Бебета през МАРТ очакваме, вече здраво си похапваме.(22)

  • 17 860
  • 761
  •   1
Отговори
# 720
  • Мнения: 1
Ох и на мен как ми се полягва ама няма как на работа съм. Tired а има още 3 часа до края на работния ми ден #Crazy

# 721
  • София
  • Мнения: 342
Петее, аз от както се помня всяка зима съм със запушен нос от октомври до април. Ако няма нещо притеснително се свиква. Дори тази година го чаках с нетърпение, защото имам страшно силно обоняние и съм много чувствителна към миризми, та запушеният нос ми е спасението  Simple Smile Погледни го от добрата страна.

# 722
  • Мнения: 30
Да правих и носен секрет и гърлен.Всичко ми е чисто.
  Днес даже пуснах пълна кръвна картина за пореден път.
  Просто незнам.

Петее, аз от както се помня всяка зима съм със запушен нос от октомври до април. Ако няма нещо притеснително се свиква. Дори тази година го чаках с нетърпение, защото имам страшно силно обоняние и съм много чувствителна към миризми, та запушеният нос ми е спасението  Simple Smile Погледни го от добрата страна.
Joy Joy Joy Joy Joy

# 723
  • Мнения: 26
Аз все още не мога да реша за болничия...от една страна даже ще взимам малко повече пари ако съм в болничен, нямам особено много работа..така, че няма какво да пропускам......от друга страна се страхувам да не ми писне вкъщи, да не се залежавам...да ще си измислям разни неща за вършене,но като цяло ще ви вися само....много се чудя кога да изляза  Thinking

# 724
  • Пловдив
  • Мнения: 3 193
Челси, не знаех, че си от Пловдив. Много ще се радвам да се видим Hug

# 725
  • Мнения: 1 165
За болничните и аз много се чудя.Първо мислех до празниците да работя, после и януари.Не знам и аз.Мисля в движение да решавам, в зависимост от това как се чувствам.Не ми се работи, но и реално нищо ми няма, за да си стоя вкъщи.А ако отсега се заседя имам чувството, че ще изкукам

# 726
  • Сред обкръжението
  • Мнения: 45
Аз все още не мога да реша за болничия...от една страна даже ще взимам малко повече пари ако съм в болничен, нямам особено много работа..така, че няма какво да пропускам......от друга страна се страхувам да не ми писне вкъщи, да не се залежавам...да ще си измислям разни неща за вършене,но като цяло ще ви вися само....много се чудя кога да изляза  Thinking
И аз по същите причини се колебая

# 727
  • Мнения: 24
 НаНина   Hug  Hug  Hug
4elsy , знам че може по всяко време да почувстваш неразположение. Пази се миличка  Hug  Hug  Hug

Момичета, пазете се много!!! Общо взето ние сме си в най-рисковата група и трябва да се грижим много защото носим още един живот в себе си!

Аз също исках да си ходя до край на работа, ама освен многото хора в офиса, при мен има още един фактор  Laughing - живея в Обеля 2, а работя на бул.България 102 - в Белисимо... Ако някой не се сеща - пътя ми е точно 1 час в едната посока с градски транспорт. А в метрото и трамвая - знаете какво е  - няма нужда да обяснявам... Мъжа ми работи в продуценскта компания и сега е по лайфове и предевания нон стоп - не може да ме взима...
Абе ужас! Ако имах книжка и една кола - бър, бър, бър - да си бръмча... Ама - на!
И така - сега скука в къщи...
Вие ми оставате единствена компания, защото всички са на работа - съпруг, родители, сестра, приятели...
Е, колегите от София обещаха често да ме навестяват  Joy Надявам се да си спазват обещанието. Като за начало графика до края на седмицата вече е запълнен  Joy

Най-важното е да сме здрави, за да си родим здрави бебоци  Hug  Hug  Hug

# 728
  • Мнения: 26
Хахахахахах   НаНина ,  tincheto  като решите за болничните свиркайте...явно едни и същи неща ни притесняват  Joy  

Като ме чуят как говоря,  някои приятели,които са минали по пътя с бебетата...., така ми се смеят...казват.." ще се молиш да бездействаш вкъщи като ти се роди бебето "   Joy

# 729
  • София
  • Мнения: 1 462
darida, аз по принцип съм от Обеля- къщите, но сега само родителите ми са там, а аз съм при приятеля ми в Кътина. А за метрото, ужас, спомням си на 15 септември от първа спирка не можах да седна и беше задушно и тъпкано до пръсване на шевовете , та ми стана и лошо... аз по принцип мисля, като се роди бебо често да съм в Обеля  Laughing Laughing Laughing

# 730
  • Мнения: 24
НаНина ,  tincheto , ninchu_m ,

не знам на какви парички се осигурявате. Наиситна болничния е 80% от заплатата, но отпада някакъв данък и общо взето си взимаш същите парички.

Ако нещо бъркам Петяя или някой друг от бранша да ме коригира  Grinning

# 731
  • Мнения: 14
peteeee причината да ти е запушен носа откакто си бремена не е задължително да е бактерия или вирус, ами простите Хормони които ни тресат.

ето и по обстойно обяснение по този въпрос.

http://www.bg-mamma.com/?action=article;id=1120

При мен не е запушен носа но пък става на корички и отвреме на време може и да прокърви. Даже съм се замислила да се купя и овлажнител за въздух че докато не е станало много студено често проветрявам и в къщи и на работа ама после като стиснат съвсем студовете няма да става

# 732
  • Мнения: 24
Петяя , ние с моя мъж това лято се преместихме в Обеля 2. Иначе бяхме при майка му в селото. Живеехме близо до Памелата  Joy

Радвам се, че ще сме си компаниика!!!

# 733
  • Мнения: 20
Здравейте Мамчета,
Прави сте, че не съм ви писала от доста дълго време, но нещо ме тресе здрава депресия, постоянно нещо ми е криво, изнервено и все за нещо ще има да се притеснявам и да не ми е добре и реших, че е по-добре да не затормозявам и вас с проблемите си. Не съм искала да тормозя никого с изчезването си.
Аз ви чета постоянно, радвам се, плача и преживявам с всяка една от вас, всяко едно нещо.
А от стискане на палци вече имам мазоли по пръстите си… smile3503
Добре дошли на новите мамчета, радвам се, че нашият клуб се увеличава и на следващата среща ще трябва цяло заведение да резервираме за нас.
Цецинка, Нанина честити сини гащи, честито и на всички останали които са разбрали пола.
СТАСИ, съжалявам за кученцата.
Леко и безаварийно бременеене на всички.

# 734
  • Мнения: 14
darida, Петяя понеже Обеля и Люлин с това метро са страшно близо някакви си 2 спирки после ние мамите от мюмин може да сме ви компания Grinning Grinning Grinning Grinning

Blackangel не се отдавай на депресивни мисли, а и ако нещо те тревожи спокойно може да го споделиш с нас. Със сигурност ще има кой да те подкрепи и кой да те нахока разбира се  Joy Joy Joy и непременно се обаждай почесто.

ти спомена следваща среща да хубаво е да сия организираме обаче този върлуващ грип е основното нещо което ни спира, ще е одбре ако вземе да се разминава че да можем преди новата година да се видим пак. Ама кавото сабя покаже както се казва Joy Joy Joy
За сега тук във форума е най-безопасно за нас такаче момичета включвайте се по често независимо какво ви се върти в главата Joy Joy Joy

Последна редакция: ср, 04 ное 2009, 14:24 от STELLEE

Общи условия

Активация на акаунт