Amazon.co.uk вече доставя и до България!!!

  • 77 712
  • 757
  •   1
Отговори
# 615
  • Мнения: 102
по-назад беше писано, че това не е куриерската фирма ДиЕйчЕл, а немските пощи (не знам точно как се казват), вероятно за същото става дума, сигурно от Германия ти пращат нещата  Peace
Това значи ли че няма да ми ги достави куриер от DHL (както стана с поръчката ми от спортсдирект)?
Щом е с тези пощи къде трябва да си я търся?
Благодаря ви за съдействието   bouquet

# 616
  • Мнения: 829
не съм получавала самата аз, но то четеното тук разбирам, че ако е до 2кг пратката - в пощенския клон. Ако е по-голяма, на митница  Peace

# 617
  • Мнения: 102
не съм получавала самата аз, но то четеното тук разбирам, че ако е до 2кг пратката - в пощенския клон. Ако е по-голяма, на митница  Peace
Предполагам че ще ми я доставят в ломската митница
иначе става дълга и широка. А и нали не искат допълнителни такси?

# 618
  • Home is where the heart is...
  • Мнения: 60
За София като си вземаш пратка от митницата, искат 4 лева - така и не разбрах защо.  Rolling Eyes  А за другите градове може и да е различно, т.е. може и да не се плаща, не съм сигурна...

# 619
  • Мнения: 3
Здравейте.Набелязах си 2 часовника от амазон.Как мога да ги поръчам и има ли вероятност да не дойдат(и ако идват,за колко време става това)?Благодаря предварително.

помощ,момичета Mr. Green

# 620
  • Мнения: X
Здравейте.Набелязах си 2 часовника от амазон.Как мога да ги поръчам и има ли вероятност да не дойдат(и ако идват,за колко време става това)?Благодаря предварително.

помощ,момичета Mr. Green

Ами поръчката е лесна - слагаш ги в кошницата и продължаваш към плащане, даваш си координатите и номера на картата, финализираш поръчката и тогава ти се изписва срокът за доставка. Може да ги получиш за 3 дни, може и за 14, зависи с какъв транспорт ти ги пращат. И да не ги получиш, ще ти върнат парите, предполагам, защото всяка пратка е препоръчана и си има тракинг номер - лесно могат да проверят, че наистина не си я получил.
Моята пратка беше с конзола за игра плюс аксесоари - за 450 лв. общо, дойде си безпроблемно.
Но пък, не бих се навила да поръчам нещо за 4000 лв., все пак, дори и да го получа, не се знае в какъв вид ще дойде. Моята пратка дойде в почти разкъсан кашон, а отделно и кутията на конзолата беше със срязано фолио и отворена - явно митничарите са я проверявали.

# 621
  • Мнения: 3
Здравейте.Набелязах си 2 часовника от амазон.Как мога да ги поръчам и има ли вероятност да не дойдат(и ако идват,за колко време става това)?Благодаря предварително.

помощ,момичета Mr. Green

Ами поръчката е лесна - слагаш ги в кошницата и продължаваш към плащане, даваш си координатите и номера на картата, финализираш поръчката и тогава ти се изписва срокът за доставка. Може да ги получиш за 3 дни, може и за 14, зависи с какъв транспорт ти ги пращат. И да не ги получиш, ще ти върнат парите, предполагам, защото всяка пратка е препоръчана и си има тракинг номер - лесно могат да проверят, че наистина не си я получил.
Моята пратка беше с конзола за игра плюс аксесоари - за 450 лв. общо, дойде си безпроблемно.
Но пък, не бих се навила да поръчам нещо за 4000 лв., все пак, дори и да го получа, не се знае в какъв вид ще дойде. Моята пратка дойде в почти разкъсан кашон, а отделно и кутията на конзолата беше със срязано фолио и отворена - явно митничарите са я проверявали.
Мерси за инфото.Все пак има риск да не дойдат.Харесах си 2 часовника.Не е кой знае колко пари(общо към 230лева).Ще поръчам 1во единия да видим как ще дойде и после 2рия.Благодаря ти за инфото!:)

# 622
  • Мнения: 13
Здравейте.Набелязах си 2 часовника от амазон.Как мога да ги поръчам и има ли вероятност да не дойдат(и ако идват,за колко време става това)?Благодаря предварително.

помощ,момичета Mr. Green
Да поръчавнето е лесно но после чакането  Mr. Green
Поръчваи смело  Peace Ще  пристигене ! Peace

# 623
  • Мнения: 469
По ваши наблюдения от немските пощи за колко време пристигат нещата? има ли шанс да е за по-малко от две седмици?


много им набрах на амазонци, като поръчвах в събота ми пишеше че ще пристигне преди коледа поръчката, а сега ми дават дата за доставка 29ти декември  #Cussing out

Последна редакция: вт, 15 дек 2009, 19:17 от анима

# 624
  • Мнения: 63
Моята обща поръчка от вчера са я разделили на две, като по поръчка и двете са  пратени по ЮПС.  Joy
Сигурно утре ще си я получим. Вчера поръчах - утре ще получа....йееееее!  Flutter

Да пиша относно проследяването: не е нужно да въвеждате никакви кодове където и да било!  Peace В самият ви акаунт има бутонче "Track your package" в жълтичко.
Ето как да стигнете до там (за английския Амазон, но сигурно и за немския е така)
1. Отивате на https://www.amazon.co.uk/gp/css/homepage
2. Логвате се и натискате "View recent and open orders" (бутонче в жълто)
3. Отдясно в полето на всяка поръчка има бутонче "View Order", натискате го
4. Ще видите жълтите бутончета "Track your package" към всеки отделен пакет от поръчката (на стъпка три също може да ги видите, пак ги има)
Ако за някой пакет няма бутонче, а знаете че е шипнат, значи е шипнат с поща която няма тракинги.

Последна редакция: вт, 15 дек 2009, 19:14 от Jen_Jen

# 625
  • Балчик
  • Мнения: 9 220
Jen_Jen, да само дето извън Германия не показва къде е пратката. Crossing Arms

# 626
  • Мнения: 63
Е да и този момент го има.  Crazy  Mr. Green

# 627
  • София
  • Мнения: 36
 #Cussing out
И аз съм бясна: поръчах 4 дигитални рамки за подаръци, силно се надявах, че ще ги изпратят с ups, но не - от 13.12. предлагат да чакам 29.12. Много неприятно - и да купя др подаръци - а и не са малко $, какво да ги правя тези. А пък вчера за себе си поръчах от новите brita с brita meter - днес са я изпратили с ups и утре ще е тук!  #Crazy Освен да стискам палци за рамките...  #2gunfire

# 628
  • Мнения: 469
#Cussing out
И аз съм бясна: поръчах 4 дигитални рамки за подаръци, силно се надявах, че ще ги изпратят с ups, но не - от 13.12. предлагат да чакам 29.12. Много неприятно - и да купя др подаръци - а и не са малко $, какво да ги правя тези. А пък вчера за себе си поръчах от новите brita с brita meter - днес са я изпратили с ups и утре ще е тук!  #Crazy Освен да стискам палци за рамките...  #2gunfire

При мен пък обратното - моята брита ще се влачи с немците две седмици  Rolling Eyes

# 629
  • Мнения: 0
И аз чакам доставка, пратиха я с DHL Deutsche Post, пишеше, че ще дойде преди 24.12 100%. И след като поръчах изписа : Ще дойде след 25.12.  Laughing

Изнервих се и им писах веднага - отговориха ми супер учтиво да не обръщам внимание какво пише, 99% щяло да е тук между 21 и 23 Wink Така, че не се притеснявайте.

Общи условия

Активация на акаунт