Февруарчето посреща с песен свойта първа златна есен

  • 23 537
  • 749
  •   1
Отговори
# 705
  • София
  • Мнения: 83
Иве този уолкър изглежда много добре и цената му също е добра.ХУбаво е да се види на живо как изглежда Peace http://eshop.chipolino.com/?act=inside_product&product_id=452

Деси ето това изглежда добре.Видя ли го на изложението http://www.mytoys.de/catalog/show/KID/de-mt.to.br01.44.05/158432 … /43/1584329-l.jpg

# 706
  • Мнения: 2 784
  Преди час приспах цялото семейство и дойде моето време пред компютъра............. и прочетох това:
Забравих вчера да номинирам Деси83 за мама с най-меко сърце.   bouquet

Направо се просълзих  Heart Eyes По какъв повод тази номинация  newsm78

Деси, много ми е неудобно, но съм объркала ника.  Embarassed Имах предвид Деси06, а поводите са много- и случая с априлската мама, и всички случки със сестра и, и това, че винаги предлага помощ, когато някоя от нас има нужда.  Hug Пак извинявай, много ми е неудобно!  Embarassed
Ще пиша пак после, ако сваря да се вредя.  Peace

# 707
  • Мнения: 89
Иве,много време те няма вече!  Hug

Да ви кажа за скъпите обувки и якета на децата-докато Боян беше бебе,като влизах в Адидас и разни подобни се хващах за главата и се чудех тия хора добре ли са и кой изобщо купува маратонки за 100 лв,при положение,че детето ги носи по един,най-много два сезона...После обаче,като се оказа,че турските сандали и обувки са трудни за обуване,пропускат вода,убиват на крачето и заприличват на нищо след един месец ходене ,обърнах плочата... Wink А когато след 2-3 изпирания блузите,анцузите и якетата се развличаха,скъсяваха и оцветяваха изчезна всяко мое негодувание.. Laughing Така че мнооого често,да не кажа почти винаги,и за детските дрехи и обувки важи максимата,че евтиното излиза най-скъпо...Като проходят децата ще разберете какво имам предвид... Laughing

Мими,Ралица зорлем изпива по 120 мл АМ,много рядко(досега 2 пъти) е изпивала 150 мл.

# 708
  • пак там
  • Мнения: 2 885
Толо, аз затова купувам български дрешки и обувки на детето. Нямам представа как стоят нещата с малко по-голямо дете, но към момента не съм съжалила за нито една българска дрешка, купена за Енчо.

# 709
  • София
  • Мнения: 216
Ооо, Силве, аз и вчера писах Simple Smile)))) Вярно е, че се позагубих, ама ще се опитам вече да съм по-редовна Simple Smile))

Ами на нас Чиполино ни е наблизо, може и да го видим някой път, ама наистина е симпатяга хипопотама Simple Smile)))

За дрехите и обувките си права Силве, ама като станат малко по-големи и не растат толкова бързо, то сега докато се разтегли бодито и му е омаляло Simple Smile)),  а за обувките специално сигурно като проходят ще е така, всъщност знам, че е от племеницата ми, но пък буйки за непроходили на Адидас за 100 лв, айде сега Simple SmileППП

# 710
  • Мнения: 236
ЕЕЕЕ, Миме, огря те най-накрая и теб да успееш да пробуташ АМ. Звучи много гадно, така ,както съм го написала, но като си ми разказвала как ставате нощем по 5-6 пъти, направо си е за честитка. Дано да посвикне детето да папка и АМ, за да можеш и ти да поизлезеш с милото си и какво ли още не.
Аз се чувствам нов човек откакто оставяме Яна на баба й всяка петък вечер.

# 711
  • София
  • Мнения: 1 981
Силве, разбирам те за дрехите,но може би като стане на 3годинки,сега както казва Ивето израстват нещата толкова бързо,че ми се вижда грехота да дам за един анцунг 50лв.,той имаше един такъв и го облече 5 пъти я има я не,не си заслужаваше парите,иначе и аз като Рися му купувам бг неща и съм доволна!

Иве
, ще ни видите скоро и аз се надявам  Simple Smile

Деси, какъв е тоя уолкър,аз не знам какво е това  Embarassed

Да ви се похваля в момента как забавлявам малчо, дала съм му един стар брой на Космополитан и нашия разлиства и къса с такава радост  hahaha Само гледам да не изяде нещо де Simple Smile

# 712
  • Мнения: 173
Като ви слушам как си организирате ходене тук и там, как излизате, направо ви завиждам  Embarassed  При нас няма шанс в скоро време за такива неща ooooh!

Алхимиче, Гого пие по 180 мл АМ (с 6 м.л.) вечер преди сън + кърмене и през нощта се буди както преди, някой път го кърмя и 4-5 пъти  Tired А от снощи съм и със запушване на едната гърда, просто нямам думи  Cry

Съгласна съм с Толо и същевременно не съм - отдавна вече марката не означава качество за съжаление  Confused Давам ви примери - Гого има поне 5 чифта маратонки, но не търпи никои от тях, като купих буйки на К&К, се родихме  Peace Последните маратонки на големия Гошо - Пума - се скъсаха за 3 дни  #Crazy якето му избеля за 1 зима - не става за несене и т.н. и т.н. Но имам и купени много бг дрешки, които на първото изпиране стават единствено за парцали  Sad Преди един месец си купихме с Гошо домашни чехли, моите се цепнаха за 30 мин  #Crazy, а Гошо носи неговите "цели" 2 седмици  #Crazy

# 713
  • Мнения: 5
Много стиснати палци и от нас за Велизарчо и мама Деси Praynig Praynig PraynigДа се оправя бързо милото детенце и да се прибират вкъщи Praynig
Всички болнички бързо да се оправят Hug
Ние днес сме на консултация, ама сега ще се обадя на педи дали има смисъл да ходиме. Трябва да вземем само направление за изследване за хемоглобина, че спряхме малтофера вече, ама то може и друг да го вземе Rolling Eyes
На Криси му правя 180мл вода+6л АМ сутрин, а вечер изяжда около 150 само.
За космонавтите - ние взехме отделно гащеризон+якенце за 42лв от Штъркел Peace
Слънчев и хубав ден Hug

# 714
  • Мнения: 71
Привет  и от нас днес,
дано Велизарчо да е по-добре днес!
Гледам говорите си за пазаруване, та да ви кажа аз затова се поизгубих тези дни - ще сменям количката, че му е тясна  #Crazy Ми то с тези кифтя как да не отеснее. Впуснах се в е-бей и му купих на старо Jein slalom /доста широчка триколка/, чакам я да пристигне, също и зимно чувалче и играчка на Fisher price, че има имен ден.
За дрехите - каквото има доизносваме от племенницата и от още 1-2 деца, та спестявам за глезотийки. Имаме и доста подаръци, но му купувах от Джъмбо бодита и плюшени гащеризони - много съм доволна.
 После пак съм тук, наспа се и излизаме на слънчице.

# 715
  • Мнения: 4
Толо, още не съм си записала час - много съм несериозна с тази бременност. По всяка вероятност за ранна ФМ няма да успея, защото вече съм в 13 г.с, затова ще се постарая да е за следващата. И за да потвърдя колко бавно карам с тази бременност ще си призная, че все още несъм се записала на ЖК, но все още се опитвам да проуча дали имам право да си сменя по някое време на бременността АГ, защото се опитваме да си купим жилище и ако това стане, ще се преместим в друг квартал и ще ми е доста неудобно да ходя при този, при който сега ще се запиша. Ако някой може да ме светне имам ли право на това ще съм му много благодарна!
Аз май само въпроси задавам, но шъ ме прощавате!

# 716
  • Мнения: 143
За марковите дрехи съм съгласна със Силвето. Моят мъж има маратонки на Адидас от 4 години, които освен малко изтъркани са си перфектни - при положение,че са видяли толкова ходене и понякога ритане, не мога да си представя как не са скъсани или нещо подобно. Същото е с моите дрехи и с тези на Ралица - има бодита, които на второто пране са като парцал и повече не са обличани, а има и такива , на които не им личи че са носени цяло лято.

# 717
  • Мнения: 17
Петя, мисля че няма никакв проблем да си смениш водещия ЖК, когато пожелаеш. Поне личната ми лекарка каза, че ако не съм доволна от моя АГ винаги може да ме насочи към друг.  Просто според мен за да се презастраховаш искай копие от всички изследвания, който ти правят да си ги имаш при теб. Защото аз като ходех на ЖК нищо не ми даваха и после като отидох да си търся лекар за раждането ми искаха изследванията от бремеността, а не искаха да ми ги дадат. И едва ли не нелегално ми дадоха да си снимам и то не всичко. А голяма част от тях си бях платила от джоба  #Cussing out . А според мен най-добрия вариант е да ти води ЖК този лекар, който ще те изражда ако си избираш такъв де.
 Стиснати палци и от нас за Велизарчо  Praynig

# 718
  • Мнения: 236
Куцо пате, имаш право да си смениш лекаря, който ти води ЖК. В направлението за ЖК, което ти издава личния лекар, има опция първоначален избор на ЖК, както и повторен избор на ЖК. Не съм сигурна, обаче, дали това може да стане по всяко време на годината или процедурата е подобна на смяната на личен лекар - два пъти в годината.

# 719
  • Мнения: 89
Еее,Пате,значи още 2 месеца ще ни държиш в неведение!  Heart Eyes  Хубаво е,че си спокойна.Представяш ли си значи при третата бременност колко лежерно ще го даваш?!  Mr. Green

Гери,за ПУМА-та не мога да не се съглася с теб... Thinking

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт