Игрите във Facebook

  • 48 177
  • 734
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2 374
Е как да не се наместа тука сега? LaughingПовечето от изброените съм ги отваряла,но активно играя Cafe World и разбира се ФармВил-а.Е напоследък нямам време хич,та съм ги поизоставила де.

иначе не видях авторката да е написала Restaurant city,една от любимите ми игри е  Peace
айде отивам във фермата  lovekiss
Харесвам я играта,но нещо не схващам,не е като кафето да готвя,а само чистя и си храня персонала,е как печеля пари?В момента имам 60 пари и не мога да им купя на сервитьорите и по една вода да ги свестя,че са легнали долу. ooooh!   Бих се радвала на малко повече пояснения.

# 16
  • Мнения: 0
Пробах ги и другите ама нещо не ме влечът , мисля и кафето да затварям  newsm78

и аз мисля скоро да му тегля катинара.. макар 4е съм на 35то ниво май
 много ми забива тая игра даже пове4е от фермата и само се нервя

цоп и аз тук  Laughing играя почти всички игри без мафия и петсошиети (дали,защото не ги разбирам,но ми се струват тъпи  Embarassed Embarassed Embarassed  )
иначе не видях авторката да е написала Restaurant city,една от любимите ми игри е  Peace
айде отивам във фермата  lovekiss
и на мен доста ми хареса играех я от както по4нах и фермата ама вси4ки познати я зарязах
сега и аз от една седмица не съм играла

по4нах новата фишвил и смятам да си я играя тя не искам много време и бързо ми зарежда Simple Smile та някой ако има мерак да свирка да си помагаме Simple Smile

# 17
  • Мнения: 0
Е как да не се наместа тука сега? LaughingПовечето от изброените съм ги отваряла,но активно играя Cafe World и разбира се ФармВил-а.Е напоследък нямам време хич,та съм ги поизоставила де.

иначе не видях авторката да е написала Restaurant city,една от любимите ми игри е  Peace
айде отивам във фермата  lovekiss
Харесвам я играта,но нещо не схващам,не е като кафето да готвя,а само чистя и си храня персонала,е как печеля пари?В момента имам 60 пари и не мога да им купя на сервитьорите и по една вода да ги свестя,че са легнали долу. ooooh!   Бих се радвала на малко повече пояснения.

не е нужно да им купуваш храна има "рест" едно легло до длъжностите пращаш ги вси4ки да си по4инат извесно време и са готови отново за пдвизи Simple Smile мисля 4е 2 4аса беше да се напълнят 100% аз бая навлезнах в играта нищо 4е не я играя в момента мога да помагам Simple Smile ако нещо не ти е ясно питай Simple Smile

# 18
  • Мнения: 2 374
Е то нищо почти не ми е ясно,така,че казвай всичко накратко. Laughing Как се печелят пари например,само от чистенето ли,ако е така то на час по лъжичка. Confused

# 19
  • София
  • Мнения: 4 899
Restaurant City е от така нареченото от мен "Семейство" на Pet Society и Country Story.
Не го играя (и затова го няма и в списъка), защото и аз съм в Кафето на Zynga и нещо не ме влече ресторантския бизнес  Laughing .
Ама който каквото си играе нека го споделя тук, то за това е и темата  Peace !

Фишвил пък ми се дублира едно към едно с Fish World. Но много ми харесват декорациите там и ще си я поддържам.

Оварче, явно сме една кръвна група - фентъзито ми е мноооооого любимо, та затова ще дам шанс на игричката.
Помогнах ти преди малко с една Хидра - много голямо туй животно бе  ooooh! ! И не ще да мре, неговата кожа  #2gunfire !

# 20
  • Мнения: 2 374
Опаа забравих да кажа,че аз съм ги пратила да почиват,ама сега не знам как да ги изкарам пак да ходят да се трудят? Laughing

# 21
  • London
  • Мнения: 292
Опаа забравих да кажа,че аз съм ги пратила да почиват,ама сега не знам как да ги изкарам пак да ходят да се трудят? Laughing

Ми левачката работи ли ти?

Кали Мей и на мен ми обещаваща играта.
Така беше и с фармвил-а трудно тръгна, но пък сега ....
Тая Хидра е много упорита, една я морим вече два дни.

# 22
  • Мнения: 267
да,да ги пращаш да почиват е другия вариант,инче пари печелиш кто готвиш и помагаш на приятелите , дават се  различни съставки и има маркет с по 3 съставки на ден (ако имаш копуваш ),след това трябва да събирш съставките за ястията в менюто,на всяко мисля,че може по 10 пъти  newsm78,но още не съм стигнала до там.Към 21 ниво ти се отваря градината и можеш да си сееш  Peace
ох сега като се прочетох даже аз не мога да се разбера  Embarassed Crazy

# 23
  • Мнения: 0
Опаа забравих да кажа,че аз съм ги пратила да почиват,ама сега не знам как да ги изкарам пак да ходят да се трудят? Laughing

шпари пе4елят когато работят, събуждаш ги като им избереш длъжността която искаш да заемат Simple Smile
ей ще ме накараш пак да влезна да  я подкарам мойта игра Simple Smile

да,да ги пращаш да почиват е другия вариант,инче пари печелиш кто готвиш и помагаш на приятелите , дават се  различни съставки и има маркет с по 3 съставки на ден (ако имаш копуваш ),след това трябва да събирш съставките за ястията в менюто,на всяко мисля,че може по 10 пъти  newsm78,но още не съм стигнала до там.Към 21 ниво ти се отваря градината и можеш да си сееш  Peace
ох сега като се прочетох даже аз не мога да се разбера  Embarassed Crazy

мисля 4е на 15 или 16то ниво отваряшв първото квадрат4е което можеш да садиш

Последна редакция: ср, 11 ное 2009, 22:25 от LILI_321

# 24
  • Мнения: 626
Дайте повечко разяснения за Catle age , че нещо не се ориентирам , а ми стана интересно.

# 25
  • Мнения: 38
Хайде и аз цоп тук  Grinning Съвсем случайно почнах да играя YoVille и честно казано много неща не са ми ясни:

1. Защо ми казва постоянно "Let's keep thing slow. Come back tomorrow"?
2. Какво мога да правя като отида на гости на някой ако той си е вкъщи и ако не е?
3. Как се печелят пари, освен с готвенето и хазарта Mr. Green

На този етап толкова, като за един ден игра  Joy

# 26
  • Мнения: 197
Хайде и аз цоп тук  Grinning Съвсем случайно почнах да играя YoVille и честно казано много неща не са ми ясни:

1. Защо ми казва постоянно "Let's keep thing slow. Come back tomorrow"?
2. Какво мога да правя като отида на гости на някой ако той си е вкъщи и ако не е?
3. Как се печелят пари, освен с готвенето и хазарта Mr. Green

На този етап толкова, като за един ден игра  Joy

Като отидеш на някой на гости можеш да танцуваш с него, да се биете, целувате, смеете, пращаш му съобщение или подарък - дори и той да не си е в къщи. Като направиш едно от тези неща с него ти дава точки и ти повишава ранга. След това през деня колкото и пъти да го посещаваш и да правите нещо заедно, повече точки от този човек не ти дава за деня. Ей тогава ти изписва това "Let's keep thing slow. Come back tomorrow". Тогава го зарязвай този и отивай при някой друг съсед. От всеки съсед можеш по веднъж на ден да печелиш точки като правиш нещо с него. Колкото повече съседи имаш, толкова повече точки на ден Simple Smile А също и колкото повече съседи имаш, толкова повече печелиш във фабриката от всяко кексче.
Има и още начини за печелене на точки, ама много ще те объркам като за първи ден  Grinning
Ако искаш да сме съседи - ani4ka83@abv.bg

# 27
  • Den Haag
  • Мнения: 1 845
A тази с капаните за духове Ghost Trappers играе ли я някой и може да кажете как се играе?

# 28
  • София
  • Мнения: 4 899
Ески, Аничка ти е отговорила много ясно, но искам да добавя нещо.
Когато посещаваш съседите, те винаги са си вкъщи, независимо дали конкретния потребител е он-лайн или не; просто аватарчето му си е вкъщи. Ако е он-лайн можете и чатче да заформите  Wink . Когато сложиш мишката върху човечето, ще ти изкочи менюто, от което си избираш какво да направиш - да танцуваш с него, да го "набиеш" (пускаш му балон с вода  hahaha) и т.н.
Всяка дейност ти носи И пари, не само точки, по веднъж на ден за всеки съсед, както Аничка точно е казала, но НЕ повече от 20 съседа на ден. Ти можеш да имаш и 50 съседа, но само от първите 20 ще получиш точки (ХР) и пари.
Пари се печелят и по един друг начин, т.нар. МАХ (макс). Отиваш на картата и от там до сградата, на която пише Your Apartment - обикновено там се събират много потребители. В чат прозорчето е нужно само да им напишеш - "MAX, please!" .
Методът е следният - когато цъкнеш върху човече, което не е твой приятел, ти излиза меню с опции, какво можеш да направиш с конкретния потребител. Има опция за игри - Tic Tac Toe (морски шах) или Rock-Paper-Scissors (Камък-Хартия-Ножица). Избираш някоя игра и изпращаш покана на потребителя да я играете двамата. Когато запчне играта, преди да сте я довършили, ако ти затвориш прозорчето й, другият потребител печели играта "служебно" и получава 10 монети. Има си лимит на броя изиграни (започнати-затворени) игри за деня - май беше около 10, което си прави още 100 монети на ден.  Ако и двамата взаимно го направите тоя номер, това се нарича МАХ.

ДиаНа ЛобОдоВа, за Ghost Town ли питаш? Че аз нея играя и горе долу ми е ясна, но ми е доста тъпичка и май ще я зарязвам скоро.

Овчарче, отговори ти на Slavaa, че май ти си най-наясно с Castle Age.

# 29
  • London
  • Мнения: 292
За Castle age най-важното е да се дебне стената
 и като се види дракон или някое чудовище да включиш.
 Колкото повече щети нанесеш толкова повече бонуси ще вземеш.ПОд чудовието има атак и там има дали 5 щети да нанесеш или 1 щета.
ПОсле много важно е да се играя куестовете.От там получаваш пари за да могат да се купуват войници или герои.Първите три куста не трябва да има генерал, но после е показана картинка кой точно да е, картинката се сменя като цъкнеш бърху нея и после само цъкаш върху генерала и той се сменява после отиваш на куеста.
Ако нещо друго се сетя пак ще пиша, но и май ще ми е по-лесно с въпрос.

Общи условия

Активация на акаунт