Хидромасажна вана за крака

  • 44 934
  • 35
  •   1
Отговори
  • Мнения: 592
Не срещнах такава тема и за това си позволявам да пусна. Отдавна се заглеждам в тези уреди и искам да събера повече инфо относно това заслужавали си да инвестирам в един такъв уред. Моля да споделите - доволни ли или не сте, ако вече го притежавате.

# 1
  • Мнения: 97
Аз лично не го притежавам, но когато ходя на педикюр, процедурата задължително започва с 20 мин. в такава ваничка и честно казано много ми допада. В момента просто съм в много малко жилище и само и този уред ми липсва, но скоро ми предстои преместване и това ще е една от първите ми придобивки. Честно казано за човек, който е ползвал нещо такова, цената е напълно достъпна Peace Ами като помислиш само, две ходения на педикюр/поне в салона, който аз посещавам/ са 2 по 27 лв. = 54 лв., а тези ванички последно ги гледах около 40 лв. в Метро. Разбира се, всичко си е строго индивидуално, ако искаш първо посети такова козметично студио, където предлагат такава процедура и си прецени сама. Но просто при мен само със спестяването на две посещения си изплаща цената. Освен това, като я имаш у дома, можеш да си слагаш всякакви соли и масла, които на теб ти допадат Peace

# 2
  • Мнения: 592
vessit   и аз за това си мислех най вече - идва зима и ще мога да си топля студените  крайници в съчетание с някакви соли за отпускане и успокяване на краката. Уреда който гледах имаше няколко пердставки за масаж, акупунктура, въздушни мехурчета.
Исках реални впечатления от хора които вече го имат у дома си. Някои негативни страни, ако има разбира се. Направи ми впечатление, че повече от 20 мин. не може да работи (този уред който гледах) отделно не затопля водата, не трябва да се употребява сапун и т.н. Вероятно има много модели и за това се интересувам на пракитка кое е най-удобно за домашно ползване newsm78

# 3
  • Мнения: 160
Аз имам такава, но рядко я ползвам. Купих я с ентузиазъм, но всяко чудо за три дни.

# 4
  • Мнения: 2 011
Аз също съм  се навила от известно време за такава ваничка за крака - още повече че имам проблемни стъпала и имат нужда от  допълителни процедури !  Peace

# 5
  • Мнения: 592
Ronichka77  - и аз се опасявам от същото, за това ми се иска да проуча пердварително ползата от имането му в къщи....

# 6
  • Мнения: 200
Аз имам.Много си я харесвам.Идеално разпускам с ваничка и книга в ръка. Истината е,че повечето време стои прибрана,защото нямам време.Покрай малкия ня ми остава такова време за себе си,иначе когато мога да си открадна с удоволствие го правя. Използвам ароматни соли.    За мен е голямо удоволствие, както казах-стига да имам време.

# 7
  • Мнения: 97
Sissa, ваничката в салона, където ходя, също не затопля водата и не слагат сапун или друго миещо средство, но си мислех, че е за икономия. Аз лично предпочитам подгряваща, защото наистина накрая много изстива, а също си купих от Орифлейм една течност - за вана за крака и бих искала да си я ползвам. Ти като си проверявала по-конкретно по магазините, срещна ли такава, за каквато се помъчих да ти обясня, че искам newsm78

# 8
  • Мнения: 592
Тези дни ще обиколя още няколко магазини и вече ще разпитам за модели и възможности, тази информация която ми даде ми е доста полезна. Не бих искала да ми изстива водата. Ще отчета, като проуча въпроса.

# 9
Mоля те кажи дали си купи вана за крака и, какви са твоите препоръки след като си обиколила магазините, дали по скъпите модели си струват, сподели с нас.

# 10
  • София
  • Мнения: 346
С търсачката стигнах до тук...

Искам да си купя такава ваничка и разглеждайки по сайтовете ми се наби на очи една на "Бош",която струва 129лв и друга на "Солак" за 89лв.Гледам обаче,че има и доста по евтини,а ми се иска оптимален вариант.
Какви са вашите модели и какво ще ме посъветвате?Важно ли е да има инфра ред и доколко върши работа?Ами за какви приставки да гледам?Кои режими на работа са най-хубави?

# 11
  • Мнения: 328
Аз имам такава, но рядко я ползвам. Купих я с ентузиазъм, но всяко чудо за три дни.

Аз затова и още не съм се решила да си купя. Мислех да направя такъв подарък на майка ми за някой празник, защото ми се струва приятна отмора за краката, но дали няма само да си седи в кутията newsm78 Иначе харесах една на Шол в един от предните каталози на Метро Simple Smile

# 12
  • Сопот
  • Мнения: 165
Момичета споделете марка и модел, от която сте доволни.Мисля в скоро време да се поглезя с подобен уред,но избора ме затруднява  newsm78

# 13
  • София
  • Мнения: 346
Аз си взех "Солак",със затопляне на водата и инфрарад.Доволна съм,но да ти кажа по-добре си вземи по-евтин модел,защото май няма голяма разлика.В "Метро" има добри предложения!

# 14
  • Мнения: 0
Моята е от Метро. Марката не си спомням(не е от известните), струваше около 80-90 лв. Приятно е да си топнеш краката в нея, но не е нищо особено, не и каквото си представях когато си я купих. В моята не могат да се слагат соли и това го отчитам като недостатък, така че ако имаш възможност избери такава, в която може. И за нея както и за всеки друг уред и трябва обслужване, затова омръзва. След като знам вече какво е да имаш, бих си спестила парите, но тази ми я купи мъжът ми и сега я ползвам, защото иначе ще трябва са слушам натяквания от сорта "искаше я, а сега не я ползваш" Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт