Какъв прах за пране използвате?

  • 119 345
  • 500
  •   1
Отговори
# 435
  • Мнения: 1 234
Мартинче какво точно смесваш?Бяло с черно ли?
Да, смесвам го, но когато слагам бели дрехи, слагам по 2 до 3 кърпички. Ако няма бяло из дрехите ползвам по една кърпичка. Ползвам съм най-различни, но от тези съм най-доволна:

# 436
  • Мнения: 184
До скоро ползвах капсулите на Ариел,сега Персил и май съм по-доволна от него

# 437
  • Варна
  • Мнения: 290
От години ползвам Персил и съм много доволна. Пробвах Савекс и Бонукс но разликата е огромна.

# 438
  • Мнения: 5 209
От години ползвам Персил и съм много доволна. Пробвах Савекс и Бонукс но разликата е огромна.

Моля те, като ползваща Персил, кажи при теб прави ли много пяна особено в началото? С моята пералня много се пени и сондирам мнения дали навсякъде е така, или само при мен.

# 439
  • Варна
  • Мнения: 290
Не .Зависи може би от пералнята. Моята пълни  малко вода и завърта ,след това повтаря няколко пъти.

# 440
  • Мнения: 5 209
Окей! Благодаря много!

# 441
  • Мнения: 1 310
Е, точно пяната измива, изпира и почиства. Peace

# 442
  • Мнения: 15 379
Гес, независимо от Персил-а, на мен винаги ми е е пенил доста.
Алтернативен внос, супермаркетски - все тая.
Ама си го обичам.
Явно е и до машина. Моята например с капсули не може да пере, защото ги изплюва в гумата.

# 443
  • Мнения: 2 058
Аз мога да кажа за турския Персил- има пенливост, да , но е в пъти по-малка от Савекс /за мен това е най-пенливия прах/. Пере много добре. Турски Ариел - никаква пенливост /все едно не съм сложила прах/, пере по-добре от Персила.

# 444
  • Мнения: 5 209
Нашият Персил при мен се пени много, когато пералнята пълни вода - направо цялото стъкло става в пяна, след което пяната спада.
При немския няма такова нещо - нито прах, нито мегаперли, нито таблети се пенят така, каквато и доза да слагам. Само течните се пенят в началото.
Такава луда пяна е само при Персил (в пликовете, произведен за нас), Савекс, Тема и оня [...] Лекс.
Явно е до прах и колко бързо се разтваря.

# 445
  • Мнения: 18 014
Аз знам, че качествените прахове не трябва да се пенят много. Помня едно време на майка ми Перлата чак плюеше пяна милата от чекмеджето за праха. Тогава един техник ни посъветва да сменим праха. Минахме на вносни, които тъкмо бяха излезли тогава и проблема се реши. Пяната съсипвала пералните.

# 446
  • Мнения: 0
Аз пък отдавна използвам Tide.Спомням си,когато излезе майка ми започна да пере с него и винаги е била много доволна,аз също съм адски доволна и не го сменям за нищо друго.

# 447
  • Враца
  • Мнения: 2 711
Четох добри отзиви за Гранд Максимо (Кауфланд).
Има страшна промоция в момента 3 л за около 5 лв
и смятам да се презапася  Peace

# 448
  • Мнения: 2 172
Четох добри отзиви за Гранд Максимо (Кауфланд).
Има страшна промоция в момента 3 л за около 5 лв
и смятам да се презапася  Peace

Хм....тъкмо ми е свършил праха  newsm78

Някой друг има ли впечатления,да не се прецакам нещо?Искам да ухае хубаво като Первол и Рекс  Laughing

# 449
  • Мнения: 791
Ползвам прах и омекотител на Сано. Поне съм сигурна, че нямат ментета!

И моят любим прах за пране е Сано. Този, който  за бебета. Има невроятен и дълготран аромат. За съжалени тук, където живея в момента, не съм го виждала, и се примирявам с Ариел. Онзи ден рших да купя Персил, съблазни ме промоцията. За вълна и коприна - течен Персил. За омекотител предпочитах Силан, но за съжаление тук няма, и затова купувам Ленор.

Общи условия

Активация на акаунт