Тесни обувки-как да ги разширя?

  • 11 120
  • 9
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 893
Купих си обувки,но ме стягат. Следващия номер ми беше голям и затова взех  тези. Как мога да ги отпусна поне малко? Дайте някакъв съвет,моля ви!

# 1
  • Мнения: 1
             Занеси ги на обущар. Имат машини за разширяване.

# 2
  • Мнения: 1 893
Да,права си,но в нашия град ,който е малък,нямат такива машини. Има само двама обущари ,питах ги,но нямат. Има ли друг начин в къщи да ги разширя?

# 3
  • Мнения: 4 435
Ако са от естествена материя, има специалнни спрейове, които се пръскат вътре, и ги разширяват.

# 4
  • Мнения: 97
Аз съм пробвала да ги напълня със спирт, обувам дебели чорапи и така си ги разхождам поне един ден из къщи. Почти винаги е имало ефект, но пък изживяването си граничи с мазохизъм Mr. Green
Но ако са от естествена кожа, и без тези мъки, с едно - две обувания ще се напаснат по крака ти. Peace

# 5
  • Мнения: 1
аз знам, че се слага памуче, напоено със спирт в обувката там, където ти е широка и се оставя така и уж разширявало, не съм пробвала, но са ми казвали Peace

# 6
  • Мнения: 4 435
При положение че има готови такива продукти, аз не бих рискувала със спирт, ракия и т.н. Peace

# 7
  • на североизток от Рая
  • Мнения: 6 251
А ето аз какво научих скоро.Колежката ми си купи обувки преди 1 месец и те и стягаха.Направиха и даже пришки.Преди 2-3 дни ги напълнила с вестници и ги сложила във  Rolling Eyes ФРИЗЕРА.Каза,че като ги извадила,изчакала няколко часа да се отпуснат и така ги обула.Дойде с тях на работа и нямаше оплаквания.Това не го бях чувала,но явно има ефект.Пробвай! Peace

# 8
  • Мнения: 1 893
Аз съм чувала за този метод,но с мори парцали. Вестниците дали трябва да се мокрят?

# 9
  • на североизток от Рая
  • Мнения: 6 251
Колежката е слагала сухи вестници.Ако искаш опитай с мокри. Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт