Февруарчето посреща с песен свойта първа златна есен

  • 23 528
  • 749
  •   1
Отговори
# 735
  • Мнения: 40
E, момичета-а-а, то човек да не се гримира  Embarassed аз от две години само по поводи и празници си слагам грим  newsm78 Сега ще ме карате всяка сутрин да го правя  ooooh!

# 736
  • София
  • Мнения: 1 979
naiema а как се казва механата,че едната вечер може да я посетим  Wink ?

Момичета за дрехите не ме разбрахте май правилно. Определено съм съгласна,че обувките на едно дете са много важно да са качествени,за да няма после проблеми детето,остави всичко останало. На Никола първите му обувки са тези за прохождане на К и К ще видим понатам към кои ще се ориентирам, но няма да жаля пари ще гледам да са хубави,макр че няма да ги износва. Но не мисля,че за Ники на този етап има значение въргаляйки се в кошарата и капейки се с пюре дали блузкаа му е на Адидас за 50лв. или някоя българска за 10лв., така или иначе няма да я износи,защото ще му омалее,да не говоря ние колко блузи сме накапали с ябълков сок,който и до момента не мога да намеря начин да изпера и те освен за вкъщи за друго не стават,та ако това бяха няккави маркови скъпи дрехи щеше много да ме е яд.
В крайна сметка естествено всеки според възможностите си,аз ако имах повечко пари може би нямаше да ми прави впечатление дали му взимам скъпи или евтини дрехи,всъщност тогава "скъпите" нямаше да ми се виждат скъпи  Grinning
А относно марките,дето винаги са качествени не съм съгласна.Взех си маратонки Найк тази есен,не са носени много много и взеха да се разлепват  Sad
Но да мъжа ми има кецове Пони,дето са на сто години и са като нови.
Та всичко е късмет според мен.

# 737
  • Мнения: 356
naiema а как се казва механата,че едната вечер може да я посетим  Wink ?
За съжаление незнам.От хотела като тръгнете по улицата не посока център,а обратно след 100-200 м ще я видите.Пада ви се от дясно.Ние питахме за хубава кръчма и там ни упътиха  Wink

# 738
  • Мнения: 4
Хетера, пробвай да махнеш петната с новия Вениш(този дето е в кутиите), казаха ми, че е вълшебен.

# 739
  • Мнения: 4
може ли данните за албумчето

# 740
  • Пловдив
  • Мнения: 18 386
може ли данните за албумчето

имаш поща

# 741
  • Мнения: 173
Пате, колко е доставката до БГ? Има страхотни неща  Peace

# 742
  • Мнения: 4
Елфи smile3525
Гери, идея си нямам, просто видях, че има намаления, но още не съм разгледала
А сега и малко снимки


обичам рекламите
аз съм звяр

# 743
  • Мнения: 173
Пате, много сладък този глезан  Heart Eyes а за сайта - доколкото схващам няма доставка до БГ  Sad

# 744
  • София
  • Мнения: 1 979
Леле Пате колко е пораснал!!!!!!!!!!!!!!  Hug
Мерси за идеята за Вениша, ще пробвам,че е като цигане с тези лекета,а няма как да ги избегна и с лигавник и пак се омазваме като пием сок  Sad

naiema мерси за инхфото ще я намерим механичката  smile3508

# 745
  • Мнения: 72
Здравейте, да не ни забравите записче и от нас , добре сме,гледаме се с баткото.Пратих снимка Фокси най-после,но не знаех за това,изтървах няколко теми.Няма времеееееееее.
Целувки на всички сладки бебчета,май февруарчета са най-хубави,не че са си наши,но......

# 746
  • Мнения: 649
Момичета подкрепям мнението ви за скъпите обувки. Ние също носим предимно Адидас и Пума, като моят мъж е заклет фен на Адидас. Та в тази връзка искам да кажа на Гери, че тениски на Адидас, които сме му купували от тук, Испания и Ларедута са с доста различно качество. Тези от Ларедута избеляват най-бързо. Така че започвам съвсем лекичко да се съмнявам в тяхното качество.

Но пък от друга страна каквото съм купила на Йоан от там е било супер.

За Найк нищо не мога да кажа, никога не съм им била фен, нито пък мъжът ми. Сега ще ги пробвам по Йоан, защото майка ми му подари едни за времето , когато започне да ходи.

Дрехи му купувам всякакви. Гледам само да ми харесват и материята да  е хубава. Има време, когато ще ни ошушква сма за скъпи и маркови дрехи. Тогава дано само пари да има.
В момента от дрехите му преобладават марки като H&M, C&A и Захи.

Весе, обяснили са ти вече какво представлява уокъра. Аз се колебая между няколко модела

на Vtech на Chicco на Fisher Price

В общи линии се въртят около 60-70 лева.

dorabella как е малката? Пробвайте вит. Ц за хремата, на Йоан му помогна доста.

kuco_pate малкият е станал голям бонбоб

# 747
  • Мнения: 30
Привет!
Стискам силно палци за малкия Велизар!Толкова гадно ми стана снощи като прочетох ,че е в болница.Свива ми се сърцето като си представя-пожелавам бързо оздравяване от все сърце. Praynig
Страхотни снимки със зимни дрешки!Аз все не успявам да я снимам с нашият космонавт,понеже тя мрази да го облича и съблича Laughingи никак не се получава да я наглася в поза за снимка.Обаче да ви кажа...нали толкова се чудих за размера..но този 6-12 месеца си ни е тамън сега-идеален е..но реално погледнато няма да го износим сигурно и до януари Cryа е толкова хубав!НО от сайта,от който го купих декемвриправят страхотни намаления и се надявам да успея да купя същият космонавт на половин цена по-голям номер.Голяма съм патка...като го сложих първият път,знаех си,че трябва да го върна и да сменя за по-голям размер,но толкова ми хареса ,че поисках веднага да излезем с него и така...
За АМ- за мое голямо удувление напоследък изпиваме всичко,което й направя-180-210 мл. с бисквитка.Доволна съм.
Спомняте ли си моите големи премеждия с коликите в началото-когато Ника беше адски ревливо бебе,не бяхме излизали навън 3 месеца,защото тя ревеше в количката-абе въобще 3 месеца почти не бях излизал;а от спалнята ooooh!не преувеличавам.Сега,за моя огромна радост в това отношение Ника е доста добро бебе.Спи цялата нощ/е,има си изкл/чения,когато се буди и иска да се гушка/но е рядкост.Заспива в 7-8-9 зависи ,събужда се в 7-8 и таткото,когато не работи става с нея сутрин,а аз си доспивам до към 10-11 Mr. Green
Но пък иначе през деня си е абсол/тно искащо внимание нон-стоп бебе.Рядко имам време да прочета и напиша нещо във форума,всичко става на части.
Ами това е за сега,отивам да я забавлявам Hug

# 748
  • София
  • Мнения: 66
Аз мисля, че копчетата на уокърите ще са им интересни макс 3 дни.. поне нашата дрисла не признава вече играчките... все с друго иска да си играе и е най-щастлива, когато баща ми йвръчи я кабелче, я четцица, я стара дръжка от поялник Simple Smile))
В тоя ред на мисли и уокър няма да купувам аз... и честно казано се надявам да не ни и подарят...

аз за пдарък ще купя /още не съм избрала/ или дървени кубчета с картинки или от майтойс има едно Аква Доодъл - бяло платно, на което се рисува с молив с вода ... ама голямото е скъпо, а малките нещо ми се струват малки Simple Smile)

дрешки на малката купувам каквото ми хареса и после ме е яд че съм дала много пари за глупости... но ако останем само на майчинство от 240 лв ще спра да купувам така или иначе Simple Smile)
Иначе до сега за късмет не сме попадали на некачествени неща... имам си мнение, че скъпи, но неспециализирани марки като ГАП и АДИДАС имат красиви, качествени, но неудобни неща. Нещата на мадър ф*кър и др. подобни специализирани са най-дбри, но струват прекалено много /в БГ/. За бодита М&С ми е Номер 1.
обувките трябва да са маркови / качествени и нови според мен.. иамаме едни зимни завещани, но хем са розови, хем са с перушинки... изобщо не ме кефят Simple Smile) Също и якета, грейки и т.н.... там обаче има и качествени на сносн цени Simple Smile

За себе си не харесвам маркови дрехи, защото така и така не ми стоят Simple Smile) иначе милото може да си избере по-грозна дреха само защото е марова... абе ние май за всичко сме като бяло и черно... истината е някъде по средата.. Simple Smile

Как са Велизар и Деси? Има ли новини? супер притеснена съм като знам какъв е фъстък като Б. а такава сериозна болест...  Confused

# 749
X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт