Представяте ли си...

  • 19 615
  • 658
  •   1
Отговори
  • Мнения: 364
... как може би изглеждат съфорумците...?  Mr. Green
(тъй като е имало вече тема за аватарите, редактирах въпроса, за да не се повтаряме)

Редакция1

... а ако си ги представяте като нещо определено (например анимационни герои или герои от някои сериали), моля за линк!  Grinning

Признавам че аз го правя, дори и несъзнателно!
Обръщам внимание на написаното и си представям пишещия според възгледите.
глупаво е, но е факт!



Последна редакция: ср, 18 ное 2009, 16:29 от Лили - Лу отвън, Betty Boop отвътре

# 1
  • Мнения: 3 447
Ох, то ако се съди по аватара, големи разочарования ще има  Simple Smile

# 2
  • Мнения: 2 716
Вече не.

пп/ на живо съм без мустак  Tired

# 3
  • Мнения: 1 217
Представям си Mr. Green....И права се оказвам в много от случаите Mr. Green Обаче се чудя мен как си ме представят с този аватар и с подписа, който мислех скоро да си сложа, я, направо си го слагам, пък после може да пуснем тема, продължение на тази със снимки Mr. Green

# 4
  • Мнения: 5 647
Не ме и интересува честно казано. По форумски срещи не съм ходила и няма и да отида, така че няма как да се разочаровам.

# 5
  • Мнения: 521
Лили, имаше такава тема...аз съм се показвала, ама по-зле стана Laughing

# 6
  • Мнения: 364
Лили, имаше такава тема...аз съм се показвала, ама по-зле стана Laughing

Би ли ми дала линк, моля те? Пропуснала съм я...

# 7
  • Мнения: 11 747
Да, имаше тема, в която си показвахме снимки - от нета, като които си представяме някой от тук. Имаше и доста абстрактни, мисля  Thinking

# 8
  • Мнения: 2 401
Тц, не си представям никой.  Но пък мен една съфорумка  ме бе почти уцелила в оная тема. 

# 9
  • Мнения: 364
Да, имаше тема, в която си показвахме снимки - от нета, като които си представяме някой от тук. Имаше и доста абстрактни, мисля  Thinking

Благодаря Пина и Смарти! Промених го, защото идеята всъщност беше друга.

# 10
  • София
  • Мнения: 3 433
Разбира се, че си представям.
Хората, които са провокирали интереса ми, живеят под някакъв образ в моята фантазия.
И понеже аз също не съм ходила на форумски срещи и почти никой не съм виждала, освен случайно, ако попадна на някоя снимка,  любимци ми живеят в моята фантазия под образа, който аз съм сътворила за тях.

Имам прекрасен спомен от темите за форумски представи, защото, по нейзнайни за мен причини, те са почти винаги много позитивни, шеговити и приятни.
И темата не е една, ако ми позволите лека корекция.

# 11
  • Мнения: 521
Аз не се покривам с ничии виждания Mr. Green

# 12
  • Мнения: 1 252
Аз не се покривам с ничии виждания Mr. Green

 Tired Живеш в заблуждениеее  Mr. GreenНу, заяц!

# 13
  • София
  • Мнения: 3 433
Кой ще започне с представите?
Или да отпочваме скандал за нещо.

# 14
  • в резерват
  • Мнения: 3 722

пп/ на живо съм без мустак  Tired

....и аз не съм чак такава кокона, даже не съм и от Арбанаси  Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт