. За Тема-та мога да кажа същото.

# 456
  • Мнения: 0
Момичета, аз пера обикновено с АРИЕЛ или ОМО  на прах , но скоро реших да пробвам от капсулите.  Тези на АРИЕЛ изпират добре , но като аромат не съм особено впечатлена. Затова пък ДАШ ви го препоръчвам силно. Целия гардероб ухае от 5-6 изпрани  дрехи. Всички ме питат какво мирише така хубаво , като влязат у дома. Ако някой реши да пробва , моля да сподели.
А що се отнася до омекотители -ЛЕНОР -той си е класика и е се е доказал. Наскоро ми подариха от Турция 2 вида омекотители единия е БИНГО , а другия Yumoş, но от най-новите им серии . Да си призная не са никак лоши.

# 457
  • Враца
  • Мнения: 2 667
Много се учудвам, че хвалите Персила, не знам как, но винаги уцелвам ужасен, вътре стои като влажен, не се рони нормално, не знам как да го обясня точно. И пере не по-различно от Савекс да кажем.


Аз не съм доволна. След 2-3 пранета се захабяват ужасно дрехите. За Тема-та мога да кажа същото.


Е ти вчера къде беше ?????  newsm78
Сега си имам 7 туби по 3 кг  ooooh! ooooh! Joy

А всъщност съм склонна да ти вярвам, щото мнението ми за персила е същото. Стои мокър, бучав, не се разтваря добре ...

Бяло пране пера само с Рекс със сода ефект и съм много доволна,
нямам захабена дреха, а за мен това е важно.

А цветното - купувам разни течни препарати,
но цените им в последно време са неразумни и за това реших да ударя кьоравото дето се вика ...  ooooh! ooooh!

Аз перях до сега с первол, после си купих случайно от магазина до нас , течен препарат "Медикс" и разлика с "первола" не видях.  Shocked
И си продължих с медикса , до вчера , когато надделя лакомията и спестовността ми  Joy Joy Joy

# 458
  • Мнения: 5 207
mmz, течният се изсипва в мерителната чашка, а чашката се поставя в барабана върху дрехите.


Може ли, Не се сърди, човече и vmarinska, да уточните кой Персил ви стои влажен и на бучки: този в пликовете от нашите супермаркети или немски/австрийски в кутия от паралелен внос.

Имам впечатление, че супермаркетският, внесен от Сърбия, наистина влажнее и е някакъв много странен. Не ми се струва наред.
За сравнение, вчера от Карфур взех Персил Брилянс, произведен в Полша (плик 3,5 кг за 35 пранета), който е съвсем, съвсем различен от сръбския: сух и на еднакви по размер гранули. А, да, и с него го няма проблемът с пяната, за който писах на предната страница. Дали са сменили формулата и са коригирали това, или просто сръбският, който е масовия внос у нас, не струва, не знам. Като пуснат Персил Брилянс от Сърбия, ще разбера.

# 459
  • Мнения: 15 379
И още един въпрос, понеже за първи път ще пера с течен перилен препарат, а като се разрових нагоре в темичката прочето, че той се слага в барабана, но не разбрах заедно с мерителната чашка ли?

Да, вътре в барабана, слага се върху зареденото вече пране.

Човече, ако говориш за супермаркетски Персил, те разбирам.
Персил от Немско няма нищо общо.

# 460
  • София
  • Мнения: 203
Guess Who и на чашката нищо не и става от прането с топла вода, и се използва многократно, правилно ли съм разбрала?

# 461
  • Мнения: 15 379
Да, чашката е за многократна употреба.
На чашката нищо не й се случва, както и на пералнята.


# 462
  • София
  • Мнения: 203
Да, чашката е за многократна употреба.
На чашката нищо не й се случва, както и на пералнята.



Благодаря за изчерпателните отговори! Sourcherry, а за някакви щети по пералнята не се бях сещала  Laughing ! Смея си се тук на въпросите си, ама пусто като съм недостатъчно просветена  Joy .

# 463
  • Мнения: 17 987
Даже и през сушилнята да мине нищо и няма, гарантирано  Peace

# 464
  • Мнения: 15 379
mmz, преди години имах известни съмнения, че чашката ще повреди барабана Laughing.
Отдавна ми е ясно, че това няма как да се случи.

Общи условия

Активация на акаунт