ренде Вьорнер

  • 111 908
  • 601
  •   1
Отговори
  • Мнения: 17
Моля, който има ренде Вьорнер да ми даде съвет ползвате ли го? Заслужава ли си? Доволни ли сте? Предварително ви благодаря.

# 1
  • Мнения: 5 001
Аз имам.Страшно съм доволна и изобщо не съжалявам за покупката си.

# 2
  • В сърцето на живота!
  • Мнения: 3 160
Аз имам V - образно и съм доволна,режа картофи,зеле,лук за супи и манджи,краставици за таратор,чушки,абе почти всички зеленчуци  Laughing 
Мойто е от преди 10 години (беше на майка ми но като се задомих си го взех Mr. Green Whistling ) и не е мръднало,освен че е почерняло малко,но ножчетата си режат перфектно все още Flutter
Имам и едно друго....къдравко Laughing с него си правя прежести картофки. Crazy
Та така,аз съм "за" Party


П.П. Някой знае ли дали се продава само шапчицата,че мойта е стопена на котлона преди няколко години от брат ми ooooh! ?

# 3
  • Мнения: 593
И аз го имам. Абсолютно "за" и от мен! Ползвам го почти ежедневно. Есента е незаменимо за зелевата ни салатка.  Peace

# 4
  • Мнения: 655
Мастерче,ами от интернет ли си го поръча newsm78и има едни джаджи за правене на десертни хапки,стават Thinking

# 5
  • Мнения: 5 001
Мастерче,ами от интернет ли си го поръча newsm78и има едни джаджи за правене на десертни хапки,стават Thinking
Не. Купих си го от магазин...аЗ ОТ иНТЕРНЕТ НЕПРИЗНАВМ ПОКУПКИ! Mr. Green Mr. Green Mr. Green
Моя принцип е "Око да види-Ръка да пипне" Joy Joy Joy Joy

# 6
  • Мнения: 17
Благодаря!Ясмина шапчицата мисля, че е продават отделно.

# 7
  • Мнения: 534
Без шапка не го пипам.Два пъти така съм се рязала ,че не е за разправяне.Иначе е много удобно,особено за зелева салата,за рязане на тиквички(на колелца) и други.

# 8
  • Мнения: 655
Моя принцип е "Око да види-Ръка да пипне" Joy Joy Joy Joy


Мастерче,и аз съм на тоя принцип,ама с мъжете hahaha hahaha hahaha

аз не съм от София и трябва от нета да си го взема,ама в ВС Телешоп нещо не го намирам newsm78

# 9
  • Мнения: 5 001
Моя принцип е "Око да види-Ръка да пипне" Joy Joy Joy Joy


Мастерче,и аз съм на тоя принцип,ама с мъжете hahaha hahaha hahaha

smile3534 хи-хи-хи...

Ами трябва да се потърси телефон и да се звънне според мен...Или да поръчаш по Интернет,след като тука вече разбра,че мненията са "ЗА" рендето...и АЗ ЩЕ ПОТЪРСЯ КООРДИНАТИ И ЩЕ ПИША ,АКО ОТКРИЯ НЕЩО

П.П. Ето..
http://www.teleshop.bg/detail.php?item=109

# 10
  • Мнения: 28
аз също имам V - образното ренде от години. ползувам го редовно и съм много доволна. беше поръчано по интернет

# 11
  • В сърцето на живота!
  • Мнения: 3 160
Без шапка не го пипам.Два пъти така съм се рязала ,че не е за разправяне.Иначе е много удобно,особено за зелева салата,за рязане на тиквички(на колелца) и други.
От много време съм без шапка и съм свикнала,до сега не съм се рязала,но да не се хваля много,че....... Mr. Green
От това ренде също съм доволна 

# 12
  • Варна.....
  • Мнения: 1 754
И аз съм доволна.
Струва си всеки лев(то не, че е много но все пак)

# 13
  • Мнения: 190
Много полезна вещ за кухнята.Имам едно от 20 години сигурно и едно от преди 3 години.И двете служат безупречно.По-новото го купих заради ваничката за рязане,че старото нямаше.

# 14
  • Мнения: 1 236
Препоръчвам го  Peace Но да се внимава с миенето, много реже  Laughing Като кухненски помощник е доста добро, получават се салатки, картофки. За зеле ми е незаменимо  bowuu

Общи условия

Активация на акаунт