Колко често ви правят ехография?

  • 9 467
  • 184
  •   1
Отговори
# 15
  • Пловдив
  • Мнения: 3 711
Мен ме гледаха постоянно на видеозон , понякога няколко пъти седмично.Бях рискова бременност с много проблеми и това налагаше постоянно следене според докторите.

# 16
  • Мнения: 793
При мен на всяка консултация случвало се е по някога по 2 пъти в месеца. Peace

# 17
  • Мнения: 6 713
1 път месечно Peace

# 18
  • Мнения: 8 999
Всеки месец. В деветия месец - всяка седмица.

# 19
  • Мнения: 5 001
Всеки месец, но си плащах.

# 20
  • Мнения: 925
Всеки месец, на всяка консултация  Peace

# 21
  • Мнения: 432
Странно ми e като чета, че повечето мами са ги гледали всеки месец.В моята ЖК са ме гледали три пъти досега, отделно 2 пъти за генетична консултация и веднъж за фетална .Повечето пъти консултацията ми се състои в мерене на обиколката на корема, теглото и кръвното.Моята бременност протича нормално.Според вас има ли причини за преглед на видеозон всеки месец?Дали моята лекарка не претупва нещата с видеозона? newsm78

# 22
  • Мнения: 1 305
Два пъти в месеца ходех при гинеколога при когото родих и всеки път ме гледаше на ехограф.
А лекарката при която ходех на ЖК не ме е гледала нито един път.

# 23
  • Мнения: 1 354
Всеки месец, на всяка консултация, на която съм ходила Peace

# 24
  • Мнения: 1 372
До третия месец 2 пъти месечно, след това по веднаж, след това фетална морфология и после в деветия месец всяка седмица, а накрая като преносих и всеки втори ден ми правеха запис на тоновете и ехограф. Иначе казано всеки път.
Малко ми е страна, смешна и доста остаряла схемата в която като отидеш на преглед и доктора ти мери обиколката на корема и колко тежиш. Всичко това можеш да си го свършиш и вкъщи и не е необходимо да бъде извършено от специалист пред чийто кабинет си чакал половин ден. Лекарят трябва да те види на ехограф и да ти направи необходимите изследвания.

# 25
  • в Надежда-та
  • Мнения: 4 983
На всяка консултация Peace


П.П. Ходих по ЗК.

# 26
  • Мнения: 3 804
На всяка консултация-бях с проблемна бременност.

# 27
  • Мнения: 4 187
На всяка консултация, но аз ходя на платена !

# 28
  • Мнения: 543
Бе отде ги намирати тия доктори по ЗК, дето ви гледат всеки месец на ехограф? Моята за цялата бременност не ме погледна нито веднъж! И какво да правя - записах се на частно другаде.

# 29
  • Мнения: 50
На всяка консултация......, до 12 сед. с вътрешен видеозон, след това с външен!!!

Общи условия

Активация на акаунт