Мислите ли се за "сектантки"??

  • 1 549
  • 33
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 3 818
Вчера се изпокарахме със свеки:
Как ги слушаш тия по интернет, някакви непознати, може да те лъжат нарочно  #Crazy, педиатрите са учили, а ти на някакви психясали непознати вярваш, ду-ду-ду-ду и т.н.

А пък у нас глей кво става- мъжът ми дофтор, обаче такова доверие във вашите съвети съм му вдъхнала, че вчера го питам кво ще правим със  захранването- какво първо, кога и т.н., а той- "ми не знам, твойте колежки във форума какво казват по въпроса" Laughing

Иначе по въпроса- не, не се чувствам сектантка (а коя е "правата вяра" ми е много чудно), но честно казано около мен няма условия за насаждане на такова чувство.
Цялата рода ме гледа като нещо скъпоценно, защото кърмя. Баща ми периодично ми казва, че е хубаво да си цока детето до шест месеца без друго да му давам (не че е чел човекът за това, ама така го акъла учи;)), свекър ми вчера го гледам- гушнал бебата и й обяснява- "Пу,пу,  кърмено бебе, хубаво бебе, виж каква си голяма и здрава" Mr. Green Аз самата съм изключително кърмено бебе и така, живея в една дружелюбна за кърмачката обстановка, та се чувствам нормално:)
Само тук в някои от форумите забелязвам някакво негативно отношение, обаче имам непреодолимото усещане, че случаите обикновено са "гузен негонен бяга". Peace

# 31
  • Мнения: 3 161
Мъжът ти е върхът. А за баща ти и свекър ти да не говорим... Рядък шанс имаш по отношение на кърменето, надявам се да го оценяваш...  Wink

# 32
  • Мнения: 4 242
Като се прибера в къщи и заставам на челна стойка да ми тръгне кърмата, ама нямам кърма. От онези 4% ще да съм.
Бунак! ooooh! Пий боза! Mr. Green Mr. Green Mr. Green
Питай да те светнем Twisted Evil

На въпроса newsm78... хората около мен ме карат да се чувствам различна, тъй като правя нещо което е "неестествено" #Crazy и "невъзможно" Mr. Green Но чак сектантка- не се чувствам! Whistling Не ми се вързват понятията нещо Crazy Но определено съм пристрастена! Blush

Последна редакция: чт, 22 сеп 2005, 00:44 от Мери

# 33
  • Мнения: 6 206
Разбира се, че не се мисля за сектантка.
Но то и истинските сектанти не се чувстват.
Това е малко като лудите, никой сам не си признава. Трябва освидетелстване.

Малко не виждам какъв е смисълът на темата.

Общи условия

Активация на акаунт