Ботуши над коляното?

  • 11 620
  • 36
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 3 839
Не знам дали се свличат, но аз пробвах едни и изобщо не можах да ги обуя.

# 16
  • Мнения: 2 386
Да, харесвам ги, особено тези, които стоят плътно по крака, като клин. Мисля да си направя по поръчка, за да ми паснат точно.
Би ли обяснила повече къде и за каква сума става това? Мога ли да си взема мерките и да си поръчам задочно? Никъде няма това, което искам - аз имам много тънки глезени и прасци и нося гомям номер, така че или ми се свличат, или не ми стават.

# 17
  • София
  • Мнения: 3 839
Не, не мисля, че можеш да ги поръчаш задочно. Иначе обущарят е на Парчевич и Витошка.

# 18
  • София
  • Мнения: 18 679
Страшно ми харесват, но искам да пробвам, преди да купя, затова не съм поръчала от нета още. Не съм убедена, че ще ми седят добре, въпреки, че имам нелоши крака, понеже съм дребничка, а тези ботуши сякаш седят добре само на високи и дългокраки мадами. Ще видим Rolling Eyes

# 19
  • София
  • Мнения: 3 839
Проблемът при повечето модели е, че имат цип, който свършва примерно до под коляното, и нагоре вече няма цип. Това нещо няма нахлузване.

# 20
  • Мнения: 284
Аз получих моите, нямат цип, не са и еластични, просто са много мекички, до толкова че мога да ги набера и да стоят като ботички. А иначе не се смъкват. Лошото е, че стават само за сухо време. А са и широчки и стоят много сладко. между дрогото аз съм доста ниска и слабичка, но не мисля че ме скъсяват, ама знам ли  Mr. Green

# 21
  • Мнения: 75
И аз си търся такива ботушки. Някой има ли идея къде в София мога да си намеря такива Thinking

Тези http://www.promod.eu/footwear/boots/suede-like-over-the-knee-boo … -R7290300001.html
имат магазин срещу Съдебната палата, мисля че имат до 40 номер. Цената мисля, че е по- ниска от тази
посочена в сайта.

# 22
  • Sofia
  • Мнения: 45
Аз получих моите, нямат цип, не са и еластични, просто са много мекички, до толкова че мога да ги набера и да стоят като ботички. А иначе не се смъкват. Лошото е, че стават само за сухо време. А са и широчки и стоят много сладко. между дрогото аз съм доста ниска и слабичка, но не мисля че ме скъсяват, ама знам ли  Mr. Green

Здрасти, и аз се колебая дали да не си взема от този сайт такива ботушки и други работи, но исках да те питам за колко време стигнаха до теб ботушите и дали си доволна?

# 23
  • Мнения: 284
Ами аз имам 2 чифта сандалки и тези ботушки и от всичко съм доволна Simple Smile Пристигат за около 2-3 седмици, различно
Повече- в тази темичка http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=445710.0  Hug

# 24
  • Мнения: 557
И аз си търся такива ботушки. Някой има ли идея къде в София мога да си намеря такива Thinking

Тези http://www.promod.eu/footwear/boots/suede-like-over-the-knee-boo … -R7290300001.html
имат магазин срещу Съдебната палата, мисля че имат до 40 номер. Цената мисля, че е по- ниска от тази
посочена в сайта.

Точно тези ги нямат  , засега   Wink Peace

# 25
  • Мнения: 89
троп и аз съм тук

# 26
# 27
  • Мнения: 89


sorry спама, ама нещо грешка със снимката  newsm78

# 28
  • По света и У нас
  • Мнения: 238
Aneta страхотни ботушки  newsm51 много са хубави. От къде са?

# 29
  • Мнения: 655
Анета,Анета,направо полудях по тази красота #Crazy #Crazy Grinning

Общи условия

Активация на акаунт