Лаборатория Рамус - Варна

  • 2 904
  • 4
  •   1
Отговори
  • Мнения: 2 898
Интересува ме имате ли впечатления от работата и точността на резултатите в лаборатория Рамус - Варна?

# 1
Единствено зная, че след като във форума на Зачатие пациентка се оплака от услугите на лаборатория Рамус, фирмата заплаши сдружението със съд, а накрая склони пациентката да изтрие темата си и всички последвали коментари.  Shocked Цялата безобразна история е комбинация от сплашване и натиск в отговор на свободно дискутирана тема в интернет форум.

Аз лично не бих ползвала услугите им от принципна гледна точка. (Макар че кой знае дали няма да ме изнамерят и мен и да ме "убедят" да изтрия коментара си...)  Stop

# 2
  • София
  • Мнения: 6 363
ето линк към пълното описание на историята с Рамус:
http://www.zachatie.org/forum/index.php?topic=40267.0;all

не бих ползвала услугите им именно заради този скандален случай. лаборатории дал бог, не са единствени...

# 3
  • Мнения: 281
След прочетеното в Зачатие никога не бих прекрачила прага на тази "лаборатория". Дано много други хора мислят като мен!

# 4
  • Мнения: 88
Здравейте!Да споделя предния пресен случай ,от тази лаборатория.Преди седмица отидох в Рамус да направим изследванията на сина ми ,за дет. ясла.Дадох всички направления,взеха материала за изследване,Вторник.На въпроса кога ще са готови изследванията ,отговорът беше в Петък след обяд.За по сигурно обаче реших да отида в Понеделник по обяд,отивам лаборантката ми казва само кръвта е готова,чревните -следобяд и понеже беше доста топло реших да оставя за Вторник,да в взема изследванията ,да ги заверя при джипито понеже беше втора смяна,а в Сряда 10.08 трябваше да сме на ясла.Отивам в Вторник по обяд ,питат ме имената и ЕГН на детето,връчват ми един лист,който не погледнах,и ми казва това е всичко.Качвам се при джипито ,давам резултатите,след минута излиза сестрата и ми казва това не са вашите изследвания -само първото име съвпада ,презиме и фамиля не,т.е.изследванията на друго дете.Слизам до лабораторията обяснявам,върнах този ,даоха ни нашите резултати и отново се качвам при личната.След минута ,излиза сестрата и ми казва ,че това са само част от изследванията,слизам отново обяснявам при което след 5 минутно чудене ми дадоха още един лист.Отново се качвам при джипито и давам резултата и познайте,излиза сестрата и ми казва че трябвало да има още един лист с още едни изследвания ,при което вече търпението ми бе изчерпано.Та този път сестрата излиза и каза,хайде ще дойда с теб ,слизаме долу и познайте какво -те изобщо не са пуснали последните изследвания,направо побеснях,последва скандал разбира се от моя страна,а те "Недейте така госпожо,сигурно не сте дали маправление и т.н. и ми заявяват че това не било проблем детето да постъпи на ясла,тези изследвания ставали бързо за 2 дни,само трябвало да обясня на директорката ситуацията.И нали се сещате ,дойде Сряда отидохме до яслата и г-жа директорката каза "Съжалявам ,но не мога да ви приема без пълен комплект изследвания,елате за следващия прием 16.08.В крайна сметка се оказа,че тези изследвания стават за 4 раб. дни и не се знае дали ще успеем и за 16.08,тъй като има 3 почивни дни-Събота ,Неделя и Понеделник-15.08 Ден на Варна.Е кажете как да не се пукнеш от яд и нерви?

Общи условия

Активация на акаунт