Игрите във Facebook

  • 48 178
  • 734
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 1 263
Здравейте!   bouquet
Някой играе ли Sorority life ?

# 31
  • Варна
  • Мнения: 188
Здравейте! Страхотна тема. Благодаря!   bouquet

# 32
  • Мнения: 626
За Castle age най-важното е да се дебне стената
 и като се види дракон или някое чудовище да включиш.
 Колкото повече щети нанесеш толкова повече бонуси ще вземеш.ПОд чудовието има атак и там има дали 5 щети да нанесеш или 1 щета.
ПОсле много важно е да се играя куестовете.От там получаваш пари за да могат да се купуват войници или герои.Първите три куста не трябва да има генерал, но после е показана картинка кой точно да е, картинката се сменя като цъкнеш бърху нея и после само цъкаш върху генерала и той се сменява после отиваш на куеста.
Ако нещо друго се сетя пак ще пиша, но и май ще ми е по-лесно с въпрос.

Оф тая игра май не е за мен от 2 часа я играя и никакъв дракон не видях , дали съм го изпуснала  newsm78

# 33
  • London
  • Мнения: 292
За Castle age най-важното е да се дебне стената
 и като се види дракон или някое чудовище да включиш.
 Колкото повече щети нанесеш толкова повече бонуси ще вземеш.ПОд чудовието има атак и там има дали 5 щети да нанесеш или 1 щета.
ПОсле много важно е да се играя куестовете.От там получаваш пари за да могат да се купуват войници или герои.Първите три куста не трябва да има генерал, но после е показана картинка кой точно да е, картинката се сменя като цъкнеш бърху нея и после само цъкаш върху генерала и той се сменява после отиваш на куеста.
Ако нещо друго се сетя пак ще пиша, но и май ще ми е по-лесно с въпрос.

Ама нали за стената съм написала, сега ще псуна един да видиш.
Оф тая игра май не е за мен от 2 часа я играя и никакъв дракон не видях , дали съм го изпуснала  newsm78

# 34
  • Мнения: 207
Я ми препоръчайте някоя преведена игра.  Embarassed зле съм с езиците .

# 35
  • София
  • Мнения: 4 899
Я ми препоръчайте някоя преведена игра.  Embarassed зле съм с езиците .

Във Facebook досега не съм срещала игра на български! Всичките са на английски.

# 36
  • Мнения: 22 431
Аз играя  Castle Age.
Много повече ме кефи от Мафията, тя доста бързо ми омръзна. ))))
За сега участвам в битката срещу два дракона, ама много упорити да им се не види. ))))

# 37
  • Мнения: 38
Аничка, Мейче, благодаря ви за помощта  Hug Hug Hug Ако има още някакви 'трикове', т.е. неща, които играта прави, но не е лесно да се разберат от начинаящ като мен, ще съм ви благодарна, ако споделите  Peace

Мейче, а на теб специално ГОЛЯМО БЛАГОДАРЯ за всичко  Heart Eyes

# 38
  • Мнения: 395
аз си търся съседи за фермата, моляяяяяяяяяя   bouquet

# 39
  • Мнения: 0
аз имам въпрос4е относно Фиш вил

някой знае ли колко години трябва да достигнат рибите та да дават максимално ХП?
аз уж 4етах в на4алото ама тва ми се губи Simple Smile

и да ви споделя кои игри игерая в момента та ако някой има въпрос4е мога да помогна с каквото знам Simple Smile
фермата няма да я споменавам Simple Smile то е ясно Simple Smile
Cafe World
Restaurant city
Barn Buddy
Fish Ville
Treasure Madness
( стана ми доста интересна)
има още няколкон, които зарязах Simple Smile

Последна редакция: чт, 12 ное 2009, 23:31 от LILI_321

# 40
  • Мнения: 626
аз си търся съседи за фермата, моляяяяяяяяяя   bouquet

Има отделна тема за фермата , напиши си мейла и ще се сдобиеш със съседи  Peace

# 41
  • Мнения: 197
Аничка, Мейче, благодаря ви за помощта  Hug Hug Hug Ако има още някакви 'трикове', т.е. неща, които играта прави, но не е лесно да се разберат от начинаящ като мен, ще съм ви благодарна, ако споделите  Peace


Можеш да печелиш точки и от играта "Speedway", на картата ще го видиш. Там се състезаваш с още двама, ако спечелиш състезанието печелиш 10 парички и 25 точки. Обаче ти дава точки само два пъти на ден  Tired  Има и една друга игра, като идеш на плажа (пак от картата), ловиш риба. Пак се състезаваш с други играчи, незнам дали дава точки и по колко, защото не ме бива там и не я играя.
Още парички можеш да печелиш от сайта им www.yoville.com . Влизаш си в профила и от сайта ти възлагат мисии, примерно някой съсед е забравил да си изгаси лампата, ти му я изгасяш и ти дава 5 парички (много малко, но пък бързо става). После друг съсед е оставил подарък или торба със пари и т.н. Сами ти излизат съобщенията, ти само изпълняваш.
Общо взето от тези начини малко парички се печелят, ама ако имаш време можеш да ги правиш и тях.
Ако имаш някакви въпроси за пазаруването, местенето на мебели, за тапетите и пода, и т.н. ще питаш  Wink

# 42
  • London
  • Мнения: 292
Добро утро, да видите какво ми се случи. Shocked
регнах се в един форум на Castle age и сега валят покани за армии. Shocked Shocked Shocked Shocked
А какви чудовища видях и тая Хидра колко много трябва да се тормози докато умре.

# 43
  • София
  • Мнения: 1 635
Овчарче, и аз така се сдобих с мафиотите, изключих се когато станаха 300. Което се случи за няма седмица. Но пък така се сдобих с доста съседи за фермата.
Пък и за други игри, ако реша да играя. За това и отделям сума време на получаване и пращане на подаръци които в игри които не играя, ама пусто колегиалност. Wink
Sorority life е интересна, но нямам време и за нея.

# 44
  • Мнения: 2 374
Абе тоя FishVille,почти като другата игра такава,забравих и името.Ама днеска влизам и 4 риби фърлили топа. Shocked Що така умряха,уж им давах да ядат?Горките.Мене ме е гнус да ги гледам как са се обърнали,та май няма да я играя повече. Confused

Общи условия

Активация на акаунт