ФЕВРУАРИ то се знае, в нашите къщи на бебе ще ухае !!! (29)

  • 16 899
  • 739
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 36
Мерси за темичката  smile3525

Явно само мойто бебе не рита така,както описвате  Thinking
Аз го усещам само вечерно и нощно време и досега не съм забелязала чак да ми се мести корема.
Доктора ми каза, че ще имам мъничко коремче,защото като бивш спортист съм имала много здрави коремни мускули,може и да му е отесняло на бебето вътре,знам ли?

На Ника мъника да се опратя бързо,бързо  Hug

# 16
  • Мнения: 339
Само, за да не ви изпусна края, един кратък разпис от мен. Леко съм пощуряла на тема естествено раждане след секцио и чета из форума като луда и не мога да смогна да чета и пиша в темата. Отделно слагам завеси-щори в хола, обаче днес тотално ми изпуши мозъка и ги изпонакривих , та преустанових работата. Хванах се за главата - да не мога да сметна 300-245 и да го запомня  ooooh!

# 17
  • Мнения: 0
СТАР   bouquet 
НИКА БЪРЗО ОЗДРАВЯВАНЕ НА ДЕТЕТО .
 welcome НА НОВОТО МАМЧЕ.
ТОВА Е  НА БЪРЗО ОТ МЕН .ОТИВАМ ДА ПРАВЯ ЗАКУСКА И БЕГОМ НА РАБОТА.

# 18
  • Мнения: 143
Добро утро мами.Аз така и няма да успея за 9 месеца да ви изчета като хората-врмето не стига,но желая на всички приятен ден.

# 19
  • Мнения: 4
Добро утро! Благодарим на Стар за новата темичка и страхитното заглавие!!! newsm18
И мен ме ритат доста силно, в повечето случаи, даже таткото като си сложи ръката и вече му е страшно! А по-нататък какво ще става-страшно за мен!!! Иначе сме добре! Чакам консултацията си в петък, че много искам да си видя бебчето, колко сме пораснали и аз колко съм пораснала!
 preggoМимита, и аз да ти кажа съм без настроение напоследък, едно такова ми е депресивно и незнам дали за всички бременни важи, но аз постоянно рева за щяло и нещяло, всеки ден задължително! Вече не мога да се понасям! аз не съм ревла, но явно периода си го изисква! Така че макар и по-трудно трябва да се усмихваме че февруари наближава!!! smile3504

# 20
  • Мнения: 112
Здрасти, милички   bouquet

Не съм ви изчела напълно, но вчера скочихме с мъж ми до Токуда, че една упорита хрема ме беше притеснила, но се оказа, че не е сериозно - чай от мащерка да пия и за пръскане в носа - физиологичен разтвор или морска вода. Дано се размине съвсем вече, че е много досадно..
Иначе се възползвах да си пусна ПКК и урина и всичко е в норма Simple Smile Само хемоглобина ми е малко нисък - 108, но Док каза, че не е никак страшно на този етап от мътенето  Joy

Да се похваля със синчето, че отдавна не съм го споменавала - Фъстъка е станал много силен, последните дни упорито ми го показва - ритка, обръща се и въобще - голяма гимнастика  newsm32 Хълца си доволно също, особено ако хапна нещо сладко, на мама ламята  Two Hearts Two Hearts

Искам да Честитя хубавите поводи и празниците на всички, които съм изпуснала, както и хубавите новини - после ще ви изчета подробно Hug Hug Hug

Да попитам днес ще има ли лекция на 9 Месеца? Не мога да се свържа със списанието, а на сайта не пише.... newsm78

Последна редакция: вт, 17 ное 2009, 08:54 от Memoria

# 21
  • Плевен
  • Мнения: 50
Добро утро и от мен. Добре дошла на новата мама. И аз напоследък нямам настроение, но е главно заради външния ми вид..., а да не ви казвам как ми се пуши. Просто не се трае вече. Чудя се дали да не си купя пури - нали с тях не се поглъщат отрови...Кристинче, аз също не усещам такива ритници, за каквито говорят другите мами...Успокоително е, че има още някой като мен, защото бях започнала да се плаша. Усещам го, че се движи, но не е като ритане, а като побутване. Трябва да се загледам доста, за да видя, че ми мърда корема. Ох, има 5 седмици до Коледа. Лек и успешен ден на всички. Отивам да се трудя. Чао.

# 22
  • Мнения: 97
Добро утро на всички Hug Hug
Съни Скай,
Макар и със закъснение Blush - честит рожден ден newsm51 М Hugного любов, здраве и каквото си пожелаеш
И аз напоследък нямам настроение, но е главно заради външния ми вид..., а да не ви казвам как ми се пуши. Просто не се трае вече.
- и аз съм така - даже сънувам, че пуша и то ментови тънки цигари #Crazy Не пушех много преди бременността, но с пури,пуретки и наргиле добре си се глезех Blush Сега йок Mr. Green Ама няма начин:)
Вчера се навъртах, но ми беше много мъчно и хич не ми се пишеше - добре, че мина и днес е нов, хубав ден Simple Smile А и от утре съм в отпуска 10 дни, та ще гледам да разпусна Whistling
За настинките и грипа - моля ви се, грижете се за себе си Praynig, че около мен  вече  няколко близки хора - само усложнения Sad То и до преди и
аз като тиква се присмивах на цялата истерия с епидемията, но сега малко по-предпазливо го давам Rolling Eyes
Иначе като общо състояние - добре съм, бебокът много мърда Heart Eyes Доста ми се обърка режимът на спане и на кафенце бая налитам, но засега в граници Blush Иначе сутринта се събудих с пулсиращо коремче, може би и контракции да са били newsm78, но гледам много да не се вглеждам Sunglasses
Леле, #Crazyмного дълго стана - само набързичко "Добре дошла" на новата мама и до после:)

# 23
  • София
  • Мнения: 246
Добро утро,

Аз станах с намерението да ходя на лекции,но нещо пак ме наболява от дясно ...  ooooh! И май ще си остана,въпреки че после се чувствам гузно такова,че не съм отишла.  Tired

Мимита,дано бързо премине този ти период , а и на всички,които нямат настроение !!! Hug Мислете за предстоящите празници !!! Коледа наближава , Нова година... По този повод - решили ли сте къде ще посрещнете новата година ?  Flutter

# 24
  • Мнения: 4
Наистина някой знае ли кога ще се подновят лекците на 9 месеца?

# 25
  • Мнения: 97
С "Девет месеца на училище" - инфо:
http://www.9m-bg.com/index.php?p=news_inner&sub=87
Цитат
Екипът на списание „9 месеца” удължи грипната ваканция на С "9 месеца" на училище до 20-и ноември включително. Продължената национална грипна епидемия изисква предпазните мерки спрямо бременните жени да останат в сила. Планираните лекции не отпадат от програмата на училището, а само се отлагат.

# 26
  • До Балкана
  • Мнения: 100
Добро утро!
Стар,  Hug за темичката, заглавието е страхотно! Дано така да си стане!
Това моето бебе вече взе много да ме притеснява - хич го няма, от петък много слаба активност и бече параноясвам с все сила. Чудя се дали да не прескоча някъде на частно да ми ударят един ехограф, че консултации още няма при нас!  Cry Само се тревожа и ми омръзна, главата ми е каша! Shocked Спирам с мрънкането и ви пожелавам много спокоен и усмихнат ден!  bouquet

Последна редакция: вт, 17 ное 2009, 09:21 от Dallcheto

# 27
  • Мнения: 112
Мерси, Велв  Hug Hug Hug

Далче, ако ще си по-спокойна - иди да видите беб  Hug Всичко ще е наред   bouquet

# 28
  • Мнения: 304
Добро утро и от мен!
Отивам да закуся и после ще се върна да ви попрочета ,трябва да съм в час с клюкообмена!
Целувки и хубав ден!

# 29
  • Мнения: 3 718
Ето ме и мен  Grinning 
Утре мислех да ходя на отворени врати в Тина Киркова, но май най - добре да проверя дали не са го отложили.

А, и искам официално да заявя, че мразя здравната каса, абе цялата система направо. За да разбера, че сме прецакани трябваше да вися на три опашки пред кабинети на доктори и никой не обяснява като хората, че всичко е измислено за да си платиш, вместо да се възползваш от правата си  ooooh! Казах си  Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт