Готви се за студовете вече ФЕВРУАРСКО мъничко човече

  • 15 937
  • 751
  •   1
Отговори
# 720
  • Мнения: 89
  Не мога да повярвам,че толкова младо момиче си е отишло от пневмония... Cry  Да почива в мир...Пак започнаха да ме побиват тръпки..Май наистина съм подценявала ситуацията...досега.. Flowers Rose Flowers Rose

# 721
  • София
  • Мнения: 1 978
Леле Наде мног осъжалявам  Sad Ужасно!!!!!!!!!

Исках да пиша много неща,но вече нямам желание,а и ми се струва нелепо.
Само ще благодаря на Фокси за прекрасното клипче.

# 722
  • Мнения: 242
Ох,Наде,колко добре знам какво ти е в момента.... Лека й пръст и да почива в мир! Flowers Rose

Последна редакция: чт, 12 ное 2009, 16:40 от •● foxy81 ●•

# 723
  • Мнения: 2 829
Наде, моите съболезнования! Много съжалявам, да почива в мир!

Фокси прекрасно клипче!!!
Снимката на тревата е от рождения ден на Алекс през Август, много беше хубаво, защото всички деца тичаха като луди по тревата Simple Smile

Алхимика, Куцо Пате, мъж ми уж н иска трето, но вече 3 пъти го предупредих че вече не може да се разчита на кърменето, а той не си взима блежка. Мен ме устройва, предупредила съм го. Та ако не стане като миналия път, когато първата ми овулация беше когато алекс беше на 1 г. 9 м. може и аз да съм в отбора...

Последна редакция: чт, 12 ное 2009, 17:05 от yanast

# 724
  • Мнения: 236
Наде, съжалявам много за загубата. Нека почива в мир  Flowers Rose Flowers Rose

# 725
  • София
  • Мнения: 216
Наде, моите съболезнования! Стана ми ужасно криво, нали знаете, Чърчил ли беше казал, простете, ако бъркам: "Смъртта на един човек е трагедия, а на милиони е просто статистика.", цинично, но факт, едва когато смъртта засяга някого около теб, едва тогава осъзнаваш неутешимостта и невъзвратимостта, ужасно е...аз също сякаш като Силвето не приемах на сериозно положението, грип като грип, какво толкова, но явно той води до по-чести усложнения и това е проблема, а и това, че вероятността да се заразиш от него, а не от друг е доста по-голяма... Cry

# 726
  • Мнения: 46
Наде,нека почива в мир приятелката ти  Flowers Rose

# 727
  • Мнения: 40
Наде Бог да я прости  Flowers Rose Flowers Rose

# 728
  • Мнения: 10
Наде,съболезнования за приятелката ти Flowers Rose Flowers Rose Много е тъжно и страшно Sad

# 729
  • Мнения: 17
Ох аз напоследак само чета и все се каня да пиша, ама нещо не ми идва музата, много ми е здухано.
 Но няма как да не благодаря на Вержи за поредната магия, която сътвори и ни стопли душите  Hug. А това, че някой го има или не в клипа не го мисли, живот и здраве от тук насетне колкото време има пред
нас, много клипове ще правиш и кой от кой по-хубави и място ще има за всеки.
 И Наде, да почива в мир момичето. Трагично е когато се случва с близък човек, особено ако не е изживял живота си  Cry
 Дано да няма повече такива новини и болничките да се оправят бързо.
Ох Ачо натисна нещо и стана едно огромно празно място в поста ми ша ма извинявате  Embarassed, а оправило се ...... Crazy

# 730
  • Мнения: 566
Carbo моите съболезнования,стана ми много мъчно и се разплаках,аз трудно понасям такива новини.Дано да няма повече такива трагедии с този грип Praynig Praynig Praynig

# 731
  • Мнения: 239
Нямам думи просто .... Наде, нека почива в мир приятелката ти!

Гея
, стиснати палци за Алекс!

Деси, радвам се, че вече сте си в къщи! Дано лошото и болестите останат зад вас!

Вержи, дълбок поклон!

Съжалявам за лаконичния пост, но ми е много скапано ....

# 732
  • Стара Загора
  • Мнения: 2 782
Наде,моите съболезнования за приятелката ти  Flowers Rose Flowers Rose
Фокси,думи нямам ,благодаря ти  Hug

Последна редакция: чт, 12 ное 2009, 17:49 от zabche

# 733
  • Мнения: 1
Наде, много съжалявам.....  Cry  Нека почива в мир!  Flowers Rose Flowers Rose

И аз много тежко преживявам такива неща, дори плача на новините.....

Моят мъж е болен и сега съвсем психясах  Confused !

# 734
  • Пловдив
  • Мнения: 18 386
Диде,може да пуснете едно изследване за свински грип на мъжа ти.Поне сте в София-единственото място,където го правят

Общи условия

Активация на акаунт