Asi / Гордата Аси - 12-та тема

  • 28 073
  • 742
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 0
оууууууу тоя пък иксан що се обръсна!

# 16
  • София
  • Мнения: 375
хихихи сега Нериман ще трябва да си изкриви устата да каже извинявай hahaha hahaha hahaha hahaha

# 17
  • Мнения: 122
Асито много  хубава
а Иксан е толкова различен  ..... не мога да го позная

# 18
  • Бургас
  • Мнения: 337
Много да..

# 19
  • Бургас
  • Мнения: 337
Морганчето пак въпрос,мила

ББ: Али през цялото време си мисли,4е Демир е виновен или ще разбере,4е е онзи и пак ще подхвърли улика,независимо 4е знае 4е Демир е виновен? Кога става това?

# 20
  • София
  • Мнения: 375
Ихсан като се обръсна  дали не искаше да каже на Демир, че и той трябва да последва примера му с бръснача Whistling Whistling Whistling
крайно време е, че хич не отива тоз мустак на хубавото Аси hahaha

maimunka2
ББами ще си подхвърли оръжието малко преди сватбата на Демир и Аси, другата серия Демир ще поиска ръката на Аси от Нериман, после дружно със Сюхейлято ще идат да я искат от тях, после ще се оженят и на сватбата им ще дойде полицията и ще го арестуват....
после се разбира кой е убиеца, но след като Демирчо преспи някоя друга нощ в затвора

# 21
  • Мнения: 7
Ихсан ми прилича на гол охлюв. Но пък по-голям плужек от Али няма, такова хлъзгаво и гадно същество, уф настръхвам.
Над главата на Дефне тъмни облаци се задават.
Керим така "хвана" за ръчичка Али, та право при кошутката Зейнеп...
Много "манджи" се забъркаха в този епизод.  newsm78

# 22
  • Мнения: 0
Краставите магарета се надушиха... Аслан и Сармъшък са се като две капки боза tooth
Започнаха се коварните игрички на Али... като знам колко ла*на ще изяде и колко хора ще нахрани, ми се драйфа smile3511
Аси и Демир гушнати до дървото... Аси легнала в скута му... боже каква идилия kiss И ако ми каже някой, че между тях не е протичал ток по време на снимките... yes


# 23
  • София
  • Мнения: 375
мис сиксти, и да е имало ток, инкасаторката Бурчин бързо го е резнала tooth tooth tooth

# 24
  • Мнения: 6
Краставите магарета се надушиха... Аслан и Сармъшък са се като две капки боза tooth
Започнаха се коварните игрички на Али... като знам колко ла*на ще изяде и колко хора ще нахрани, ми се драйфа smile3511
Аси и Демир гушнати до дървото... Аси легнала в скута му... боже каква идилия kiss И ако ми каже някой, че между тях не е протичал ток по време на снимките... yes




Ток ли? С тези мустаци?? Laughing тип "любовен изолатор"?
Ма как пък можаха най.-щастливите им серии да го типосат с мустачките, да му се не види
Ама то пък иначе можеше да има инфаркти от щастие,(във форума де, а и между тях) сигурно затова....

# 25
  • Мнения: 0
мис сиксти, и да е имало ток, инкасаторката Бурчин бързо го е резнала tooth tooth tooth

Резнала го е, щото е щяло да се стигне до високо напрежение Laughing
Краставите магарета се надушиха... Аслан и Сармъшък са се като две капки боза tooth
Започнаха се коварните игрички на Али... като знам колко ла*на ще изяде и колко хора ще нахрани, ми се драйфа smile3511
Аси и Демир гушнати до дървото... Аси легнала в скута му... боже каква идилия kiss И ако ми каже някой, че между тях не е протичал ток по време на снимките... yes




Ток ли? С тези мустаци?? Laughing тип "любовен изолатор"?
Ма как пък можаха най.-щастливите им серии да го типосат с мустачките, да му се не види
Ама то пък иначе можеше да има инфаркти от щастие,(във форума де, а и между тях) сигурно затова....

Няма пълно щастие yes



# 26
  • Мнения: 56
Боже колко е хубава Асито,Демир какви приказки и говори,чак не мога да повярвам - Евала

# 27
  • Мнения: 198
Мале,че сте се развихрили.Къде ви оставих,къде ви намирам,Чак на втора станица се класирах. HugНе беше лоша тази серия,обаче Нириман все по-дълбоко като трън ми се забива.Голяма шматка,ама не колкото Иксан де.Тя луда,той два пъти повече да кара другите да и влизат в положение..... #Crazy #CrazyА тези от Нова съвсем взеха да ги скастрят сериите,преди на 5 серии с една изоставаха,сега за 4 с една. ooooh!
Морганче,благодарско за новата тема. newsm51

# 28
  • Мнения: 10
Тази серия се оформят новите двойки Али и Мелек , Сармъшък и Аслан и Прокурора и Сухейля да са ни честити   bouquet

# 29
  • Мнения: 56
Аз незнам дали е имало ток по м/у тях,но едно е  сигурно точно по време на  тези снимки, нали той е снимал и с нейната конкурентка така да кажем.С оная май повече се имал от нея и затова може наш'та да не го е харесвала.

Общи условия

Активация на акаунт