Представяте ли си...

  • 19 640
  • 658
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 2 136


Представям си потребителите с никове с малка буква, като хора с ниско самочувствие, с ниска самооценка
Благодаря!Де да беше така, мойто милО щеше да е много щастливО Laughing

# 31
  • Мнения: 4 120
Представям си инфантилна, като член на църковно настоятелство.
Приемам го като комплимент, макар да знам че е далеч от реалността. Но след като мъжете които ме познават само виртуално обикновено ме питат дали съм лесбийка,  колко взимам за час секс и дали си падам по суинга това определение направо гали зрението ми.

# 32
  • София
  • Мнения: 3 474
Ах, благодаря.
Вълкът си го представях висок и слаб.
Азса - светлокоса, с крехко телосложение и силно очарование и подчертано влияние над мъжете. Обаче болезненео свободолюбива.
Лили Лу- много, много женствена. Крехък типаж, но с подчертан финес, а не с онази преливаща женственост, типична за латино типажа. Азиатски очи, но европейски типаж.
Анна си представям тъмнокоса и вече съвсем сексапилна, видим с невъоръжено око сексапил.
Инфантилина съм виждала на снимка Simple Smile
Богиня, едва ли е изненада, но си я представям като блестяща класическа красавица със запомняща се и спираща дъха красота.
Смарти я видях на снимка, но излъчването на дете е неповторимо.
пронобис също съм си представяла и живее в моята фантазия като кестеняв, с кафяви очи, висок мъж, с много изящни ръце.
франческа е руса, дългокоса и хулиганка, малко.
Ивонска скоро видях в темата за ивонска и тя живее като хулиганка в моята фантазия, от много отдавна, независимо от различния си форумски имидж, за мен си е хулиганка, по някаква случайност -обвързана с дете.

Не мога да опиша наведнъж всичките си представи.

# 33
  • Мнения: 2 136

франческа е руса, дългокоса и хулиганка, малко.


Е, не, направо в десятката!

# 34
  • Мнения: 11 747
Значи аз трябва да съм с ниско самочувствие и... да ми е къса онази работа  Simple Smile

# 35
  • Мнения: 4 120
Инфантилина съм виждала на снимка Simple Smile

това е някакъв микс между ника ми- инфантилна и името ми- Цветелина:)

pina, не сме сами, много харесвана от мен съфорумка- барабалекс-хем с комплекс излиза, хем наваксва липси с дълъг ник:)

# 36
  • Мнения: 4 302
Представям си само тези, които в някаква тема са загатнали нещо за външния си вид и няма как да не изплува образ. Иначе не.

# 37
  • Мнения: 11 747
О, аз сгреших! Ако ми е дълъг ника, тогава компенсирам с него - да. Моя е къс, значи ми е голяма, онази работа....  Laughing

инфантилна, аз тебе съм те виждала на много снимки, ама ти си все различна. Аз първо си те представях мноого висока, мнооого слаба и с излъчване на ледена кралица - това ще да е резултат от художествената фотография. После те видях в по- 'човешки' облик.

# 38
  • Мнения: 3 405
Според мен хората с никове, започващи с малки букви се стремят към баланс, няма една извисяваща се буква да им го разваля, я  Grinning
Познавам някои и са наистина уравновесени.

# 39
  • Мнения: 364
Аззи, при мен също си познала- особено с това, че нямам нищо преливащо  Laughing
Франческа, за мен също винаги е била русокоса и директна!
Фукла, определено глезла- може би руса, определено слаба и висока...
Богиня, много женствена, изискана, инат.
Смарти е с чувство за хумор, топли очи.
Пронобис слаб, висок, боготворящ женското.
Вълкът, сериозен, слаб, вдъхващ авторитет
Не се сърди човече, мила, естествена, но не мърда и на сантиметър от убежденията си


Това е на първо четене  мислене  Laughing

# 40
  • Варна
  • Мнения: 1 306
Според мен звучите като критиците, които казват какво искал да каже авторът, а авторът хабер си няма  Grinning

# 41
  • Мнения: 4 120
pina, значи само за мнооого висока си познала Simple Smile

Ама тук на никове ли ще си се представяме или на това, което сме писали?

Аззи мисля е работила в областта на модата. Модел/ не манекен/ , може би редактор да модно списание. Не много висока, защото съм виждала какви обувки харесва/високите момичета съдейки по себе си рядко слагат такива/, брюнетка.

# 42
  • Мнения: 3 405
Даф, бързо кажи, че си уравновесена, и че да съм познала  Laughing пина и инфантилна - вие също.

# 43
  • Мнения: 364
pina, значи само за мнооого висока си познала Simple Smile

Ама тук на никове ли ще си се представяме или на това, което сме писали?

Аззи мисля е работила в областта на модата. Модел/ не манекен/ , може би редактор да модно списание. Не много висока, защото съм виждала какви обувки харесва/високите момичета съдейки по себе си рядко слагат такива/, брюнетка.

От който каквото иска да си каже!
Разбрах, че има тема за аватарите и промених малко задачката за да не е банално  Wink

# 44
  • Варна
  • Мнения: 1 306
Аз съм изключително уравновесена!  bowuu

Общи условия

Активация на акаунт