Готви се за студовете вече ФЕВРУАРСКО мъничко човече

  • 15 942
  • 751
  •   1
Отговори
# 705
  • Мнения: 89
Деси77,сега да пожелая бързо възстановяване !  Peace

И ние събираме новите магнитчета на Данонино...Кой питаше и защо?Бързо да си признава !  Laughing

Дорабела,много я хвалят кухнята "Ози".По-нататък и аз мисля натам да се насоча.Освен от пунктовете наоколо , можеш всеки ден да си я поръчваш на различен адрес..където ти трябва.

Фокси,що така се опъва този човек за трето ?! Чудя му се... Laughing Оттук ми изглежда,че ти с лекота се справяш и още едно няма да ти се опъне...

Миме,голяма бомба пусна днес! А дано и други се престрашат поне за второ!

# 706
  • Мнения: 1 797
Фокси, страхотно е клипчето Hug
Гея, надявам се да има добри новини от теб Praynig
Бетунга, ние отвреме-навреме купуваме Данонино, имаме 4 букви само Wink На моя мъж лудостта е да събира магнити и хладилникът ни е като циганска сергия Crazy Още мааалко да порасне Симона и ще им види сметката Mr. Green
Десита, радвам се, че Велизар е добре Hug
Карбо и аз като другите много харесах новогодишния подарък на милото ти Peace
Алхимика и от мен и Симона стиснати палци за EFP

# 707
  • Мнения: 67
Десита добре завърнали се с Велизар HugПоне времето вече не е толкова хубаво да не те е яд че не може да излизате, а и така ще имате по-вече време да се възстанови малкия мъж Peace
Алхимиче и от нас с Дамян fingerscrossed , а пък когато дойде бебо тогава Wink
Гея Praynig  да ти се обадят с добри новини.

# 708
  • Мнения: 40
И ние събираме новите магнитчета на Данонино...Кой питаше и защо?Бързо да си признава !  Laughing

Аз  bowuu за сега имаме само една повтаряща се буква О, та като приключим се чудя дали може с някоя мама да ги разменим  Rolling Eyes
Гея  fingerscrossed намери начин да си починеш, че това безсъние е много лошо. Татито не може ли да вземе 1-2 дена болничен или отпуска  newsm78

# 709
  • Мнения: 242
Толо,мъжо се опъва заради финансите,а иначе не с лекота,а със здрави нерви се оправям с малките Laughing

# 710
  • Мнения: 89
 Ооо,Бетунга, Joy ще ме умориш! То ще е по-рентабилно да си купуваме млекца докато съберем азбуката,отколкото да си изпращаме буквите! Сега изпращам чрез Спийди на една мама от Варна един уред,който бях пуснала в "На пазар.." Те хората бързо действат,ама половин час говорих по ГСМ-то,докато уточним поръчката ! А и е хубаво даже да ти се повтарят.Така ще пишеш думички... Laughing


Толо,мъжо се опъва заради финансите,а иначе не с лекота,а със здрави нерви се оправям с малките Laughing

 Е,да,де...То "лекотата" идва от здравите нерви.. Hug

Коте,сега пак гледах клипчето..Освен,че сте огряни от слънчева светлина като някакви небесни създания....каква е тази усмивка,бе душа?!Холивудските зъби са нищо пред твоите! Бих те взела за рекламно лице на новия кабинет... hahaha Лошото е,че нямам никаква заслуга за искрящата ти усмивка!

Последна редакция: чт, 12 ное 2009, 15:45 от толо

# 711
  • в сърцето на един мъж...
  • Мнения: 10 820
Бетунга, нема шанс душа да ме огрее. Аз съм казала, че ще спя като ритна петалата...

# 712
  • Мнения: 40
Толо не бе мила, исках да кажа, че остават още няколко дни до края на месеца и не ми се вярва да я събера цялата азбука. Да купувавм, да купувам колко да купувам- по 1 на ден.
Аде ще видим коя какво ще събере и после ще я мислим, иначе да си знаеш от мене пощенските  Peace
Гея  Joy пепел ти на езика.... Ми как имаш кърма за Мила се чудя  newsm78

# 713
  • в сърцето на един мъж...
  • Мнения: 10 820
Не знам, това е феномена, на който се чудят всички доктори и акушерки тук... Да не говорим, че имам мляко за още едно бебе Embarassed Ако пропусна някое от храненетата или като заместя, следващото не е с кърма, надувам се и ме болят гърдите. Аз и преди съм казвала - давах по 1 литър на ден тя докато беше в болницата. Даже сега от скоро след последното хранене пия по половин таблетка за спиране на кърмата, защото се случва да се събудя с болезнено подути гърди, течаща...

# 714
  • Мнения: 1
Диде, включвай се по-често!
Маринче, слушам и изпълнявам!  Hug

Отдавна не съм пускала снимки! Представям ви една бъдеща гимнастичка  Wink :


Деси, добре завърнали се!

Гея,  spoko

# 715
  • Мнения: 89
 А,не... Joy Диде,ама тя наистина тренира... hahaha ..и то както си му е реда-пред огледалото !

Бетунга,аз пък не знаех,че промоцията е само един месец... Grinning

# 716
  • Мнения: 143
Диде, страхотна е малката Зари!

# 717
  • София
  • Мнения: 66
Момичета, аз пак не съм чела, но все едно съм във вакуум

Вместо на сватба в събота ще ходя на погребение... Една моя съученичка почина вследствие на усложнения от грип.. не знам свински ли, телешки ли, но факт, че момичето си отиде  Cry

Трябваше да дойде с нас на вилата миналия уикенд, но се обади че е с превмония и ще я приемат за малко в болница... и това е...

# 718
  • Мнения: 649
Наде, искренно съжалявам за твоята приятелка.
Толкова е нелепо, това което се случва с всички млади хора.

Да почива в мир, а ти се дръж и горе главата.

# 719
  • Пловдив
  • Мнения: 18 386
carbo ,моите съболезнования.Нелепа смърт на един млад човек

Бог да я прости

Общи условия

Активация на акаунт