"Икариам" е вече обновен и сме в битки нощ и ден! - 3 тема

  • 25 109
  • 390
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 0
Начинът да не ви нападат е следния ! Побратимете се на острова на който сте , не се нападайте , помагайте си с всичко което можете ! Когато видите ,че  съсед гори не гледайте плахо, пращайте вдичко което имате с опция "защити града" ! Не преценяйте загубите ! Рано или късно той ще ви върне услугата! Не разчитайте на съюза в който сте , те са бавни и дипломатични ! И още нещо , гледайте във всеки град да имате кораби , колкото повече , толкова по добре ! Хората които просто грабят рядко поддържат повече от 200 - 300 кораба! Строят се бавно и струват скъпо , но без да е спечелена морска битка , не се дава начало на сухопътната Wink Това е от мен

# 31
  • Мнения: 2 716
Джуличка - как мина боя?

ikonostas моят съюз е на 19-24 часа от мен. Иначе ми помагат. А комшиите вече ме нападнаха половината. Не съм им вредила. Просто ми беше малко градчето.
Но ще пробвам с другата половина  Wink

# 32
  • Мнения: 0
Предполагам са те нападали , защото не си дарявала в мините ! Това е една от причините да те нападат ! Другата е , че са идиоти  Hug Пробвай малко дипломация с тях , КО и търговски довори ! Има си начини да не те нападат

# 33
  • Мнения: 2 716
От първия ден дарявам  bowuu
И всеки ден - по 50-100, но не пропускам.

По-скоро са дечурлига. Много се дразнят, че няма какво да оберат и че не се връзвам да им връщам.

# 34
  • Мнения: 2 614
Иконостас, привет!
Казва се "касиране"... идва нов, вместо да го оставиш да се развива, за да започне да дарява, те искат на 400 точки да дарява, е няма как да стане.
Друго е в Гамма - равен старт, всички се развивате, всички драпате, започнали сте заедно Wink
В Алфа сме безсмъртни, и затова нападат....

Джу, и номер 1.   bouquet
Не разбрах само, продължава ли задължително двубоя, или 1 вечер и победителя е ясен!  Peace

# 35
  • Мнения: 6 274
Можете да ме поздравите  Blush с първата спечелена люта битка.  Crazy
След 12 тежки рунда, ето заслужената ми победа:


http://prikachi.com/files/1211866b.gif

 Party

П.С. Правде, боевете ще продължат до 23.12.2009г.

# 36
  • Мнения: 364
Джуличка, честито!   bouquet Продължавай все така  Hug
Само да кажа, че катапултите са по издръжливи от мортирите срещу балоните, а и по евтини  Peace
И да се похваля - днес удържах 14 рунда и спечелих срещу 2ма от Гуард, пребих ги. Мн съм горда със себе си  Mr. Green
Знаток, защо не дойдеш в моя съюз, поне ще виждам кога те нападат, и съм ти наблизо за защита  Rolling Eyes
А за нападенията - аз съм съгласна с Иконостас, обаче при мен специално винаги ме нападат някакви, които не са ми комшии, които се дислокират при съюзник на острова. В тъкива случаи нито КО, нито кораби помагат. Просто скърцаш със зъби и дупе да ти е яко  Mr. Green

# 37
  • Мнения: 2 716
Маркели имам си съюз  Flutter
Честита победа!
Ще се съюзим с вас обаче.
Ако искате.
Аз се боря за световен мир  bowuu

# 38
  • Мнения: 10 758
Знато, ако съюза ти е на 1 ден път от теб, за чий си тогава в него?

# 39
  • Мнения: 2
Привет на всички.Аз за 1 път се включвам в такава игра и не ми е много ясна,но ще се забавлявам Simple Smile[96:98] nirvana и имам едно въпросче...Проведох битка във варварското селище получих репорт че е спечелена от мен но се скри нещо много бързо и не виждам как да видя пак репорта.Освен това се върнаха 2та ми кораба с 14 единици без товар newsm78Бъг ли е това и какво мога да направя по въпроса?

# 40
  • Мнения: 2 716
Кажете ми кой е лидер на ЕОН  Praynig

Цомбети - от солидарност. Щото ме поканиха и аз приех   Laughing
А сега няма да го сменям.

# 41
  • Мнения: 2 614
Кажете ми кой е лидер на ЕОН  Praynig

Цомбети - от солидарност. Щото ме поканиха и аз приех   Laughing
А сега няма да го сменям.

Ако е в Алфа - Джуличка, ако е в Бета - Дънди, ако е в Гамма - Никита!
Аз съм в първите 2 ЕОН-а!  Heart Eyes

# 42
  • Мнения: 2 716
Мерси   bouquet

# 43
  • Варна
  • Мнения: 909
Привет икариамци,някой може ли да ме светне какво е КО  newsm78,търсих търсих но не откривам,абревиатура за какво е това чудо  Mr. Green...........извинете за въпроса  Blush но съм още нова новеничка в играта и сега един член на съюза изпрати масово съобщение че иска 1 КО.......и понеже съм на принципа дайте да дадем , искам да помогна Mr. Green

# 44
  • Мнения: 6 274
К.О. е абревиатура на Културен Обмен.   Wink

Общи условия

Активация на акаунт