Игрите във Facebook

  • 48 184
  • 734
  •   1
Отговори
# 705
  • Мнения: 5 370
Ако на някого му требват комшии в кафето и Фармвил-да сФирка.

borianadimova@gmail.com.
Но пишете кой за какво е, да знам.

# 706
  • София
  • Мнения: 1 635
Златна, аз така правех и до сега. Но и в Куба и в Москва успявах да отворя бизнесите и да трупам пари преди да помна да играя сериозно там.
Иначе от задачата на 35 енергияси трупам и сега телефони. Но не са 500.
Просто се чудех дали да не повторя епизод 1 четвърто минаване фиктивно или нещо друго.
Но явно ще минавам на москва за телефони.

Кафенето не го играя напоследък , че почти несе зарежда.
Не тази вечер, Жозефина, ако искаш ще те добавя, все се надявам да продължа там, в по- дори времена.

# 707
  • Galaxy 13197853088
  • Мнения: 2 392
аз тъй като съм назад и досега винаги така се движа първо бизнеса после другото. кубата я почнах със 650 корумпирани политика. москвата е ясна там парите валят. сега в банког имам 2 бизнеса почти на напълно ъпдейтнати и докато мина москва всички ще са догоре.

# 708
  • Galaxy 13197853088
  • Мнения: 2 392
намерих бъг в играта за умножаване на 50 енергия от подаръците. някой да има интерес?

# 709
  • София
  • Мнения: 1 635
Е, иска ли питане.

П.П. Някой може ли да ми прати един контейнер да не чакам до довечера, когато ще мога да викам за помощ.

# 710
  • Galaxy 13197853088
  • Мнения: 2 392
ок. но риска за използването му си е ваш
така, значи когато получите искане за подарък и отбележете че искате енергия , трябва да кликате бързо на сенд. току що взех 250 енергия по този начин.
ха сега ми пусни едно искане за подарък.

# 711
  • София
  • Мнения: 1 635
При мен това няма как да стане, не и стози компютър.

И пратих Ти мен уважаваш ли мъ?

# 712
  • Galaxy 13197853088
  • Мнения: 2 392
мерси. точно това трябваше!
аз ти пратих още сабахлян  Simple Smile


трябва ти натоварена връзка. ще видим дали ще се усетят

Последна редакция: пн, 22 фев 2010, 16:19 от Labrador

# 713
  • UK
  • Мнения: 3 959
Тук май никой освен мен не играе Пет Съсайъти, но в момента се вихри безумен бъг и позволява да направиш неограничено количество пари за отрицателно време.

# 714
  • Мнения: 1 701
... ми сподели де... Wink

# 715
  • София
  • Мнения: 1 635
Малката Госпожица Мърморана, както сама кажа от фермата не остана време за тамагочита.
Но истината е, че когато почнат да ми се зареждат бавно някой игри ги спирам докато не си фиксират нещата.
Иначе слушам.

Labrador направих тъпия гараж и получих първата кола. Аман от простотии. Сега поне ще си играя нормално.

# 716
  • UK
  • Мнения: 3 959
Между другото, mmm, видя ли бъга в ПетСъсайъти? Аз направих има-няма 300000 коинс от него за няколко часа... Дано не го оправят скоро...

# 717
  • Ботевград
  • Мнения: 2 289
 newsm78 тези гаражи дано дадат нещо НОВО и интересно ... и аз ги застроих  Rolling Eyes що ли съм предубедена към тях  newsm78 30 коли на месец, поне едната от тях дано е нова  Whistling

# 718
  • София
  • Мнения: 1 635
Между другото, mmm, видя ли бъга в ПетСъсайъти? Аз направих има-няма 300000 коинс от него за няколко часа... Дано не го оправят скоро...
Не разбира се, как ще го видя, като не съм влязла в играта.
То от простотиите на някой игри страдат хубавите неща.

Златна и  според мен няма да има смислени коли или поне в анонса не са дали нищо интересно.

# 719
  • UK
  • Мнения: 3 959
Ами нали сега животните си имат собствени животни. Тези животни обаче трябва задължително да ги храниш всеки ден, не както аз оставям горката Дженюъри без храна седмици наред. Та ако не нахраниш животното три дни го губиш и публикуваш на стената си едно съобщение "Моля върнете ми животното, 200 коинс награда" или от тоя род. Като кликнеш на това съобщение "намираш" животното на изгубилия го и получаваш торба с 200 коинс. Ако кликнеш два пъти обаче, получаваш 2 торби с по 200 коинс. Ако кликнеш три пъти... Сто пъти... Колкото си искаш пъти... Simple Smile По принцип сигурно работят въсху оправянето на бъга, но от поне седмица е така, та ако имаш някой изгубил животно от съседите си, възползвай се, ако имаш време покрай другите игри. Просто кликаш няколко пъти (не пробвай повече от 99 наведнъж, защото преди правеше проблем при получаване на 99 подаръка наведнъж) и като отвориш ти дава да натиснеш кенсъл няколко пъти, щото не може да публикуваш 300 съобщения че си намерила животното на хората, и след това си отваряш най спокойно торбите с пари. Аз слагам нещо тежко на ентъра и го оставям да се оправя, като понякога гледам да не заспи. Ако бързам кликвам бързо на ковчежето за да не се радва на отворения подарък ами да превключи към следващия.

Общи условия

Активация на акаунт