Игрите във Facebook

  • 48 174
  • 734
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 4 899
Ако сте запален геймър във Фейсбук, това е темата за въпроси, обсъждане и съвети.
Ето примерен списък с игри, които лично аз играя. Можем да допълваме  Wink !

Mafia Wars
Knighthood
YoVille
Fish Ville
Cafe World
Roller Coaster Kingdom
Barn Buddy
Pet Pupz
RockYou Pets
Pet Society
Happy Farm
Farm Town
Fantasy Farm
Love Farm
Farm Land
(Lil) Farm Life
Country Story
Fish World
Happy Aquarium
Super Poke
Brain Buddies
Treasure Mania
Super Pocus
Ghost Town
Fish Isle


За FARMVILLE има отделна тема! Моля да не пишем тук за нея!

Надявам се на всички пишещи да им е приятно тук  Hug !

# 1
  • София
  • Мнения: 1 634
Първа мафиотка на линия, и petsociety, и в повечето от другите имам регистрация но по- рявко ги играя.

# 2
  • London
  • Мнения: 292
А аз само Catle age.

Благодаря Кали Мей.

# 3
  • Мнения: 36
От тук изредените играя само Yoville така, че съветите ще са полезни

# 4
  • Мнения: 0
ау много игри играеш Simple Smile
и аз играех пове4ето сега съм със няколко само а и за тях много време не ми остава

# 5
  • София
  • Мнения: 4 899
Е сега отворих Castle Age. Ама иска доста четене в началото, а чакам малкият звяр да влети всеки миг с баща си от яслата, та ще чета, след като заспи  Grinning !

Лили, верно, че са много на брой - самата аз се облещих, като ги изредих всичките  Shocked ! Но повечето от тях се разцъкват точно за три минути на ден. Някои вече са ми доста тъпички, та скоро ще има чистка с голямата метла  Laughing !
Но поне със съвети ще мога да помагам.

# 6
  • Мнения: 626
Е само аз ли играя Island Paradise ? Играя и Cafe World , Roller Coaster Kingdom и фермата .

# 7
  • Мнения: 626
Пробах ги и другите ама нещо не ме влечът , мисля и кафето да затварям  newsm78

# 8
  • London
  • Мнения: 292
Сега да кажа за замъка, че като се види на стената дракон се иска помощ и при натискането на асист се бориш с него.
От тях се получават доста бонуси и защити.
Колото повече атаки, толкова повече бонуси.
Съяо така може да се увеличава силата и стамина през киип и се натиска плюса,
трябва да се решават куестовете за да се качва нивото.
Накрая има подаръци които се комбинират.

# 9
  • Мнения: 93
и аз играя Barn Buddy, (Lil)Farm Life и Farm Ville, та ако има желаещи са съседи да драсне galimira@mail.bg

# 10
  • София
  • Мнения: 4 899
Овчарче, Castle Age страшно много прилича на Mafia Wars. Това е една и съща игра, но различните задачи и герои носят различни имена. Кажи ми само как в Castle Age се наричат истинските пари, (които се купуваш с кредитна карта), че нещо не разбрах тази тънкост.

# 11
  • London
  • Мнения: 292
Ами не знам, има едно голд като коинса на Фв,
но има едно деми куест и от там взимаш експириънс и пак голд.

# 12
  • София
  • Мнения: 4 899
Тези деми-куест са нещо като специален бонус доколкото схванах.
А истинските пари, не Gold, се наричат "favor points" - можеш да видиш какво се купува с тях като отидеш при Оракула/Oracle.
Малко странно е организирана тая игра откъм менюта и табове, но си е досущ Mafia Wars и затова много лесно се ориентирам в задачките. Не знам, обаче, докога ще ми е интересна  Thinking , защото в Мафията съм много напред с мат'РЯла и вече доста разучих нещата, но да не прибързвам. Може Касъл-а да ме изненада  Rolling Eyes .

# 13
  • Мнения: 267
цоп и аз тук  Laughing играя почти всички игри без мафия и петсошиети (дали,защото не ги разбирам,но ми се струват тъпи  Embarassed Embarassed Embarassed  )
иначе не видях авторката да е написала Restaurant city,една от любимите ми игри е  Peace
айде отивам във фермата  lovekiss

# 14
  • London
  • Мнения: 292
Признавам си Мафията не съм я отваряла.
Да доста е омотана, а деми куеста и аз схванах, но позволява само след като е убит дзвер.
Аха аз от Оракула си накупих доста неща и
 сега ми трябват 3 000 000 за някакъв дракон, а нямам.
На мен лично ми е интересна и аз съм малко фентъзи, за това може би.

Общи условия

Активация на акаунт