На мода ли са пак каубойскоте ботуши?

  • 4 685
  • 95
  •   1
Отговори
# 75
  • София
  • Мнения: 6 799
абе мацки, днес на едно пазарче видах подобни ботушки за 18 лв  #Crazy . кефят ли ви?

Яна, на мен си ми харесват Peace

Аз искам да попитам не се ли носят вече такива ботуши в които дънките се слагат вътре
newsm78

Мисля че се носят още! Whistling

# 76
  • Мнения: 5 622
БУБА ...дай ще ти купя и ще ти пратя като толкова много искаш таквиа каубойски Mr. Green

Е,ти по-сложен вариант не можа ли да измислиш?  Crazy

От дадения по-горе линк има едни,които са нещо подобно каквото търся аз,само че  аз искам да са кафяви.
 
 

 

# 77
  • София
  • Мнения: 6 799
Я да видим аз дали ще се справя с постването на снимка  newsm78  Както бях писала,тези са от каталога на Долче и Габана,но са мъжки модел,за съжаление не ми беше удобно да взема 4 каталога от магазина и в суматохата съм награбила 2 и то все мъжки-колекцията и аксесоарите  Sick!

# 78
  • Мнения: 5 622
Ха!И при мъжете ли ще са на мода каубойските ботуши? hahaha

Представям си се аз с такива,мъжа ми и той(остава и на дечко да намерим Crazy ) и да си сложим по една каубойска шапка и по едно ласо в ръцете и сме готови за дивия запад .Само дето не се виждам да оцелея в дивия запад с късата дънкова пола.с която смятам да ги нося  Crazy

# 79
  • София
  • Мнения: 6 799
Ха!И при мъжете ли ще са на мода каубойските ботуши? hahaha

Представям си се аз с такива,мъжа ми и той(остава и на дечко да намерим Crazy ) и да си сложим по една каубойска шапка и по едно ласо в ръцете и сме готови за дивия запад .Само дето не се виждам да оцелея в дивия запад с късата дънкова пола.с която смятам да ги нося  Crazy
Аааа,моя мъж такова нещо няма да сложи!
Обаче на мен ми харесват,същия вариянт,обаче малко по-женствени...ммммм!Искам и аз таива с къса полаааааааа!!!! Cry Cry Cry

# 80
  • Мнения: 5 622

Цитат
Обаче на мен ми харесват,същия вариянт,обаче малко по-женствени...ммммм!Искам и аз таива с къса полаааааааа!!!! Cry Cry Cry
Цитат

Ми давай,купи полата,пък ако дойдат и в БГ модерните каубойски ботуши,ще си купим.Поне  къси поли има колкото щеш  Whistling

Ако не,ще си ходим само с полите-измамени и нещастни  Mr. Green

# 81
  • София
  • Мнения: 6 799
Мда,ама от тези най-мини полите съм виждала само светло-сини,а аз искам индиго....

# 82
  • Бургас
  • Мнения: 5 921
Бубе, я се снимай с полата пък ние да даваме идеи с каква обувка/ботуш можеш да я съчетаеш. Според моето мнение каубойските ботуши най-много си вървят с дънки и панталони от кожа или велур (може и да не са естествени), аз моите носих и с разни полички, но бяха все къси и широчки (как се казва този модел дето плата е изрязан като кръг и пада свободно  newsm78). Някак не си представям ботушките с права пола или пък с паднала талия  Rolling Eyes Ама всъщност си я носи както те кефи де, то на теб може пък да ти седи супер   bouquet.

# 83
  • Мнения: 5 622
Ще се снимам,ама трябва да се наканя.Иначе имам и една нова кафява блузка,много готина,ще ги снимам в комплект двете,ако стои добре.

Моята поличка е от Терранова.Там цветовете на поличките варират и има по-индигови,има и по-светли!И в момента са на намаление-аз я купих за няма и 40 лева май беше(забравих,а я купих преди седмица някъде Embarassed)

# 84
  • София
  • Мнения: 6 799
А,мерси за информацията,днее ще замъкна тати до Теранова!!!

# 85
  • Бургас
  • Мнения: 5 921
Дидка, твоите ботушки много ми харесват, но тук нямаме зима за тях. Пък и само си представи на нашите калища каква ще им стане козинката с две-три обувания (направо не ми се мисли, ще заприличат на бездомни псета миличките)

# 86
  • Мнения: 22
Бубе виж в www.dizi.bg,това е сайта на магазина за обувки Dizi mode.Много често по списанията рекламират обувки точно от там.В София и Пловдив има такъв магазин.

# 87
  • Мнения: 5 622
Много мерси за сайта,но нищо не ми допадна Tired

Аз търся нещо,което знам,че като видя ще си кажа-"ето това е!"...аз винаги пазарувам така.Ама пусто няма ги моите каубойски ботушки...

# 88
  • Мнения: 4 371
Мдааа, разбирам те. Аз така си казах за ботушите на Alteia - това са!, въпреки че не съм си търсила ботуши. Тези страшно ми харесаха и се замислям newsm78

# 89
  • Мнения: 1 283
..... Пък и само си представи на нашите калища каква ще им стане козинката с две-три обувания (направо не ми се мисли, ще заприличат на бездомни псета миличките)

 smile3532 smile3532 еййй умори ме от смях!То и тук не са удобни за носене,освен ако се движиш само с кола,ина4е като затрупа снега няма излизане от него с тези ботушки!

Ето ги и моите ботушки!Не са то4но каубойски,но са подобни! smile3540

http://www.bgphoto.net/photos/1075/o632643037340156250.jpg

Общи условия

Активация на акаунт