Споделете 128

  • 23 708
  • 738
  •   1
Отговори
  • Мнения: 5 370
Ето ви нова тема.

# 1
  • Мнения: 4 371
Мерси.

# 2
  • София
  • Мнения: 1 783
Може би за последно, но споделям, че дъщеря ми с червено яке тича из двора с изплезен език да събира снежинките и цели прозорците на съседите с топки мокър сняг. Без ръкавички е, но не усеща студа, толкова е щастлива, сякаш свети около нея.


# 3
  • тъгата в мен
  • Мнения: 1 042
Сега се поразмърдах изпод одеялото.Навън-мръснало,а отсреща едни строители -ентусиасти работят ли,работят...
п.п.
Видях си грешката,ама си я оставям,че ми се стори интересно."Мръкнало" се среща под път и над път...(да не кажем навсякъде след 17ч)

# 4
  • всеки тежи на мястото си, та и аз ...
  • Мнения: 726
Янтре, страхотни снимки. И от моя прозорец се виждат заснежени коли, ама съвсем не е същото. Липсва романтика. Sad Щото не съм си в къщата в гората, затова.

Свраче, не е грешка. Мръснало си е баш на място. Flutter

# 5
  • о`майна лунна нощ е
  • Мнения: 5 537
Сега се прибрах. Удариха ме отзад малко след 14 ч. Нямаше спирачен път, просто ме яхнаха здраво. Аз съм добре, но още не мога да се отърся от стреса. Лявата задна част на колата е смляна. Едва се дотътрих до нас. Кумът ми успя да освободи гумата от нагънатите ламарини.

Последна редакция: вт, 03 ное 2009, 18:59 от vesi_vas

# 6
  • Мнения: 6 997
Ужас, Веси  Close

Дано се успокоиш скоро, не знам какво да те посъветвам.

# 7
  • Мнения: 212
Като започнат тия номинации и нещо ви става на половината форум. Не разбирам обаче защо.
Това вместо запис.

# 8
  • Мнения: 3 405
Развинтено въображение, може би ...

# 9
  • Варна
  • Мнения: 2 171
Четвърти ден с две деца вкъщи  Crazy/е хайде, едното вчера беше на занималня, но ми дожаля и днес си е тук/. Цял предиобед разчиствахме детската от играчки непотребни и пострадали в игрите, че Коледа иде все пак. Преди час и нещо ги строих да се разбират и да не чувам глас и се скрих в банята. Преди малко излязох от там, сипах си чаша розе и светът след малко време за мен си изглежда по- добре  Simple Smile. Искам и аз сняг...вдетинява ме.

# 10
  • всеки тежи на мястото си, та и аз ...
  • Мнения: 726
Аз, като за първа година свидетел на номинациите, не разбирам наблюденията на Фреш. Но ми е интересно, как пък тази кампания ще влияе на ССФтата.

За виенските поръчки - искам снимки, Сел. Не съм виждала Виена през есенно-зимен сезон.

Споделям, че у нас започва да става студено без неработещия радиатор. Студът баавно, но явно настъпва. Добре, че стаята на госпожицата си има работещо парно.

# 11
  • Мнения: 1 008
Не от Виена нищо не искам.Мерси.
Когато си дадох поръчка за Цюрих ме нагрубиха.
Ще се въздържа.
След броени минути идват да ми разкачват компютрите
и телефоните.Чао Център/Здравейте ливади.

# 12
  • Мнения: 428
Снегът се стопи и сега е неприятно кишаво.
Много студено,  а аз чак сега се сетих да си прибера цветята на топло.
Живи са още. Но стаята е тясна и трудно ги побирам.

Сел, и аз искам снимки. Много снимки!
Никога не съм виждала Виена.
Мечтая си за работа, свързана с много пътувания...
Обожавам да пътешествам, но друго яче се стече живота.
Аз пак му се радвам.

Веси, съжалявам! Стресът със сигурност е голям.
Хубаво е, че иначе сте живи и здрави.

# 13
  • Варна
  • Мнения: 1 795
Бих искала да присъствам на коледен концерт на Виенската филхармония. Само че това желание ще трябва да си го изпълня сама. Инак - снимки. Искам снимки от Виена. Благодаря.

# 14
  • Мнения: 6 997
Виждала съм Виена, но не бих отказала пак разходка до там.
То до никъде не бих отказала, всъщност Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт