"Икариам" е вече обновен и сме в битки нощ и ден! - 3 тема

  • 25 111
  • 390
  •   1
Отговори
# 45
  • от Луната
  • Мнения: 1 752
Здравейте ИЗБМ. Аз съм една от вас. играя и в трите сървъра. Ника в алфа и бета ми е Кимстер, а в гама Виктори. Имам известен опит в битките и играя почти 2 години вече. В началото бях фермер, сега съм боец. Ако искате още инфо за мен питайте, не се притеснявайте  Wink.
Само в едно не съм съгласна с Иконостас, нямаше значение големината на армията преди хотфикса. След него пак има голямо значение бройката и разбира се какви са ти единиците. И най-важно според мен е да са ти всички с ъпгрейд на макс.

# 46
  • Мнения: 6 274
Добре дошла, Виктоалия, налълно съм съгласна с теб!   Peace

# 47
  • Мнения: 1 522
Темичката нещо позамряла гледам ама да се вмъкна и аз Peace ако може. Играя в Бета и Гама. Средно развит играч съм, в Бета съм във Феникс а в гама в Снейк.

# 48
  • Мнения: 6 274
Добре дошла, Веве.   bouquet
Дай координати де.  Wink
Да не се ошамарим някъде, без да се познаем.
  Laughing

# 49
  • Мнения: 1 522
В Бета 5 града
69/50-мрамор
69/50 -мрамор
69/49-кристал
69/47-сяра
67/47-вино

Не съм агресивна, много съ помагала на разни играчи, нови дето ми пишат "Как да имам от другите суровини" "имаш ли дърво да ми услужиш"  Wink пазила съм ги, и обикновенно после решават да си пробват войската с/у мен, и за това вече се въздържам от такива дела.

# 50
  • от Луната
  • Мнения: 1 752
Добре дошла и от мен  bouquet

# 51
  • Мнения: 2 716
Кой ме иска в съюза си?
Нашият се е разпаднал  Cry

# 52
  • Варна
  • Мнения: 909
Кой ме иска в съюза си?
Нашият се е разпаднал  Cry

Еееее недей плака не е болка за умиране  Laughing, аз когато бях нова новени4ка и си търсех закрила , изпратих молба за членство към съюзите заемащи първата тройка в свят алфа и този на трето място ми отговори веднага, че не могат да ме приемат защото водят война пък аз си бях зеленка отвсякъде , още нямах и войска, но пък ме посъветваха да кандидатствам в подсъюзът им Zein , и сега съм там , не се дърпаха веднага ме приеха..........по късно оцених че решението ми е прибързано , защото е най добре да опиташ да се присъединиш към най силният съюз на острова, на който е столицата ти например , така винаги ще знаеш че имаш съсед на близо в случай че те нападнат  Crazy или ти потрябва някоя суровина, така че обмисли нещата много добре преди да действаш  Peace

# 53
  • от Луната
  • Мнения: 1 752
кой свят и дай координати. Може и при нас да те вземем, ако си сериозна, особено ако си боец
Либра ти в Зейн ли си?

# 54
  • Варна
  • Мнения: 909
кой свят и дай координати. Може и при нас да те вземем, ако си сериозна, особено ако си боец
Либра ти в Зейн ли си?

дам в ZheynX съм и се подвизавам под името Лангар  Twisted Evil Mr. Green засега само се упражнявам върху варварите като ги млатя периодично  Laughing, иначе съм добра душа , нападам когато ме настъпят  Twisted Evil  Crazy, някак си ми е жал за хората щот мен така несправедливо ме нападаха, когато бях само с прашки  ooooh!,кошмар но сега малкото свободен ресурс обръщам във войска на принципа капка по капка океан  Mr. Green ...........и ти ли си там?

# 55
  • Мнения: 364
Знаток, ела при нас ако искаш - TBL  Simple Smile

# 56
  • Мнения: 2 716
Мерси за съветите  Hug
Нашият съюз се възстанови в намален състав засега.

# 57
  • София
  • Мнения: 1 374
Здравейте и от мен. Играя сравнително от скоро )два-три месеца) - като слушам повечето от вас от кога сте, аз съм почти новак. Simple Smile Имам акаунт в Бета с ник Лонита и градове на 57:38, 56:36, 56:37, 56:38. В съюз Спийд съм. В него ме покани една съседка от острова, щото редовно ме нападаха и ограбваха и тя ме взе под крилото си. Много съм и благодарна, защото тя ме и светна каква армия да си правя и други неща, свързани с играта. По принцип не съм агресивна, но подпомагам съсъюзницните си с ресурси, когато имат нужда и с колкото имам възможност.

# 58
  • от Луната
  • Мнения: 1 752
В алфа аз съм дипломата на Вендета. Либра но ти си в подсъюза не в главния. Ние с тях много се обичаме  Mr. Green

# 59
  • Мнения: 6
Здравейте момичета виждам,че имате по няколко града на близо един от друг как се регистрирате така.Аз колкото и да опитвам ме праща на другия край на света имали някакъв начин.Благодаря Ви предварително

Общи условия

Активация на акаунт