ОКТОМВРИйчета засмени,за първи път сме в ''Родени''

  • 19 657
  • 735
  •   1
Отговори
# 60
  • Русе
  • Мнения: 511
Добро утро и от нас!

Малкият ме побърка тази сутрин, както и снощи преди да заспи! Спи му се като на куче, а не заспива! Люшкам го, пея му, тикам му биби, които не иска и няма и няма....по 4-5 часа не може да заспи!!!  Shocked

Ронка, аз вече през нощта не му сменям памперса, защото не искам да го разсънвам! Да си стои наакан, но поне да е спокоен!

# 61
  • Мнения: 103
И аз ще сложа плюшения космонафт (той е дебеличък), че така ме е страх да не настине...
А шапка имам само памучна, трябва да търся нещо по- сериозно за зимата.

# 62
  • Мнения: 40
страхотна тема; за пьрва страничка ако може да коригирате размерите на Емма-57 см вместо 54;

и ние започнахме с коликите-вчера от 3 следобяд до 11 вечерта само на рьце изкара,майка ми още е при нас,но в неделя си трьгва и не знам как ще се оправям,защото точно тогава и баткото си е в кьщи ,а и аз не сьм се вьзстановила все още....давам инфакол преди всяко хранене и колийф в млякото, дано се пооправят нещата

Стискам палци на Йоан-дано по бьрзо се прибере в кьщи

# 63
  • София
  • Мнения: 1 591
Здравейте! Аз се включвам с хубави вести  Grinning

Днес Юлианка роди своя голям син - 4350гр, 52см. Наложи се секцио заради дълго преносване и доста голямо бебенце. Каза, че всичко е минало добре и сега си почиват. Още нямам информация за името на бебо, но веднага щом получа такава ще ви пиша  Grinning

# 64
  • Сф
  • Мнения: 13
еее, искам и аз в Южния  Hug ама в три сме при лекарката, а останах без кола...освен пък да дойда пеша...ама от борово...оф, голям дроб съм, ама при нас в самия квартал е много гадно за разходки...ама пък чакам и един куриер-поръчала съм си едни лентички за избелване на зъби-дано са хубави и после-зайо байо hahaha
Момичетата, които са родили секцио и ходят на кола маска-кога отидохте след раждането?!? Аз още не съм и вече- тилилейските гори отглеждам, ама все още имам спомени от лохии и ми е малко неудобно...

Моля се за Алекса и Йоан Praynig Praynig Praynig

Дневникът и аз го имам-в Токуда ми го дадодха, много сладка книжка! Laughing

Така мечтая за фризоир, козметик, масаж и маникюр-забравила съм,ч е съм жена...и косата нямам нерви да си направя...ама как да излязя, като трябва да бързам да се връщам за кърменето, аи сега всички болни да взема да хвана нещо...
Само се оплаквам... Rolling Eyes

Жени, пазете се, много се забременява сега! И на нас това ни е проблем, как да се предпазваме, ама на мен още не ми е до сближаване, така да го кажа Embarassed
И ние имаме пъпчици, явни всики сме така, даже и аз имам-какво ми избиха сега-като тинейджърка съм, едни с бели върхове-гнус!!! ooooh! Анелия ми е неспокойна цяла сутрин, милото ooooh!
Честито на Юлианка!!!!!!!!!! Да е жив и здрав малкия-голям принц и много дав ги радва!!! а на мама-бързо възстановяване и прибиране вкъщи!!!!

# 65
  • Мнения: 1 341
Честито на Юлианка! Браво, голям мъж е крила в пупата. Жив и здрав да е за радост на всички които го обичкат. Hug

момичета, моят Крис кашля и киха Sad. Опитвам се да запазя среща с педиатъра днес, но не успявявам, ще се побъркам. Дано не е нещо сериозно! Praynig Простудих си детето. Confused

# 66
  • Мнения: 20
Изчетох ви Mr. Green
Честита рожба на Юлиянка   bouquet Да са здрави и засмени Grinning

Бързо да оздравява Йоанчо и Гуги Hug Рони, дано не е нищо сериозно Praynig Hug

Аз чакам педито да дойде да бие ваксината на малката кукла, която вече 4 часа спинка Grinning
И пак да кажа, че чая на Веледа е магически Peace
Пъпчеците ги мажа с Нахтхерзен на Тайс и има ефект.
завиждам ви за разходката в Южния, но ми е ужасно далече, приятно изкарване дами Wink

# 67
  • Мнения: 571
Аз се чух с Юлка да и е живо и здраво бебочето  Laughing
И се мятам към Южния. Който е там да звънка да се мотаме заедно.
Стискам палци за Йоан.  Praynig

# 68
  • Мнения: 1
Привет и от нас!

Да ни е честита първата темичка в Родени, само с хубави новини да е изпълнена!
Миркам, благодаря за прекрасната тема   bouquet

Да е жив и здрав малкия/голям мъж на Юлиянка и много да ги радва  Hug

Моля се за Йоан, дано се оправи бързо душичката  Praynig
Ние за сега нямаме колики и бебка е относително спокойна, дано ни подминат  Praynig Чаят на Веледа и аз го пия и ефект има, кърмата ми стига и не се налага да се изцеждам дори за облекчение. Мисля, че и за коликите помага, защото има и копър в него, но може и да си внушавам...
Може ли някой да ми прати паролата за албума, за да ви се представим и ние  Simple Smile

# 69
  • София
  • Мнения: 1 591
На нас най-сетне ни падна пъпчето снощи  #Crazy Егати и пъпа, аз бях почнала да мисля, че ще си го носи до пълнолетие... Та сега като падна виждам, че има една жълтеникава коричка отдолу, доста гадничка. Това нормално ли е? И по колко пъти на ден да мацам със спирт и да слагам Топоцин? И за колко дни? Кога ще мога вече да си го изкъпя като хората детенцето вместо само да му плискам водичка над мивката?

# 70
  • Мнения: 152
Здравейте.
Много хубава темичка. Добре дошли в "Родени".
Искам да ви почерпя за здравето на кака Кити. newsm38 beer3 Днес става на 4 годинки.
Жужи от вчера е страшно крива. започна да прилича на кака си - само реве, мрънка, гърчи се и не заспива. Надявам се да са временни тези силни колики и скоро да се върне спокойното ми бебе. Давам биогай и лефакс, но нещо не помагат тези два дена.
Стискам палци на Алекса и на малкия Йоан. Hug Praynig
И аз не знам кръвната група на децата. Трябвало да се вземе кръв от вената, а били малки.
Рони, дано бързо се оправите.
Ние имаме шезлонг с вибрации, но и той не помага тези дни. Аз се замислям за люлка, но не съм сигурна че ще стои в нея, а са си доста пари. Та съм в чуденка.
Честито на Юлианка. Нека да е здрав малкия бебок.  bouquet

# 71
  • Мнения: 99
Ехааа да ни е честито новата тема и то в "Родени"  newsm44

Хайде и аз да се запиша тук  Hug Още не мога да ви изчета и се върщам да чета после ще пиша .... ако ме оставо "голяма уста гладен"  Joy

# 72
  • Мнения: 1 341
Бубе, живо и здраво да ти е сладкото Кити! Hug
Не бързай с люлката, защото нашата така си стои като паметник. Confused  А що пара изръсихме за нея! ooooh! Идва ми аз да се юлям, поне полза да има. Mr. Green

Моят бебок май мъжът ми го зарази, защото 2 дни се оплаква от гърло. Дано не е нещо сериозно! Praynig Следобед ще разбера.

# 73
  • Мнения: 126
Честита ни нова темичка в родени само хубави новини в нея да има.Честит голям мъж на Юлианка.Бързо оздравяване на Гуги и Йоан HugАдри спирт и топоцин на пъпчето слагай след къпане докато напълно заздравее и се изчисти да няма корички или ранички най много около седмица.Видях че сте писали за кръвните групи на бебетата аз ги знам на близначките при тях задължително да се знае те са с моята кръвна група А+ на Светли обаче не я знам.Да се похваля ние вече махнахме нощното хранене от около седмица някъде хапват към 23.00ч последно и после към 5.30-6.00ч сутринта се будят за хапване.

Последна редакция: чт, 05 ное 2009, 13:03 от baby_one

# 74
  • Sofia
  • Мнения: 26
Честит син на Юлианка!Много да ги радва и слушка,а на нея бързо възстановяване  Hug



Момичета,благодаря за пожеланията да оздравяваме по-бързичко,но уви от днес сме на антибиотик  Cry Цяла нощ милия не можа да спинка и проплакваше от запушено носле,дишаше тежко през устата и на няколко пъти прокашля...Едвам устисках до сутринта и звъннах на педито,която си каза тежката дума,че няма смисъл да отлагаме и да задълбочаваме нещата  ooooh!

Тук е моментът да попитам има ли мамита,които са давали АБ Калцид и трябва ли да давам допълнително витамини за да не развие гъбички  newsm78 Praynig

Предварително благодаря!

Стискам палци и малкия Йоан да се оправи бързичко  Praynig

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт