Готви се за студовете вече ФЕВРУАРСКО мъничко човече

  • 15 938
  • 751
  •   1
Отговори
# 735
  • Мнения: 80
Наде, мойте съболезнования за приятелката ти, да почива в мир и да се надяваме, че е отишла на едно по-хубаво място  Cry  Cry  Cry.
Аз напълно се параноясах с този грип, още от вратата събличам всички дрехи, мия ръцете, даже днес взех Есберитокс да пием с милото, че беба си стой в къщи, а ние като ходим някъде може да й донесем  Praynig  Praynig  Praynig-дано НЕ.

# 736
  • Мнения: 57
Карбо, прегръщам те силно!И аз много съжалявам...

# 737
  • Мнения: 1 796
Карбо, много тъжно...
Да почива в мир момичето Cry

# 738
  • Мнения: 945
Карбо, ужас!

Пазете се.

Целувки.

Ние пък сме с шарка. newsm12 Имаше ужасна температура. Нека да се ни живи и здрави бебетата.

Алхимика, за пиано бара. И аз съм от кърмещите, та не бързам.

# 739
  • Мнения: 4
Карбо, моите съболезнования за приятелката ти!

# 740
  • в сърцето на един мъж...
  • Мнения: 10 813
Момичета, излезе изследването, положително е Cry Не искат да ни предпишат обаче нищо и сега трябвало да го следим само. А мен от сутринта ми дере гърлото. Алекс кашля много и ме е страх да няма усложнения, а температурата не пада - 39 е Cry
Карбо, съжалявам Cry

# 741
  • Мнения: 24
Карбо моите съболезнования за приятелката ти  Sad
Геа дано всичко мине леко и бързо и да не се заразите с малката  Praynig
Алхимиче нещо започвам и аз да се зарибявам с готварските теми  Blush
 Време е за нова тема да оставим лошите новини в тази! 

# 742
  • Мнения: 89
Гея,значи Алекс не се подобрява,така ли? Защо не искат да му изпишат прословутите противогрипни средства?! Сигурно са го преслушали,а рентгенографията на бели дробове...би могла да покаже нещо,освен ако евентуалната пневмония не е вирусна...Поставям се на твое място и просто се поболявам от притеснения ! Тази кашлица не се ли повлиява вече поне малко от някакви сиропи?!

# 743
  • Мнения: 649
Geia ама и при вас тревогите нямат край.
Защо не искат да лекуват Алкес, какво ти обясниха лекарите?
Нали все пак трябва да понижите температурата.

# 744
  • Пловдив
  • Мнения: 18 386
Гея,какви са тези доктори-нямам думи.Алекс вече толкова време се бори и нищо.

# 745
  • в сърцето на един мъж...
  • Мнения: 10 813
Ами джипито каза - нямало смисъл, нали грип не се лекувал по никакъв начин, та тя не препоръчвала нищо, а и тези лекарства били едва ли не съмнителни. Педиатъра не знам и той вече що не препоръчва, ама нищо сериозно му нямало Close А той кашля и температурата слиза за по 1-2 часа и пак се качва наново до 39 градуса. Изтощи се детето, боли го вече нон стоп стомаха от тези лекарства. Преслушваха го уж, ама дали наистина чуват нещо или не не знам. Утре ще молим педиатъра да ни даде направление да го снимат, аз така не съм убедена, че искам да останат нещата, просто ще се боря до край. Писна ми от тъпите им лекари и от тъпата система... Бясна съм, а като съм бясна обикновено съм лоша...

# 746
  • София
  • Мнения: 216
Гея,  Praynig Алекс да се оправя по-бързо и да не се заразите останалите вкъщи!

# 747
  • София
  • Мнения: 66
ГеяPraynig Алекс бързо да се излекува. Изследвайте се по възможност и вие...
Една от съученичките ми е в Германия и тя ми каза, че при тях също не лекуват грипа, но така било по-добре за организма.. само имуностимулатори пресписвали...

За да не се притеснявате излишно искам да ви кажа, че моята съученичка - Магалена се казваше, фокси, страдаше от гръбначно изкривяване /сколиоза/, предполагам че органите й са били по-незрели от тези на средностатистическа 26-годишна жена. По мои споени доста тежко изкарваше болестите и често с пневмонии... Освен това пушеше, което определено не е помогнало.
Така че не изпадайте в паника, фаталните и въобще тежките усложнения са по-скоро рядко...

# 748
  • Мнения: 30
Здравейте!
Мила,ГЕЯ, толкова добре те разбирам за негодуването ти от здравната система-тук е същата работа-никога нищо не изписват.И ако не си на смъртно легло-не ти обръщат внимание.Стискам силно палци да минава бързо..пийте много течности,витамин ц и...всичко да мине без усложнения-но ти продължавай да си настояваш обаче.Защо не му дадоха Тамифлу веднага?Тук поне веднага пращат.Дано Мила да не прихване и да я опазите.Направо съм настръхнала.
Аз преди 2 дена имах ужасна болка долу в кръстта от ляво//бъбрек ли е било..незнам-не можех да помръдна.Това посред нощите,каквато съм параноичка-викам ,ще сме мре Mr. Greenотиваме в болницата-и познайте-нареждаме се на опашка да чакаме да дойде моят ред..е чакахме 2 часа,болката мина и реших да си ходя.Утре съм при личен.Та така.чак сега започнах да оценявам много неща в България.
Дано поне ми дадат направление за уролог и гинеколог,че може и да не ми дадат.
КАРБО, съжалявам за познатата ти .Много е тъжно.Да почива в мир.

# 749
  • Мнения: 30
ох,как можах да забравя!ФОКСИИИИИИИИ Hug СТРАХОТНА РАБОТА!!!бЛАГОДАРЯ ТИ!

Общи условия

Активация на акаунт