ДЕТСКАТА ГРАДИНА..... Здраве през Новата Година !!! 34 тема

  • 24 242
  • 738
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 284
Вела,аз също съм правила торта с тези блатове. Идеята с  карамелизираните ябълки ми хареса,благодаря ти  Hug,ще направя заливка с нишесте,без мляко.Мляко в кутии не купувам.

# 16
  • Мнения: 1 485
Здравейте  и за  минавам да  се  запиша.Не  пиша редовно но ви  чета  . Hug

# 17
  • Мнения: 3 219
Аурора, и ние си организираме базар, макар , че не членуваме нито в ДБМ ил СБНМ , подпомагаме един дом за деца с увреждания., тази година ще правим за четвърти път. Даже днес пекох от солено тесто фигурки за украса, тази седмица ще ги оцветяваме. Време се намира, стига да имаш желание. Лошото е, че напоследък май нямам нито едно от двете Sad
Дани беснее из нас, понакашля си и му тече сопола отвреме навреме Grinning

# 18
  • Мнения: 530
Запис .Ще ви следя редовно.На есен освен първолаче ще си имам и първо групче в д.градина.

# 19
  • Мнения: 1 949
Запис .Ще ви следя редовно.На есен освен първолаче ще си имам и първо групче в д.градина.

Welcomе  Hug, но не знам до колко ще сме ти полезни. Ние вече си говорим май основно за болести тука  Rolling Eyes Според мен ще имаш нужда от тема, в която се обсъжда адаптацията. Ние тая тема я минахме вече миналата година  Mr. Green

# 20
  • Мнения: 284
Запис .Ще ви следя редовно.На есен освен първолаче ще си имам и първо групче в д.градина.

Welcomе  Hug, но не знам до колко ще сме ти полезни. Ние вече си говорим май основно за болести тука  Rolling Eyes Според мен ще имаш нужда от тема, в която се обсъжда адаптацията. Ние тая тема я минахме вече миналата година  Mr. Green
Адаптирахме се, Стефи все ме пита кога ще ходи на градина,ама пусто не можем се адптира към болестите  Whistling.

# 21
  • Мнения: 1 949
Запис .Ще ви следя редовно.На есен освен първолаче ще си имам и първо групче в д.градина.

Welcomе  Hug, но не знам до колко ще сме ти полезни. Ние вече си говорим май основно за болести тука  Rolling Eyes Според мен ще имаш нужда от тема, в която се обсъжда адаптацията. Ние тая тема я минахме вече миналата година  Mr. Green
Адаптирахме се, Стефи все ме пита кога ще ходи на градина,ама пусто не можем се адптира към болестите  Whistling.

Все едно за моето дете говориш. Онзи ден даже лекарката пита до кога ще е бележката и кога ще иде при децата. Е, не й мина номера Wink По моя молба бележката е до 22.11 вкл  Mr. Green

Да ви кажа един майтап от вчера. Преобличам се и К ме пита: Аз защо нямам големи гърди  Embarassed Отговарям: защото си малка, за това. Тя, след кратък размисъл, заявява: значи тати и той е малък  hahaha

# 22
  • София
  • Мнения: 2 440
Благодаря за новата тема Hug
simba21 развеселих се от репликата на детенце Laughing
Как са болните днес?
Накратко да разкажа за нашите ходения по лекари от вчера. Митко започна да кашля сухо както писах и аз се притесних и в 15 ч. в поликлиниката. Педи е болна и я замества друга лекарка, пред която беше митинг и въобще и не съм чакала. Платих и направих рентгенова снимка, която нямаше кой да разчете и оттам с детето в МЦ Лора. Разчетоха я и според лекаря има изменения, но не е бронхопневмония. Оттам в един друг частен център, където пък лекарката каза, че това е пневмония  ShockedПрибрахме се и за капак вдигна темп. 37,8 и аз тотално вече изперках. Днес сутринта отидохме в Детска белодробна клиника на Мед. академия, но поради грипната епидемия нямаше прегледи. Оттам в Детската педиатрия. Веднага ни приеха, направиха много обстоен преглед, пуснаха веднага и ПКК. Кръвта е добре и тази лекарка потвърди, че няма в никакъв случай пневмония, а лек трахеобронхит. Според нея целият проблем идва от хремата (задна нищо не тече иначе) и възпалена трета сливица. Та сега търся добър УНГ. Ако знаете за някой ще съм ви благодарна. Това е накратко.
Скапах се да обикалям по лекари с болно дете за капак и аз болна, да си плащам като поп, въпреки че ни удържат доста добра сума здравни осигуровки и когато наистина имам нужда от лекарска помощ и то за дете да си плащам всичко.  Mr. Green М/удругото очарована съм от отношението на лекарите в Детската педиатрия . Това е.

# 23
  • Мнения: 1 949
мама Мони, стана ми мъчно, докато четях Sad Аз съм доворлна от д-р Попов (ИСУЛ). Мисля, че някъде имам мобилния му тел. Мога да ти го пратя на ЛС, ако искаш. Миналата година доста често се налагаше да му звъня, понеже при Криси след хремата всичко отива към ушите. Да чукам на дърво, към белите дробове до сега не е слизало нищо. Давам респивакс тази година. Минлата беше бронховаксом. Не знам дали има връзка, и двата препарата са против болести на белите дробове.

# 24
  • София
  • Мнения: 2 440
simba21 ще съм ти благодарна за телефона му. Започнах да се ровя в Нета за координати на УНГ-специалисти.

# 25
  • Мнения: 3 336
Здравейте по нощите! Тъкмо се прибирам потресена от филма 2012, който е със слаби нерви да не го гледа Crazy

Симба, съжалявам че си за антибиотик, дано бързо се оправиш.

Мони, аз водех моите при Френгов в транспортна. Той направи и операцията на третата сливица на Ники миналия октомври. Обаче преглежда на частно и прегледа последно през пролетта беше 40 лв Crazy И винаги се чака много пред кабинета му. Дано да минете без антибиотик Praynig

Yanakr, добре дошла Hug

Моите са на бабин дом днес, Ники е по-добре, главно след спане кашля.

# 26
  • Мнения: 1 187
МерСедес, аз също не членувам никъде, просто реших да изпратя мои картички.
Симба, бързо оздравяване.
Мамо Мони, думи нямам.
Илко ми кашля сухо. Ту има малка температура, ту няма. Интересно е, че при баба му никога няма, а само при мен. От вчера меря с два различни  термометъра под двете мишници едновременно. Whistling Предполагам, че утре ще сме при хомеопата, дано ни смести. А иначе не е ходил от три седмици на градина. Старата песен на нов глас.
Yanakr,  welcome

# 27
  • София
  • Мнения: 6 263
yanakr,  welcome !

Mамo МОНИ, ние с Ади сме ходи само при доц. Ив. Тодоров.  Peace По принцип е от ИСУЛ, но ние сме ходили в частния му кабинет. Ще потърся стац. телефон, ако те интересува. И други момичета от темата са ходили при него, така че могат и те да се включат с мнения.  Hug

# 28
  • Мнения: 2 324
Здравейте по нощите! Тъкмо се прибирам потресена от филма 2012, който е със слаби нерви да не го гледа Crazy
И ние го гледахме снощи.Зрелищни ефекти,но нещо ми остави горчив вкус този филм.Аз чакам "Новолуние" с голям интерес ,дано са го издокарали него ..
Симба ,как си днес?

Аурора,ако си спомняш бях писала мин година моята щерка имаше 10 дни Т 37-38 ,там някъде,всякакви изследвания и не се разбра защо.Виж кашлицата много ме плаши мен ,защото нищо не и действа.По месец ми е кашляла като магаре почти непрекъснато,оправи се само с АБ.

# 29
  • Пловдив
  • Мнения: 1 443
Здравейте  Hug
Стелла пак е болна, не ходи на градина и не спира  ooooh! Ще се гръмна, ей, ако чуете случай на гръмнала се жена на 34г. да знаете, че съм аз  Tired

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт