В кой месец започнахте да си мажете коремчето с крем?

  • 15 138
  • 100
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 4 965
Мажа си цялото тяло с подхранващи млека още от пубертета. През бременността продължих - единствено се стараех да са специално предназначени за бременни и да нямат прекалено силни съставки /т.е. ползвах хидратиращи продукти, а не такива за стрии/. Продължавам с мазането.
След 2 поредни бременности, като втората с близнаци и качени адски много килограми /вече свалени, слава Богу/ - нямам стрии, нито целулит.

# 46
  • Мнения: 269
Момичета,мазах се с зехтин и сам много доволна нямам ни стрий ни целулит.Купувах си мустела и чико само пари се дават,бях качила 21кг сега смъкнах 23кг ,препоръчвам ви го защтото моя братовчетка се маза с мустела и е в стрий от гърдите до коленете а аз нямам нито една.

# 47
  • някъде там
  • Мнения: 1 698
към втория месец по-сериозно се заех с мазането на кремчета против стрии по корема и дупето и олио за бюст, ползвах Кокона майка и съм доволна, нямам никакви стрии, но все пак си е и до кожа  Peace

# 48
  • Мнения: 380
Аз се мажа още от началото с лосиона на Палмър'с. При предишната бременност ползвах същия и нямам стрии, но съм съгласна,че всичко е до кожа и по наследство Peace

# 49
  • София
  • Мнения: 117
Аз се мажех с масажното масло на Bubchen и започнах когато коремът ми започна да расте. Не ми се образуваха стрии.

# 50
  • София
  • Мнения: 17 592
От мига, в който видях 2те чертички. Нямах поражения.

# 51
  • Мнения: 651
От самото начало с масло на Икаров- пшеничен зародиш!
Нямам стрии, въпреки че съм предразположена!

# 52
  • Мнения: 105
И аз се мажа с олиото на bubhen,с един детски крем,който е много мазен и леокрема-синият, като се знам колко сьм податлива кьм тези стрии, едва ли ше ми се разминат,но ше видим  Thinking Дано  Flutter

# 53
  • Бургас
  • Мнения: 711
Момичета вчера на лекция по здравеопазване темата беше за кърменето  и там се коментираше че трябва олието или крема да се нанасят задължително на влажна кожа за да се абсорбират от нея ,а иначе аз корема си го мажа от 1-2 месеца ама съм много несериозна  ooooh!

# 54
  • София
  • Мнения: 1 047
Започнах да мажа от третия месец с Икаров. Не ми станаха стрии, но бях редовна- всяка ечер  Peace
Сега чак си се чудя на ентусиазма, но така бях прочела, че трябва някъде тук из форума и спазвах  Hug
Някой ползват разни скъпи мазила, но и с маслата на Икаров става : има доста видове и са чудесни  Flutter

# 55
  • Мнения: 641
От като разбрах,че сам бременна започнах да се мажа с мас по два пъти на ден и по веднъж със олио на "Икаров" против стрии...
...нямам нито една...

# 56
  • Мнения: 57
Започнах някъде към 5-ти месец и ползвах масажния крем на Кокона.

# 57
  • Мнения: 544
Аз започнах, когато започна да расте коремчето.

# 58
  • софия
  • Мнения: 2 140
От самото начало.Със зехтин се мажех и нямам нито една стрия. Peace

# 59
  • София, център
  • Мнения: 3 455
Някъде от края на 3-ти. Гърди, корем и бедра.

Мажех се с Авент и Дева.

Общи условия

Активация на акаунт