Asi / Гордата Аси - 12-та тема

  • 28 076
  • 742
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 198
Тази серия се оформят новите двойки Али и Мелек , Сармъшък и Аслан и Прокурора и Сухейля да са ни честити   bouquet
А една взе да се разпада Керим и Дефне! Crazy
Абе,Морганче в тази анкета не виждам,моята опция:ВСИЧКО Heart Eyes

# 31
  • Мнения: 56
Дали на мен ми се струва ама тая Мелек,тя сама се предлага на Али

# 32
  • между морето и небето
  • Мнения: 885
Нериман не се трае изобщо. По интриги размина и баща си. Как поне малко не я загриза съвестта като топеше Демир!  #Cussing out #Cussing out #Cussing out
И г-н Иксан се уреди с предложения за финансова помощ от две страни. Брех, тези негови жени, ще се избият коя първа да го спасява!

# 33
  • Бургас
  • Мнения: 337
Морганчето  smile3525 прекрасна,както винаги...

Айде да минават тези епизоди ,да идват онияяяя  Laughing

Ама какъв поглед й вкара прокурора на Сухито Heart Eyes Любов го тресна и него Laughing

# 34
  • Мнения: 9 994
Не можах да гледам, като ви чета ми се плаче от яд, че съм изпуснала newsm61 Joy

# 35
  • Мнения: 10
Нериман не се трае изобщо. По интриги размина и баща си. Как поне малко не я загриза съвестта като топеше Демир!  #Cussing out #Cussing out #Cussing out
И г-н Иксан се уреди с предложения за финансова помощ от две страни. Брех, тези негови жени, ще се избият коя първа да го спасява!

Абсолютно си права , една ще му върне чифлика ,друга му търси вода бре, бре  да му се не надяваш , ама той не се дърпа много  Mr. Green

# 36
  • Мнения: 10
Тази серия се оформят новите двойки Али и Мелек , Сармъшък и Аслан и Прокурора и Сухейля да са ни честити   bouquet
А една взе да се разпада Керим и Дефне! Crazy
Абе,Морганче в тази анкета не виждам,моята опция:ВСИЧКО Heart Eyes
И с мустаци и без мустаце все става   #Crazy

# 37
  • Мнения: 10
 #Crazy Сигурно въпроса ми е изумителен ... но все пак ...
Кой уби Джемал ага? newsm78
Аз гледах, гледах и не разбрах.

# 38
  • Мнения: 10
Честно да ви кажа , мен пък Нериман ме забавлявя , като метне чантата през ръка и подпали , трябва да си призная , че се смея с глас , естествено , защото не ми е в къщи . Ако беше някоя мрън , мрън щеше да ни скъса нервите , а така  , който я види застава мирно , че не се знае какво и е в главата  newsm43

# 39
  • Мнения: 122
а като метне чантата на рамо и като си науми нещо походката и е  като патка  Joy Joy hahaha

# 40
  • Мнения: 10
#Crazy Сигурно въпроса ми е изумителен ... но все пак ...
Кой уби Джемал ага? newsm78
Аз гледах, гледах и не разбрах.
ББ Този , който вози Сърмашък , мисля ,че и някакъв роднина може и брат

# 41
  • Мнения: 10
а като метне чантата на рамо и като си науми нещо походката и е  като патка  Joy Joy hahaha
Точно , и затова ми е много смешна . Всъщност май това  е типичната тъща

# 42
  • Мнения: 295
Ви се не шегувате, пишете добре Heart Eyes
Първо за анкетата:
Гласувах с последната опция - друго, защото Моргана си забравила опция всичко. И тъй като аз харесвам ВСИЧКО в него, това е отговорът ми Joy Joy Joy Joy

# 43
  • Мнения: 9 994
Иве, успокоих се като те видях, надявам се на теб за серията Praynig Praynig Praynig

# 44
  • Мнения: 295
Споко, нали знаете, че съм сериозна. Само да я пуснат и веднага я пускам тук  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт