Най-ярките форумски пързалки

  • 4 372
  • 45
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 3 405
Темата за катастрофата на Нана, за мен е пързалка номер едно в историята на форума. Много зловещо .....  Tired

И никоя друга пързалка не може да се мери с нея.

# 31
  • Мнения: 517
Според мен просто се гаври с определен типаж съфорумки.

Да. Laughing

# 32
  • Мнения: 2 032
Не думай, бре, наистина ли се подиграва на недоразуменията, които пускат теми за това, "как да разпознаем безпогрешно милиардера", в които дискурса е на ниво:

Цитат
искам да разкажа, как слязох от Ягуара за 250 бона

Цитат
аз имам много приятелки с ужасно големи възможности
и

Цитат
моя приятелка си купи кученце само и само да подражава на Парис Хилтън

Малей, смарти, съвсем за гаргара те взеха.

# 33
  • Мнения: 0
Немо, може би не си поднесъл темичката,
както трябва,за това се е случило така. Peace

http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=436496.msg12778418#msg12778418

Аз пуснах само един пост - ето епилога ....

# 34
  • Мнения: 517
Алиса, какво те сърби толкова?
Почеши се Laughing

# 35
  • Мнения: 1
Заговорихме за пързалки и хоп - цъфна нова пързалка - нямат умора тия хора ей...
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=446793.0

# 36
  • София
  • Мнения: 1 735
Аз като много доверчива, засега съм убедена,че само Пепеляшка ни пързаля.Но пък искрено ме забавлява. Wink

# 37
  • Мнения: 809
Най-голямата пързалка беше преди години, когато някаква потребителка (Ха-ха или На-на беше) беше съчинила история за това, как пътували към среща с други съфорумки и катастрофирали, децата й били приети в тежко състояние във Велико Търново май... Спомням си, че веднага погледнах бюлетина на МВР и такава катастрофа нямаше, ама все не ми се вярваше че съществува човек, който да излъже за такова нещо.
Помня как всички го преживяхме много тежко. Беше ужасна новина. Едното близначе беше починало.
Но по това време пързалките не бяха излязли на мода, както сега. Всеки пост се приемаше, а и в повечето случаи си беше истина. И предвид факта, че На На беше с ранг потребител, историята беше изключително достоверна.
После се оказа, че някой друг е писал през нейния акаунт. Твърде жестока шега.

Последна редакция: пн, 16 ное 2009, 17:12 от Julka

# 38
  • Мнения: 35 968
мисля, че говориш за Идарайза.

да, точно за нея  Wink

# 39
  • Мнения: 337
Тук са ческо явление. Лятото търсих малко инфо за лятна почивка на море и влязох в една тема където вски споделяше къде е почивал и т.н. Ами то излезе че всеки българин е поне милионер. То не бяха пътувания в чужбина през месец, почивки по 2-3 пъти в годината , където 10 дневна почивка на човек излиза поне по 1500 лева. Голяма надпревара по пързаляне падна.

# 40
  • Бу-у-урга-а-ас
  • Мнения: 2 708
Помня една тема, в която форумката .... разказваше как е забременяла от съседа, докато мъжът й е в командировка. Нищо страшно отговориха повечето, но тя дообясни, че съседът е чернокож и са го направили спонтанно на стълбищната площадка. И докато всички помислихме, че това е пързалка, то взе че се оказа истина.

# 41
  • Мнения: 4 916
... Помня как всички го преживяхме много тежко. Беше ужасна новина. Едното близначе беше починало.
Но по това време пързалките не бяха излязли на мода, както сега. Всеки пост се приемаше, а и в повечето случаи си беше истина. И предвид факта, че На На беше с ранг потребител, историята беше изключително достоверна.
После се оказа, че някой друг е писал през нейния акаунт. Твърде жестока шега.




Вече съм забравила каква беше развръзката, имам само някакви откъслечни спомени за полиция, разследване, някой беше писал обяснения пред БОП-а... ама дали беше заради Нана или заради Идарайза, вече не помня, всичко ми е размазано след толкова години.
Вярно, че тогава още нямаше пързалки като сегашните. Тази им беше "учителка" така да се каже.

# 42
  • Мнения: 809
Е, много бързо забравихте Joro 1.
Той целият си беше пързалка.
Шегата настрана, но наистина видях мерцедес с регистрационен номер joro 1, за който той твърдеше, че е негов. Но нищо чудно и този субект да го е виждал и оттам изобщо да му е хрумнало да вземе този ник.
Забавен беше, преди да го баннат!

# 43
  • Мнения: 3 405
И докато всички помислихме, че това е пързалка, то взе че се оказа истина.

Родила е мулатче?  Simple Smile

# 44
  • София
  • Мнения: 2 901
Немо, може би не си поднесъл темичката,
както трябва,за това се е случило така. Peace

http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=436496.msg12778418#msg12778418

Аз пуснах само един пост - ето епилога ....

Съжалявам за развитието на темата ти. Ако имах дори и най-малка представа, че е пускана подобна, нямаше да пускам аз. В търсачката излезе "пързалка" в заглавието само на една тема от началото на тази година, но беше нищене на въпроса защо го правят хората...

Общи условия

Активация на акаунт