Топла есен пак дойде, а ти расти расти мъничко дете!

  • 29 236
  • 738
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 23
Здравейте на всички ,не знам дали ме помните от доста отдавна не сам писала а и времето покрай малкия минава толкова бързо.....:0 Съвсем скоро ще направи 8 мес. и има нещо което ме притеснява .....все още не може на стой седнал само се клатушка  и другото което ме тревожи е че понякога издава странни звуци нещо като викане ама с пълен глас, все едно се кара на играчките. ....Вие как мислите нормално ли е да вика така ...? 

# 31
  • София
  • Мнения: 1 711
....
А който познае къде е в момента и какво прави - ще го черпя Sunglasses

Люля се на люлката и спи....нали, нали?!?  Party

И аз това си помислих първо  Joy за това се записвам за евентуална почерпка Wink

# 32
  • Мнения: 139
Комиксче браво на БО. Бог да ви пази, имай си вярата в детенцето и всичко ще се оправи.
Дундурелче, ох ама и аз ама така съм си свикнала така ще си те наричам, дано не ми се обидиш! Мила не мога да си намеря работа по специалността. Пуста ветеринарна медицина толкова зор, а сега няма работа. Тука в Зарата пазара е пренаситен, все пак вуз-а е тук и повечето ми колеги остават тук, особено тези от по-малките град4ета и села. Пробвам и на други места, аптеки, един два детски магазина.Интервюто върви добре до момента в който кажа, че имам дете и то е малко.Веднага започват ми кой го гледа, ми кой го води и взима от яслата, ми ако боледува....и после добре ще ви се обадим и до там.  #Cussing out
Тази седмица оставих Преслава в къщи да се размине малко този грип, така и така съм си у дома.Хич няма да чакам зимата, само да излезе нещо, че без пари много трудно, а и все на таткото да разчитаме не е работа.Млад, здрав, прав човек, а нищо не мога да намеря и то уж в голям и развит град като нашия.
Ванче, споко ние седнахме на осем месеца и пак се клатушкахме от време на време, а като имаш предвид, че моята буба не е недоносена, а е хипотрофик. За викането, ами емоционално е детето. Според мен е по-лошо да не издава звук и да гледа безучастно играчките.
Абе мами случвало ли ви си е да ви посягат децата. Моята нещо като не и отърва и ме налага или щипе. Май го прихвана от яслата това. Не знам как да реагирам. Казвам и не така, но файда няма, а не искам да и отвръщам ,за да не си мисли, че боят е нормално нещо в общуването.

# 33
  • Мнения: 1 685
Здравейте на всички ,не знам дали ме помните от доста отдавна не сам писала а и времето покрай малкия минава толкова бързо.....:0 Съвсем скоро ще направи 8 мес. и има нещо което ме притеснява .....все още не може на стой седнал само се клатушка  и другото което ме тревожи е че понякога издава странни звуци нещо като викане ама с пълен глас, все едно се кара на играчките. ....Вие как мислите нормално ли е да вика така ...?  
Сигурно се радва на играчките, детето. newsm78Аз също помня, как Жорко викаше с пълен глас ,когато нещо му хареса .
моето момче, доста късно се научи да стои на дупето си, мисля около годинката.
Нека и другите мами си кажат.


Mamajaba,Жоро от скоро и той нещо взе да раздава шамари ooooh!Не щипе, но шамаросва.
AnMary,как сте вие?

# 34
  • Мнения: 1 765
Мисля, че е нормално децата да отвръщат, не е хубаво, но не е някакъв проблем, сигурно зависи от характера на детето. Майка ми е разказвала, че сестра ми също и е отвръщала, ако и се скара или я плесне по дупарката за някоя беличка...

Днес, от реанимацията ми сервираха, че беба е преместена в "Кърмаческо", съответно достъп до това отделение невъзможен и информация ( ако може да се нарече така ) получих по телефона. Попитах, защо е при вас, и ми отговориха, д-р Бранков така е решил и точка. Сега мога да се позовавам само на предположения.

Ваня, може би си общува с играчките  Simple Smile

# 35
  • Мнения: 118
Олеееееееее,кога сварихте,че и нова тема подхванахте  Laughing
Не мога да сваря да чета ooooh! Shocked Grinning

# 36
  • Мнения: 139
Днес, от реанимацията ми сервираха, че беба е преместена в "Кърмаческо", съответно достъп до това отделение невъзможен и информация ( ако може да се нарече така ) получих по телефона. Попитах, защо е при вас, и ми отговориха, д-р Бранков така е решил и точка. Сега мога да се позовавам само на предположения.
Е ама може ли да са толкова "изчерпателни" тези доктори бе. Неи м ли се къса сърцето, когато се държат грубо с една толкова изтрадала майка бе. Какви сърца бият в гърдите им. Изроди. Направо полудявам като чуя такива неща. Ми защо ставаш лекар или медицинска сестра като нямаш капчица човечност бе.
Извинете ме мами, ама направо се вбесих>  #Cussing out  #2gunfire

# 37
  • Мнения: 9 973
Комикс,дано е на добре Peace

# 38
  • Мнения: 1 765
Деска, кога ще те водя при д-р Захаринов?

# 39
  • Мнения: 1 875
Комикс, Хелче Wine Glass
Но беше еднократна случка, цял ден след това не пожела да бъде в люлката.
Комикс, има ли вариант да се обадиш на проф. Бранков и да говориш лично с него, доколкото знам е отзивчив и няма да ти откаже информация. Hug

vanq123 , и моето бебе така вика на играчките, не ми е хрумнало, че нещо ненормално Peace

Лека и спокойна нощ, с молитва за Бо.

# 40
  • Мнения: 9 973
Деска, кога ще те водя при д-р Захаринов?
иеми утре е неделя-и Боговете почиват! Laughing
в понеделник как си с тайминга? Crazy

# 41
  • Мнения: 9 973
сама ли си пиша  newsm78

добра неделна сутрин !! Hug


От мен кафето,от Комикс добри новини!!! Hug

Сигурно гласувате?!? Whistling

Последна редакция: нд, 15 ное 2009, 10:36 от `Деси`

# 42
  • Мнения: 66
Добър ден !Искам да ви попитам нещо - моето дете е родено в 29 г.с.В момента е почти на четири месеца . Кога започнахте захранване и как процедирахте с него?

# 43
  • Мнения: 923
Привет.  smile3525
Комикс Hug как е Бо днес? По принцип щом е свалена в кармаческо, това е добра новина. Това значи, че детето се възстановява. Това го знам от опит. Коки го оперираха по спешност от заклещена херния на 2 месеца и половина, като го преведоха от Първа градска в Пирогов. След операцията го държаха 3 - 4 дни в реанимация, след това го свалиха за един ден в кърмаческо и го върнаха в Първа градска.
Орелия Hug и аз бях така с Коки, отказа да се вози с количка, тя е като нова, докато проходи го носех в кенгуру. Имаме цял автопарк, колички, колела, но Коки не желае да се вози в абсолютно нищо. Сега се водим за ръчичка и като му омръзне да ходи го нося.
Деси Hug за теб и твоите юнаци.

Здравей sisi99. Hug
Моят син е роден в 28 г. с. Захранването започнахме чак като навърши 6 месеца. Започнах първо със зеленчукови пюрета, след това плодови, месни и накрая кашите след като направи 8 месеца. То всеки захранва по различен начин. Най - добре се консултирай с твоят педиатър или неонатолог.

Последна редакция: пн, 16 ное 2009, 11:00 от AnMary

# 44
  • Мнения: 66
Шест коригирани ли?

Общи условия

Активация на акаунт