Августови бебоци Тема 5

  • 26 907
  • 742
  •   1
Отговори
# 720
  • София
  • Мнения: 591
Янче, Захира честити ВИ именячки. Пожелавам им много здраве и щастие. 

# 721
  • Мнения: 5
Здравейте!
Честит имен ден на всички с името Андреа и Андрей! Да се живи и здрави и много щастливи!
Джема, заведи я на лекар ако много плаче. Преди месец някъде Вики правеше абсолютно същото - яде 3 мин и пуска с писъци и аз накрая си казах - срам не срам отивам при педи и казвам - Бебето плаче. И се оказа възпалено ушенце. После прочетох и в една книга, че това пускане придружено с плач е симптом за болно ушенце. За това ако още прави така по-добре я заведи да я прегледат. Може и да не е това, но педиатрите са голяма работа и аз 3 дни се чудих какво му е, а педи разбра за 3 минути. Всъщност аз тогава си бях помислила за ушенце и знам, че се проверява като натиснеш и ако го боли то почва да плаче. И аз пробвах ама нали си е моето и ми е миличко, явно много лекичко съм натиснала и то не реагира. И аз реших, че не е това.
Отивам да простирам и да се стягаме за разходка Simple Smile
Приятен ден на всички!

# 722
  • Мнения: 18
Янче не знам на какво се дължи това, но горещо ти препоръчвам един обикновен бг чай казва се лактогонен чай струва 1,60-1,80 зависи от къде ще го купиш и върши чудеса.
Сега аp да задавам въпроси - каква ви е кърмата при мен вече липсва в началото воднистата част и непрекъснато, когато суче се проверявам и всеки път излиза една такава гъста - това нормално ли е според вас, а не спирам да пия течности. Не се следя по колко изпивам, но е по мноого. От както сложихме ваксината (в сряда) Ники е в ужасно настроение. Ръката му се втвърди на мястото на убоденото и още има червен кръг, но поспадна беше голямо колкото 5 ст. Преди 2 дни му дадох Лактулоза (пак спря да ака) същият ден се изака много рядко на разстройство направо. Днес пак беше ад сутринта дано всичко да премине по-бързо.

Последна редакция: пн, 30 ное 2009, 12:57 от sosmy

# 723
  • На плажа
  • Мнения: 1 107
Честити месечинки на Анди,Бобко и Деси ,да са много усмихнати
Честит имен ден и на двете ни именнички на мама Яна  и на мама Вики

На мен днес ми е много криво,загубих 10лв.не са кой знае колко,но все пак са пари,чак се прибрах от разходката,скапа ми се настроението.

# 724
  • Мнения: 27
ЧЕСТИТ ИМЕН ДЕН НА АНДРЕА НА ЯНА И НА АНДРЕА НА ЗАХИРА!!!   newsm51 newsm51 newsm51

ЧЕСТИТИ МЕСЕЧИНКИ НА ВСИЧКИ ДНЕС И НА МОЯ БОБО  newsm51 smile3525 newsm51 smile3525 newsm51

# 725
  • Мнения: 18
И честит празник на всички празнуващи             newsm53               newsm53              newsm53

 love001                  newsm03                 newsm03

Къде избягаха всички

Последна редакция: пн, 30 ное 2009, 14:30 от sosmy

# 726
  • Мнения: 521
ЧЕСТИТ ИМЕН ДЕН НА АНДРЕА НА ЯНА И НА АНДРЕА НА ЗАХИРА!!!   newsm51 newsm51 newsm51

ЧЕСТИТИ МЕСЕЧИНКИ НА ВСИЧКИ ДНЕС И НА МОЯ БОБО  newsm51 smile3525 newsm51 smile3525 newsm51

Честито на всички  и от нас. Да са ви живи и здрави и много палави бебоците.
Данче, честита месечинка и на Бобко
Янче, дано се оправи положението с кърмата.
Сосми, нормално е, и при мен вече я няма прозрачната водниста кърма, тя кърмата се променя с течение на времето в зависимост от нуждите на бебо, не се притеснявай.
Захирка, браааво на Анди, и ние още не се обръщаме, ама явно и на нас ни тежи дупето. Днес сме на доктор да ни мерят и теглят и да сложат ваксината, после ще се отчетем.
Поли, много кофти това с даскалото, верно са да им теглиш една хубава българска (ще ме извините).
Я да ви питам давате ли вода?

# 727
  • Мнения: 219
Честит имен ден на всички именници  Hug А Андитата специално да са много послушни и да радват мамите си!

Янче, понеже по напред пишеш, че си свалила кг, май беше писала, че се дължи на мн разходки и НЕ яденето на обяд. Мисля, че не бъркам, но това не ядене може да доведе до намаляване на кърмата. Та...вземи си хапвай, но не сладко,а и мисля, че лещата също увеличава лактацията.

За цеденето вечер - това 100мл е много и само ще си докарате хиперлактация бе момичета. Забравих коя се цедеше толкова, ама понамали мл, защото това си е много и скоро няма да може да се оттървеш от цеденето. Аз съм ви казвала, че като ги усетя на камък и цедя мъничко, колкото да поумекне, което е не повече от 20-30мл. Митко си спи от 21 до 5-6-7ч, аз не се цедя, и да чукам на дръво нямам проблеми. Най много като се наяде от едната (щото давам само една), и усетя, че другата ми е мн напрегната, да дам малко и там да посуче, или да изцедя мъничко, но МАЛКО!

Та, така. А за конкурса на памперс, и аз сложих снимка на децата, ама и на мен ми се струва малко не реално. Колко познати и тел трябва да имаш, че да направиш за 1 седмица 300-400 точки?!? Та се чудя да ви давам ли линк, ако искате да пуснете по един глас. Е, ще ви дам поне да ги видите - http://--prizivite-za-glasuvane-v-konkursi-ne-tuk--?id=1524 По-късно ще кача снимки, и ще дам да гледате, че май не съм ги показвала отдавна, а и не съм качвала в общия албум. А вашите деца са страхотни (поне тези дето видях последните страници, но вярвам, че и останалите са също толкова сладички  Heart Eyes)

Трейси, аз не давам вода, само на кърма си е и това е, друго не. А за бибите щях да кажа, че и аз съм ЗА тях. Още повече като каката още си смуче пръста. И уж беше почнала вече да смуче биба като и дам, но вече ми отказва. Та, предпочитам тях пред палеца. Все пак бибата може да я хвърлиш после, може да се тръшка и реве, ама ще мине, а палеца
?

# 728
  • Мнения: 18
tracy_t за водата давам ама напоследък пие само чай на Хип храносмилателния и соковете, водата нещо чиста не го кефи май, а пиеше по 200-300 мл на денонощие. Сега го наливам даже с водата от сварени сини сливи зареди акото

# 729
  • Мнения: 48
Привет и от мен!
Честит имен ден на малките кукли на Янчето и Захира!!! Да са ви живи и здрави и много да ви радват! baloni nuts newsm19
Честити месечинки!!!

Да ви се похваля .. и ние вече се обръщаме по корем. Много е смешна Hug защото като се обърне и две минути се чуди какво е станало. Акато й омръзне не се сеща какво да прави и... рев. Laughing Joy

# 730
  • Мнения: 105
ЧЕСТИТИ МЕСЕЧИНКИ !!!! Misc Baby Bottle Misc Baby Bottle Здрави и много послушни бъдете!!
ЧЕСТИТО НА ВСИЧКИ ИМЕННИЦИ ДНЕС  Gift

# 731
  • Мнения: 140
Честити именички на Властелинката Хонза и на Захира! Да са ви здрави, много послушни и много готини мадами да станат за радост на Бобко и още някой щастливец!  Hug Heart Eyes  bouquet

Честито и на всички мъници, които стават на 4 месеца, да растат здрави, умни и игриви за радост на мама и тати!

Да ви се похвалим вече се захранваме със зеленчуково пюре и доста ни харесва пу-пу-пу!  chef bowuu

# 732
  • Мнения: 105
Браво на Алекс,че папка пюре(нали е голям батко стига само мляко Laughing)Петя,обади се някой ден да излезем на разходкада ми разясниш някой работи за захранването.....

# 733
  • Мнения: 27
Мерилки и теглилки и от нас  bowuu

Бобко е вече 68 см и 7890 гр  Crazy bowuu Не случайно съм без гръб вече от болка  Crazy

Благодаря на всички за честитките!   Hug

# 734
  • Мнения: 140
Браво на Алекс,че папка пюре(нали е голям батко стига само мляко Laughing)Петя,обади се някой ден да излезем на разходкада ми разясниш някой работи за захранването.....

По повод на захранването, ако Алекс беше на кърма щях да изчакам поне до 5-6 мес. Но така или иначе е на изкуствено мляко, реших че е добре да го разнообразя (пък и докторката препоръча). Ще звънна, тъкмо днес се чудех че не ви виждам по обичайните места за разходка...

Общи условия

Активация на акаунт