"Икариам" е вече обновен и сме в битки нощ и ден! - 3 тема

  • 25 120
  • 390
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 6 274
Здравейте момичета виждам,че имате по няколко града на близо един от друг как се регистрирате така.Аз колкото и да опитвам ме праща на другия край на света имали някакъв начин.Благодаря Ви предварително

Лелееееееееееееееееееее, ама ти за всеки нов град се регистрираш наново ли???  Shocked Shocked Shocked

# 61
  • Мнения: 6
Ми от скоро съм в игара и несъм наясно,ще ви бъда благодарна ако споделите.  bouquet

# 62
  • от Луната
  • Мнения: 1 752
Регистрираш се само веднъж.Получаваш 1 град и започваш да го развиваш. Като изследваш в академията нужните изследвания и натрупаш достатъчно ресурси си правиш колония, като за всяка следваща ресурсите се увеличават значително. Това, което правиш се казва мултиакаунт и е наказуемо. Ще те баннат и ще ти забранят достъпа до играта Wink

# 63
  • Мнения: 46
Привет на всички икариамци. Преди около месец прочетох за играта във вашата темичка да не остана назад се регистрирах и аз, и то и в трите сървара. Вече има градове с по три колонии. Благодаря за ценните ви съвети и успехи в играта!

# 64
  • Мнения: 1 552
Здравейте и от мен,радвам се да видя членове на много големи и уважавани съюзи  bouquet Голямата ми мечта беше да играя в Спийд но за мой късмет, искат препоръка та няма да ме огрее Wink ама нищо и така става

Тази работа със регистрацийте Rolling Eyes не е добре,съветвам те ако играеш сериозно и искаш да продължиш да си оставиш 1 регистрация а другите да изтриеш ,преди да са те набарали за мулти. Ще те баннат до 2037 година.

Мацки преди 2 вечери ми откраднаха акаунта Mr. Greenкакто зяпах Грозната Бети, цъкам да видя за асови и гледам пилорите Shockedгепили ми акаунта.  Ама реагираг бързо и с помоща на Девил666 си го върнах.

# 65
  • Мнения: 6
момичета имам нужда от Вашата помощ!Основах си колония на остров с мрамор направих си и губернаторска резиденция но на новия остров немога да добивам нито дърво нито мрамор.Каква е причината?Благодаря Ви.

# 66
  • Мнения: 6 274
Здравей, този въпрос го обсъждахме многократно.
От падащото меню с градовете си избери новия град, а не стария.
Работници се назначават само ОТ самия град, а не от съседния.
Успех и бързо да порастваш. 
Hug

# 67
  • Мнения: 6
Благодаря Ти.  bouquet bowuuЛека вечер.

# 68
  • София
  • Мнения: 551
Здравейте и от мен,радвам се да видя членове на много големи и уважавани съюзи  bouquet Голямата ми мечта беше да играя в Спийд но за мой късмет, искат препоръка та няма да ме огрее Wink ама нищо и така става

Тази работа със регистрацийте Rolling Eyes не е добре,съветвам те ако играеш сериозно и искаш да продължиш да си оставиш 1 регистрация а другите да изтриеш ,преди да са те набарали за мулти. Ще те баннат до 2037 година.

Мацки преди 2 вечери ми откраднаха акаунта Mr. Greenкакто зяпах Грозната Бети, цъкам да видя за асови и гледам пилорите Shockedгепили ми акаунта.  Ама реагираг бързо и с помоща на Девил666 си го върнах.

Аз от скоро съм в SPEED,защото предишния ми съюз се разпадна .( За Бета говоря) и ме приеха без препоръка. Учудих се защото не съм от много развитите,а и съм далеч от тях.
Защо не опиташ пак ? Може да не са имали свободни точки дипломация в момента.

# 69
  • Мнения: 2 716
Виктоалия Т  склонни ли сте към нови милни договори?
За алфа става дума.
Джуличка - а вие?

# 70
  • София
  • Мнения: 551
Знаток,добър дипломат си  Grinning

# 71
  • София
  • Мнения: 1 377
И мен ме приеха в Спийд като бях само с 5 000 точки преди месец и половина някъде. Като гледам си имаме доста членове с малки точки, така че и моя съвет е да пробваш.
А на теб, MIAOW, къде са ти градовете и как ти е ника в Бета?

# 72
  • Мнения: 2 716
Знаток,добър дипломат си  Grinning
Надявам се  Laughing
 Кой е твоят съюз  Flutter

# 73
  • Мнения: 6 274
Ами, в момента сме малко неориентирани, за това нови Мирни Договори не сключваме.  Wink

# 74
  • Мнения: 1 552
Благодаря момичета, аз също не съм супе близо но път имам доста точки 79 000 общи и 4,500 генерали. Ако нещо видя зора ще подам молба. Не съм подавала по принцип, но на външната страница си пише с препоръка..та затова.

Голям зор,тези резиденции бе хора. Кка ще вдигам за 6-ти град идея нямам направо. ooooh!

Общи условия

Активация на акаунт