Amazon.co.uk вече доставя и до България!!!

  • 77 714
  • 757
  •   1
Отговори
# 645
  • Мнения: 685
 Laughing Не се, не се, Скай, аз дори мислих, че едни по-смотанки съм цъкнала, но после се изненадах приятно  Laughing пък и верно с 20-25 лв няма да обеднея, то и тук са толкова, май е крайно време да си извадя карта, която да "пълня" само в момент на пазарене, ама това друга тема и да не става  spam2 oops

Пак се повтарям, ако някой може да обясни как да виждам колко е доставката преди да дам данни на кратата? В оранжевото поле, където се цъка за поръчка в дясно се вижда шипинг, но той е за Англия според мен.

# 646
  • Варна
  • Мнения: 677
Ами няма как да видиш колко е доставката до България, преди да въведеш данните от картата. Но когато ги напишеш и посочиш адрес за доставка, ти излиза отляво цялата поръчка, а от дясно - общата сума плюс доставката. Ако искаш да завършиш поръчката, трябва още веднъж да натиснеш бутона за потвърждаване, ако не искаш - просто се връщаш обратно. Така че въвеждането на данните от картата ти не означава направена поръчка, а е само една стъпка за да си видиш доставката и евентуалната дата на изпращане. Преди да натиснеш placе your order най-горе над сумата с доставката, няма как да пуснеш поръчка.

# 647
  • Мнения: 305
Същата работа, исках да видя колко ще е доставката, нямах толкова пари в картата. Викам си, то като няма пари, няма да приемат поръчката, но уви-не би. Изпратиха ми имейл, ако искам да я откажа, но аз се олисах в кашлящия Крисо. Вчера имаше постъпления в тази карта и те не пропуснали да ми блокират парите. Много държат да имам тази дамска чанта хорицата  hahaha Хвана ме яд, защото се получи като натрапена, аз не съм искала на 100% да я имам, но блокираната сума е факт, и ще си я чакам. 40 лв и с тях и без тях, но ме е яд на това, че поне да бях поразгледала повече и да си избера нещо, което искам истински. Блейка съм голяма, не ми се смейте много  hahaha . Ще се върна да прочета темата, да видя кога да я очаквам и по поща ли ще дойде или как...

dima1 Joy това да го беше написала преди 3 дни  Joy

# 648
  • София
  • Мнения: 8
Искам да попитам каква е процедурата с митницита за София?
Тостера според сайта тежи 1.8 кг, но предполагам са го чекнали за 2.1 и сега трябва да го взимам от митницата.

Някой би ли разяснил къде се намира, колко парички ще ми струва /доколкото разбрах 4 лв, но да съм сигурен/ и каква информация трябва да имам за пратката, или само с лична карта?

Благодаря предварително.

# 649
  • Home is where the heart is...
  • Мнения: 60
poplo, адреса на митницата е ул. "Веслец" 84 (на bgmaps.com може да видиш точното местоположение, иначе като ориентир - много близо е до централна гара).

Като отидеш там, ще потърсиш гишето което ти е написано на известието (или ако отиваш да провериш дали е пристигнал пакета - попитай точно кое гише беше, че не си спомням номерата). Това което ти трябва е лична карта и 4 лева (4 лева се плащат като вземаш пакет, а колко се плаща за справка дали е пристигнал - идея си нямам).  Mr. Green Ако нямаш известие, а имаш проследяващ номер, кажи им го - може би по-бързо ще се направи справка по него.

 Peace

# 650
  • Мнения: 469
за справка беше лев и нещо.

# 651
  • Мнения: 3


това ли е крайната цена с доставка и всичко останало,което трябва да платя?Много евтина ми се струва доставката(е вярно е,че е само 1 часовник,ама все пак..).

# 652
  • Мнения: 13


това ли е крайната цена с доставка и всичко останало,което трябва да платя?Много евтина ми се струва доставката(е вярно е,че е само 1 часовник,ама все пак..).
Не при мен го дава  крайна цена     !  Order Total: £51.67 !

Последна редакция: ср, 16 дек 2009, 11:15 от EmoM

# 653
  • Мнения: 481
Същата работа, исках да видя колко ще е доставката, нямах толкова пари в картата. Викам си, то като няма пари, няма да приемат поръчката, но уви-не би. Изпратиха ми имейл, ако искам да я откажа, но аз се олисах в кашлящия Крисо. Вчера имаше постъпления в тази карта и те не пропуснали да ми блокират парите. Много държат да имам тази дамска чанта хорицата  hahaha Хвана ме яд, защото се получи като натрапена, аз не съм искала на 100% да я имам, но блокираната сума е факт, и ще си я чакам. 40 лв и с тях и без тях, но ме е яд на това, че поне да бях поразгледала повече и да си избера нещо, което искам истински. Блейка съм голяма, не ми се смейте много  hahaha . Ще се върна да прочета темата, да видя кога да я очаквам и по поща ли ще дойде или как...

dima1 Joy това да го беше написала преди 3 дни  Joy

Аз като направих първата поръчка, добре че нямах много пари в картата. Отказах благополучно единия часовник, но не успях навреме да откажа една глупост, която просто исках да разгледам. То не е глупост ама и не държах да го купувам де. Някаква джаджа за вземане на мярка за пръстени, ако реша да си поръчвам пръстен или халки.  hahaha
Цялата работа ми излезе 2 лв. но тъкмо се бях примирила с тая джаджа и сега си чакам доставката ама така и не дойде и започвам да се ядосвам вече. 15.12 беше посочена крайна дата за доставка. Дали да изчакам още ден-два или не си струва да си го търся?
нищо чудно да са ми загубили пратката /то предполагам ще е много малко пакетче/ ама все пак 2 лв. ама съм си го платила /нищо че беше без да искам/  newsm78

# 654
  • Мнения: 3
EmoM,ами последната стъпка само не правя(Place your order)и това ми дава за крайно.

# 655
  • София
  • Мнения: 8
Отивам в пощата, дават ми колета. Отварям - тостер.  Laughing

Според сайта той тежи 1.8 кг Grinning Пумите са 600 гр и те са на митница? Нали само над 2 кг... Да не са ми пратили два чифта? Laughing
Ще ходя днес да видя най-вероятно. Някой знае ли колко време отнема цялата манипулация? Simple Smile

Elde, благодаря за информацията, видях си в пощата известието. Всичко пише на него, моето гише е 23. Пише, че се предлага и услуга - доставка до дома, но ще ходя да си го взема.

# 656
  • Мнения: 685
VK, аз па като чета темата от началото, пак нещо омотах  ooooh!
dima1 го е казала перфектно, предните пътища пак някой ми го беше обяснил така и ставаше, верно пишех номера на картата, отивах на следваща стъпка, виждах кое мога да поръчам и кое е с оранжев или червен надпис беше отдолу, че не мога да направя поръчка и в дясно поле с цените + доставката, но този път - Цъ, сигурна съм, че аз съм го направила в бързината, не знам дали не съм цъкнала и другия бутон - Купи с едно кликане , макар предни пъти и там като съм натискала да иска второ потвърждение.

 newsm78 И как така като нямаш пари в картата, като случая на ВК, ти приема поръчка?? До колко време след това можеш да платиш или да ти откажат поръчката?

С една дума сайта нещо не им е направен така, че да ми харесва, според мен цялата сума, която тр да се плати би било нормално да ми излиза преди да въвеждам каквито и да е данни, освен мястото, където трябва да се достави, това ми е ясно...не мрънкам просто изказвам мисли и аз с тия или без тия пари, поне не е нещо огромно да съм поръчала  Laughing или нещо, което да не става на никого (то дано станат тез кецки, че тогава сложно  hahaha )

п.п.
ivan_ivanov, все накаква цена за доставка трябва да ти даде...то като ми гледа човек писанията не съм критирии за даване на съвети, но при всички положения тр да има и доставка към цената на продукта.

# 657
  • Мнения: 13
EmoM,ами последната стъпка само не правя(Place your order)и това ми дава за крайно.
  Е това  във това поле гледаш във дясно
Order Summary  

Items:  £45.39  
Postage & Packing:  £6.28  
 
Order Total: £51.67  
 


Amazon.co.uk Order Summary  
Items:  £37.83  
Postage & Packing:  £5.23  
    
Total before VAT:  £43.06  
VAT:  £8.61  
 
Order Total: £51.67  
 

Order Totals includes VAT.
See details.

# 658
  • Мнения: 481
Когато са ти приели поръчка, но има проблем с плащането /или не ти приема картата по някаква причина или просто няма достатъчно пари в нея и др. подобни/ ти пращат писмо да си погледнеш картата да я заредиш или да регистрираш нова или нещо от тоя род. И ако до 7 или 8 дни /не помня точно/ не направиш нищо по въпроса /демек не заредиш картата или не откажеш изрично поръчката/ те ще ти я анулират.
 newsm78 малеее какво обяснение направих само не е истина просто. Дано си ме разбрала  Hug

# 659
  • Мнения: 634
Момичета, ако днес пусна поръчка от английския амазон, дали ще е тук преди 31.12 Simple Smile

Последна редакция: ср, 16 дек 2009, 13:21 от Niniel

Общи условия

Активация на акаунт