Споделете 128

  • 23 712
  • 738
  •   1
Отговори
# 15
  • Бу-у-урга-а-ас
  • Мнения: 2 713
Колко хубаво да се завърна. Нямах нет няколко дена. Липсваше ми темата само за Кортезите.

# 16
  • тъгата в мен
  • Мнения: 1 042
Е,Виена като Виена-хора,къщи,салтанати...
Кака ви е пяла там баш по Коледа.И на всичкото отгоре случката се състоя в началото на 90-те,когато в българско всичко се купуваше с купони...Имам снимки пред сладкарница и пред щанд за новогодишни играчки.Е,да и от Пратера-"Призраци под Виенското колело"...

# 17
  • Пловдив
  • Мнения: 23 792
Янтре, страхотни снимки. И от моя прозорец се виждат заснежени коли, ама съвсем не е същото. Липсва романтика. Sad Щото не съм си в къщата в гората, затова.

Свраче, не е грешка. Мръснало си е баш на място. Flutter


Да не се обиждаме hahaha Това е булевардът, главната улица на Сопот, на 30метра от общината Laughing Mr. Green Искам да срещна кмета да му кажа, че сравнили градЪТ Сопот с гората Simple Smile

# 18
  • Казанлък of all places
  • Мнения: 689
Снежен човек
Ябълки
Помните ли любимото ми дърво? Ето го

# 19
  • Мнения: 7 001
Ау, ангелина, как няма сега едни бутони да натискам лайк.
А там ми липсват емотиконите.
Ех.

# 20
  • Мнения: 1 992
Виена я свързвам с филма Before Sunrise и едно незабравимо денонощие, прекарано там. Любов от пръв поглед.

# 21
  • всеки тежи на мястото си, та и аз ...
  • Мнения: 726
Не бе, Янтре, не с гората.  Hug Романтика има в твоята улица и целия изглед, която ми липсва от софийския прозорец. Тази липса се запълва само като си отида на къщата в Бистрица, там е емоцията от зимата. Такива ми ти мисли исках да изразя.

Днес импровизирано си купих немска боя за сладкиши, едни весели, ярки боички. Не знам какво да ги правя, май ще се присламча към тортената тема да проуча. Или ще украсявам коледни курабийки  newsm78.

# 22
  • Мнения: 4 371
Дид, сподели от къде, какви и т.н. Simple Smile

# 23
  • Мнения: 4 300
Тортената тема е заоблена евтина репродукция на Пикасова картина, изобщо не е препоръчителна дори за случаен зрител с минимум нужда от красота и естетика, мощен триумф на формата?!? над съдържанието. А тук има бледа сянка и кънтящо ехо от споделелски spirit, простете.

# 24
  • Мнения: 122
Ако някой се чуе с Калин@ да й предаде поздрави... минаха девет дни, а аз така и не разбрах Калининия завет...

Вълк...  Peace

# 25
  • Пловдив
  • Мнения: 23 792
Тортената тема е заоблена евтина репродукция на Пикасова картина, изобщо не е препоръчителна дори за случаен зрител с минимум нужда от красота и естетика, мощен триумф на формата?!? над съдържанието. А тук има бледа сянка и кънтящо ехо от споделелски spirit, простете.
Доколкото те разбрах обяснаваш, че там не е за случайни хора рещили да мацнат между другото по някой сладкиш?

Не бе, Янтре, не с гората.  Hug Романтика има в твоята улица и целия изглед, която ми липсва от софийския прозорец. Тази липса се запълва само като си отида на къщата в Бистрица, там е емоцията от зимата. Такива ми ти мисли исках да изразя.
Ме съм се засегнала изобщо. Сопот си е ... селско място, ако ще и да е град от векове. Дребноеснафско.

# 26
  • Казанлък of all places
  • Мнения: 689
Докато не ми е минало , споделям случайно получила се снимка .
Наздраве!

# 27
  • Мнения: 2 716
Наздраве!
Първият сняг не ме изненада. Имаме ботуши и шапки. И си ги обличаме  Laughing

За коледен не знам, но на новогодишния концерт във Виена искам. Еееех  ....
Ще си го гледам по телевизията пак.

# 28
  • Мнения: 516
Синът ми има фен клуб от момичета, които нямали нищо против да се ожени за всички. Накъде отива този свят?!  Laughing

# 29
  • Мнения: 2 212
Споделям каберне совиньон. Наздраве! Кой спомена 40 грама? Мисля, че е имал предвид 40 грама на глътка  Grinning

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт