Пак за AVON и новият им крем с подарък часовник

  • 2 475
  • 44
  •   1
Отговори
# 30
  • София
  • Мнения: 2 181
кремът е 32.90.в следващия каталог пак е толкова с подарък протмоне

# 31
  • Мнения: 3 835
И мен ме навихте.  Laughing  Може да си запазя крема за догодина!

А пръстенът е много, ама много по-готин отколкото в каталога и май с часовника ще стане перфектна комбинация!  Close

# 32
  • Мнения: 4 176

Цитат
Ей сега ще го видя тоз пръстен Simple Smile)) Мамице, няма никакъв мегдан... доста е мъничак часовника... дано да ти стане  newsm78
Ей сега се обадих на координатора си и тя каза,че имало  опция за малко отпускане. Я виж да не би да не си я открила.

# 33
  • София
  • Мнения: 10 310
Мамице, какъв ти мегдан, като това формата му е на почти твърда кръгла гривна, с диаметър под 6см.

# 34
  • Мнения: 4 176
Мамице, какъв ти мегдан, като това формата му е на почти твърда кръгла гривна, с диаметър под 6см.
Е тая тъпа ПУ- - а какви ми ги говори?

Последна редакция: пт, 23 сеп 2005, 17:17 от kopche

# 35
  • Мнения: 857
След малко отивам да взимам кашона с продуктите,та най-после да си видя часовника Heart Eyes

# 36
  • Мнения: 857
Часовника е супер.Само да ви питам може ли да се смалява,защото ми е голям Sad

# 37
  • преди Варна/сега Горна Оряховица
  • Мнения: 4 258
И аз съм доволна от крема и от часовника-страхотен е.Опасявах се,че ще  стяга на моята Mr. Green снажна китка,но всичко е наред!Една от координаторките ни е гледала пръстена с камъчетата и каза ,че е много хубав,както и перлените -пръстен и брошка, дето ще са бонус към новият парфюм в следващата книжка.Разбрах,че във софийският офис-на Цариградско шосе май беше- има всичко изложено и може да се види!

# 38
  • Мнения: 857
В новия каталог има много готини бижута

# 39
  • преди Варна/сега Горна Оряховица
  • Мнения: 4 258
Все още часовника работи точно newsm10От сряда го нося bowuu

# 40
  • Мнения: 2 498
И аз си чакам кремчето с часовника Crossing Arms...
А този пръстен къде го видяхте Outta Joint???

# 41
  • Мнения: 857
Все още часовника работи точно newsm10От сряда го нося bowuu
Знаеш ли дали може да се смалява

# 42
  • Мнения: 4 176

А този пръстен къде го видяхте Outta Joint???
Na 64 str.

# 43
  • преди Варна/сега Горна Оряховица
  • Мнения: 4 258
Поогледах за смаляване,но май няма начин.Освен да се иде на часовникар и той да махне единият елемент от верижката ooooh!Много ли ти е широк?

# 44
  • Мнения: 4 176
Я някой да вземе сантиметъра и да измери ТОЧНО колко е дълга верижката. Моля ви!
А крема попива ли бързо? Или оставя леко мазен като онзи за " Вио 6" за 24ч. хидратациа?

Общи условия

Активация на акаунт