Ботуши над коляното?

  • 11 619
  • 36
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 428
Понеже някъде в темата стана дума за ботушите над коляно и ниските жени.
Днес видях една нисичка мадама с такива. Стояха и ужасно, въпреки перфектната и фигура.
От бедрата и се виждаше точно педя и изглеждаше някак потънала в ботушите цялата.
Наистина гледката не беше приятна.
Иначе и аз много харесвам такъв тип ботуши, но определено мисля, че са за високи жени.
Показали сте страхотни модели!

# 31
  • София - Варна - Бургас
  • Мнения: 4 107
  Calathea

Пощенската ви кутия "лични" е препълнена!  Peace

# 32
  • Мнения: 179
И аз се запалих по такива, въпреки че накрая си купих боти.

По въпроса за височината и аз съм си мислила, тъй като съм 1.58. Според мен за по-дребните жени е важно тези ботуши да прилепват изключително добре по крака и някак си горната част на бедрата да не остава без дреха, т.е нивото на ботуша да се среща с туника или рокличка. Пробвах едни подобни (макар и не толкова високи), бях с дънки и резултатът определено не ми хареса Simple Smile

# 33
  • Мнения: 2 386
В България какво се носи - чизми или с ток? Питам за моделите над коляното, мерси.

# 34
  • Мнения: 0
Мilavanila искам да попитам за колко време идват поръчките от gojane.com и каква е цената на доставката. Благодаря предварително!

# 35
  • Мнения: 284
Ами различно, около 2-3 седмици, а доставката е 40 $ за ботушки на стойност 150$, изгодно е с общи поръчки, за повече инфо прочети тази темичка http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=445710.0   bouquet

# 36
  • Мнения: 1 650
Нали и ботите уж не са за по- ниски жени, сега и високите, тогава ние какво да обуваме?

Общи условия

Активация на акаунт