Споделете 128

  • 23 711
  • 738
  •   1
Отговори
# 45
  • Пловдив
  • Мнения: 23 792
Нищо не утрепва така романтиката както децата.

# 46
  • Мнения: 428
Жоз, хич не се обиждам, щото много харесвам Дидранад.
Янтра, абсолютно! И аз го установих от известно време.  Mr. Green
Ама пък са такива съкровища!

# 47
  • Мнения: 1 252
Е , Катюша седем страници  .... и с мъка ....
Ама защо такава апатия....
За номинанициите - наздраве!

Даже и темата на Дренка няма драма .

# 48
  • Мнения: 2 212
Калатеа, не знам, аз съм по нетипичните хранителни и питейни комбинации. Изпих си виното с вечерята отдавна, сега ми се припи чай, направих си.

Като бях при Еото на гости, пих горещ шоколад като предпоставка за пилешка супа. Какво пък, важното е да ти е вкусно  Laughing

# 49
  • тъгата в мен
  • Мнения: 1 042
Чай,и ще ви кажа защо.
Току що се прибрах от джаз концерт.Имах чувството,че се връщам там,където преди 6 години останах.Всичко ми се завъртя пред очите.И толкова ми е странно да седя откъм страната на публиката...
Та нахраних душата за час и половина,но не искам да ви кажа какъв студ брахме.Намръзнала,но горда от потъпката си,че съм запрашила на мероприятие сама(тук за миг се сетих за Прекрасната и за посещението и в пицарията..)не само си направих чай(аууу,как го мразя..),но и врътнах в пристъп на джазменски ентусиазъм и един реален тиквеник.
п.п.
В момента като броЯ наличието на тиквеници в къщи..май броят им е два...

# 50
  • Мнения: 428
Жоз, забравих да споделя, че свекърва ми е от мелнишко.
Така ми се ходи в този край, за да се насладя на истиснко червено и гъсто.
Ама вече 8 години ми убягва тази възможност.

# 51
  • Пловдив
  • Мнения: 23 792
Значи тази вечер имахме романтична годишнина (сгодихме се, помежду нас си, едно време). Купено специално вино, нагласен филм, миризливи свещи. И квоооооооо!?!?!?!?!?!?! Аз съм тук с вас, леко опиянена и самотна. Подсмрък! Cry Значи приспах малкото, мислех, че и голямото спи. Обаче тъкмо пуснахме филма и то цъфна в хола. Половинката отиде да приспива и заспа там.  Cry  От мъка си пуснах фритюрника и опържих картофи, не вървят много с вино, ама се поутеших.

# 52
  • Мнения: 428
Янтре, въпреки сълзите ти, много щастие ви желая от сърце!
Всичко това вече ми се е случвало.
Включително и виното с пържени картофи.
Наздраве!

# 53
  • Пловдив
  • Мнения: 23 792
Мисля да изям и шоколада и ще се утешша Mr. Green Laughing Едно прилично количество шоколад винаги ми повдига духа Animal Pig

# 54
  • всеки тежи на мястото си, та и аз ...
  • Мнения: 726
Ако имах червено вино, щях да си сгрея малко. Наплашиха ме с тоя грип, а нямам право да се разболявам. В чашата ми е скучно, една таблетка витамин С шумоли жизнерадостно.

Калатея е силна личност, ще съм горда, ако ме сравняват със нея, Жоз. Simple Smile

# 55
  • Мнения: 428
Романтика е у дома, но несподелена. От печката се чува приятен пукот (от старите 'чуда' е, наследство от хазяина).
Необичайно тихо е, а чаша червено вино ми прави компания. Напоследък самотата ми е спътник.
И пак се ускихвам. Някак на пук!

Благодаря, Дид, даде ми увереност, каквато ми липсва напоследък.
Янтра, мисля че и аз имам нужда от доза шоколад.

Последна редакция: вт, 03 ное 2009, 22:57 от Calathea

# 56
  • Мнения: 2 212
След дълъг съвместен живот с шоколада, установих, че не аз имам нужда от него, а той от мен. С това реших всякакви колебания относно дали или. ВНЛ.

# 57
  • Мнения: 24
Стъпките ми отекват сред тесния, мокър пасаж, водещ към Щефансдом. Грешка! Пасажът е без изход! В дъното е малко магазинче за окултна литература. Жена с голям нос поглежда иззад вратата и се усмихва кисело. Забързвам обратно и се питам за чий ми трябваше да препрочитам точно Махалото на Фуко.

Вдигнал яката на палтото си се нося сред ситния, студен дъждец, мокри улици, тъмни църкви, камбанен звън в мрака, редки минувачи, зловещи погледи. Може би сам прекалил с пинтите килкъни, с чашите портвайн, с прошутото, с импресионистите в Албертина, навсякъде ми се привижда Кабала, Тора...даже хората в хотела ми изглеждат подозрителни....

Влязох в бара на изгнаниците, но не на прошляците гастербайтери, а на истинските, саксонци, или може би наследници на викинги...'Уон моа килкени, майт....чиърс майт...'...Влезох за едно, а залепнах, като муха на бара....толкова сладко, вкусно и лениво...

Става ми мъчно за времето, когато бях способен да изпия цялата си дневна надница за една вечер под формата на пинти килкени и малко фъстъци....сега гледам бурето под бара и набързо смятам, че нямат толкова в наличност...

Шляя се безцелно, пия навсякъде, където ми спре погледа, потръпвам от студ и самота. Няма какво да го увъртам - самотен съм като куче!

# 58
  • Варна
  • Мнения: 2 171
Seltakis   Hug!
Още има в бурето! Сигурна съм. Да си сам като куче е фаза, прескочи я  Laughing.

# 59
  • Мнения: 9 865
Забелязвам синхрон между лентичката си и тази за Сопраното. Няма да се повтори, миг във вечността.

ред: вече не... Joy

Общи условия

Активация на акаунт