ДЕТСКАТА ГРАДИНА..... Здраве през Новата Година !!! 34 тема

  • 24 244
  • 738
  •   1
Отговори
# 30
  • Костинброд
  • Мнения: 198
Мерцедес, благодаря за новата темичка!
И аз се присъединявам към пожеланията за много здраве на малките ни сладури! Hug
  bouquet

# 31
  • Мнения: 2 325
Ей,Бубе,какво и е,кашля ли?Нали ходихте и нищо и нямаше?
Ох мила,аман от нези болести и на мен ми се е свило сърцето да не ми се разболее ,няма да ходи на ДГ ,довечера очаквам майка ми да дойде да я гледа другата седмица

# 32
  • Мнения: 284
Мама Мони,ужасно е това което ви се случва,и то защото  на всички ни се случва-диагнози много,безхаберие,плащаме като попове въпреки здравните осигуровки.Дано се оправи бързо детето  Praynig.
Бубе,какво й е на Стелла?
Аурора,как е Илко?
Моето мнение е,че лекарите не поставят правилни диагнози,и не могат да лекуват адекватно децата,тва е Crossing Arms.Като и при Стефи-септември и октомври беше болна+обриви.Диагноза няма.Вирус,алергии,бля-бля.

# 33
  • Мнения: 1 187
Диана, Илко е добре, кашля от време на време, рядко, температура вчера имаше 37.1  Thinking Тази сутрин нямаше. Общо взето нищо сериозно, но вероятно ще си го задържа и другата седмица вкъщи.

# 34
  • София
  • Мнения: 2 440
Здравейте момичета. Благодаря на всички ви за съпричастността HugВчера ми беше много докривяло, но днес вече съм спокойна като гледам, че детенце дивее около мен. Не ми е вдигал темп., кашля, но пак отхрачващо и има апетит. Ще го задържа вкъщи обаче поне 2 седмици. Аз обаче не мога да се излекувам още от този грип и все едно влак е минал през мен.
Бубе какво й е на малката?
Симба ти как си днес?

Моето мнение е,че лекарите не поставят правилни диагнози,и не могат да лекуват адекватно децата,тва е Crossing Arms.

Май си права

# 35
  • Gorni Bogrov
  • Мнения: 965
Едно записче от мен,че бая съм ви изпуснала! Embarassed
Отивам назад да чета.

# 36
  • Пловдив
  • Мнения: 1 443
Ушенцето я заболя и вдигна Т... Върти си болестта из целия организъм и това е... Кашлица, ухо, нос, и пак и пак...  ooooh! Нали бяхме на УНГ, после на контролен ходихме, ок си беше... 10 дни не се беше оплаквала, снощи отново...

# 37
  • Мнения: 1 949
Бубето, за тия уши, дето и К я мъчат периодично, ми казаха за растението Дебела Мара. Завъдила съм си го вкъщи, дано е ми се налага да го ползвам. То е с едни месести листа - направо се цеди в ушенцето от листото. Било много ефикасно. Но пак да кажа, дано не ни се налага  Praynig

Аз съм уж по-добре.По малко ме боли гърлото. Чакам да се подобря значително утре (нали АБ насищал организма след 48 часа от първия прием). Утре ми е последният ден от болничния. Във вторник - на тръстиката  Mr. Green

мама Мони, с вас какво стана. Говорихте ли с лекар УНГ. За тая 3та сливица да ти кажа и на К от миналата зима постоянно като идем на преглед и ми казват, че е поуголемена. Тя за това и ми говори носово де, но лятото сякаш от само себе си нещата се нормализират и ням проблем. А след 7год възраст, сливицата се стопява ли, закърнява ли и аз не знам точно какво, ама изчезва и ако до тогава удържим фронта и не се наложи да се маха, ще е добре.

Чудя ви се как може да гледате филми като 2012. Не ви ли стига всичко, което се говори по ТВ, пише по интернет. Аз даже натоварващи книжки вече не чета. От известно време открих разтоварващият стил чиклит - безкрайно забавни и повърхностни. Изобщо не ми липсва сериозната проза. Е тук-там се зачитам и в нещо по-нормално де Wink

 

# 38
  • Мнения: 284
Мама Мони,радвам се ,че детето е добре  Hug.
Бубе, да не би да не се е доизлекувало ушенцето,знам ли  Rolling Eyes?
Аурора,да стои в къщи Илко щом може.

# 39
  • Пловдив
  • Мнения: 1 443
Не знам вече... възпалението не й беше сериозно, нямаше Т тогава и всъщност я беше боляло 1-2 пъти преди прегледа от УНГ, после ходихме на контрола и нямаше нищо. А  й  беше зачервено леко само...
Симба, как ви установяват уголемена 3-та сливица, тя не се вижда при нормален преглед, нали знаеш  newsm78 Може би така предполагат само, но със сигурност знам, че не може да се види колко е голяма, има начин да се напипа, но е ужасен прегледа и не го правят вече... Радвам се, че ти си по-добре, съвсем ще се оправиш до вторник  Hug А за това растение и аз знам, дори май имаме такова в Троян на двора, ама...не съм слагала сок. Дано и на теб не ти се налага  Praynig
мама МОНИ, радвам се, че детето е по-добре, сега се успокой и се оправяй и ти  Hug
Дианче  Hug

# 40
  • Мнения: 2 587
Запис и от мен в новата тема.

Jmoto,голяма прегръдка от мен! Hug
А за нослето - пробва ли с Еуфорбиум спрей?



Благодаря за прегръдката  Hug
Еуфорбиум слагах миналата година,но после се оказа че имало нещо в него към което дъщеря ми имала непоносимост,но не помня какво и го изхвърлих.Имаше и нещо против кашлица-хомеопатично,което изхвърлих по същата причина.

Jmoto,какви хрипове-от кашлицата заради вируса ли,или на алергична основа?Ами ще те слуша ли на работа,щото Стефи два пъти съм я водила за по два часа,нервите ми скъса и си тръгнахме.

Хриповете уж са от вируса,а иначе ме слуша.И преди съм писала че детето ми си е много послушно,ама майка му е много нервна и само се кара.

Засега са останали сополите и с два сиропа пак не ще да кашля детенце.Не знам вече това добро или лошо е.Докторката иска да кашля,та да изхвърли секрета,но като не кашля все си мисля че може да е защото вече няма какво да изхвърля.

# 41
  • Мнения: 948
Привет и от мен в  новата ни темичка!

МерседесHug

На всички болнички от все сърце пожелавам, бързо оздравяване! Praynig

# 42
  • Добрич
  • Мнения: 5 481
jmoto, Жени също не се старае при откашлянето. Хомеопатичката ни препоръча по- бурни игри. Когато се борят с татко си откашлянето започва.

# 43
  • Мнения: 1 949
Бубе, ами да ти каж, до сега не бях се замисляла, че 3та сливица не се вижда при обикновен преглед и, честно казано, от теб го научавам сега  newsm78 Истината е, че миналата година на прегледа при УНГ в ИСУЛ, лекарят каза, че има уголемена 3та сливица. Гледа я с нещо като фунийки, които й слагаше в носа и после свети с някакви лампички. Не мога добре да си спомня как беше, ама помня, че К много вика и рева. Но тя си реве по дифолт като види бяла престилка, тъй че не съм се замисляла ужасно ли е или не  newsm78

Ксения, не казваш как е Вали.

# 44
  • Мнения: 3 336
Симба, бяхме компания и затова този филм избра мнозинството Rolling Eyes Иначе и аз отдавна съм зациклила на чиклит, да не си товаря съзнанието, разнообразявам от време на време, да не затъпея съвсем Laughing

Наталия, дрегия филм се надявам да го пропусна ,че този ми дойде в повече. Още повече, че четох разни предсказания на Ванга в почти същия стил и още по-зле ми стана Tired

Жмо, може пък да няма какво да откашля ,знам ли newsm78

Мони, радвам се че детенце е по-добре Hug

Бубе, бързо да се оправя Стелла Praynig Аурора, да спира вече тази Т Praynig

Ники си кашля още, ще ги задържа вкъщи докато се оправи.

Честити нови кметове в районите, където се избират  bouquet


Общи условия

Активация на акаунт